Skip to content

Jak umieścić i wyciąć lub przyciąć muzykę w filmie TikTok z telefonu komórkowego

5 de kwiecień de 2021

Jeśli jesteś fanem tańca, miłośnikiem filmów i dobrej muzyki to na pewno mówimy o aplikacji tik tok. Dlatego w tym artykule wyjaśnimy ci jak umieścić i wyciąć muzykę w filmie Tik Tok w momencie nadania.

Od znanych artystów po duże firmy korzystają z sieci społecznościowych, które pozwalają im w taki czy inny sposób wchodzić w interakcje z publicznością, i to właśnie one przeżyły boom od ostatniej dekady, otwierając drzwi dla pojawienia się aplikacji takich jak Facebook, Instagram, WhatsApp i Tiktok.

Jako pierwszy pojawił się Facebook w 2004 r., Potem YouTube w 2005 r., Twitter w 2006 r., WhatsApp w 2009 r., Instagram w 2010 r. I Tik Tok w 2016 r. I chociaż pojawił się jako ostatni, miał sporo. otwartość w ostatnich miesiącach szczególnie przez młodzież w wieku od 12 do 18 lat.

Co to jest Tik Tok?

Jak już wspomnieliśmy, Tik Tok to aplikacja znana w języku chińskim jako „Dauyin”, co oznacza „Przenieś muzykę” i to właśnie ta sieć ma za priorytet wizualizację małych filmów z muzyką, od domowych po duże produkcje.

Możemy go znaleźć w sklepie Android Play, a także w iOS, a ta aplikacja osiągnęła w sumie 66 milionów użytkowników do lutego ubiegłego roku, więc 70% fanów mediów społecznościowych przynajmniej raz użyło tik tok.

Jeśli chodzi o jego działanie, tik tok na to pozwala tworzyć filmy do minuty, w której możesz zastosować filtry, efekty, umieścić i przyciąć muzykę według własnego gustu. Ta platforma zachęca do podejmowania wyzwań, szalonych wyzwań, a nawet choreografii, a wszystko po to, aby dobrze się bawić, mając wielu obserwujących i fanów.

Jak umieścić piosenkę w filmach z tik tokiem?

Po pobraniu aplikacji na urządzenie mobilne pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest przejście do przycisku + znajdującego się na dole ekranu w samym środku, a następnie kliknięcie ikona ♫> Dźwięki, znajdziesz tam wszystkie pliki audio zarchiwizowane przez tik tok, od piosenek z ostatniej chwili po klipy znanych audycji.

Jednak naszym celem jest dostosowanie naszych filmów, dlatego klikniemy opcję, która mówi Moje dźwięki, zaraz po rozbiciu piosenek, które zapisałeś na telefonie komórkowym, wybierz jedną ze swoich preferencji i to wszystko! Następnym krokiem jest nagranie wideo i zastosowanie wybranego filtra.

Jak przycinać piosenki Tik Tok?

Kiedy wybierasz domyślny utwór z aplikacji tik tok, wybiera on tylko pierwsze 15 sekund i chociaż w niektórych przypadkach nasza ulubiona część jest na początku, w wielu innych jest w środku lub na końcu, dlatego tutaj będziemy nauczy Cię również, jak to zrobić wyciąć piosenki Tik Tok.

Po wybraniu dźwięku kliknij ikonę Trym który znajduje się u góry naszego ekranu, tuż obok miksera. Ścieżka twojego dźwięku zostanie podzielona, ​​wybrane sekundy zostaną podświetlone na niebiesko. Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, naciśnij przycisk gotowości, a automatycznie będą to sekundy utworu, które znajdą się w Twoim filmie.

wyciąć wideo tik tok z telefonu komórkowego

Inne sztuczki tik tok

Oprócz tego Tik Tok ma inne opcje, takie jak aktywowanie zwolnionego tempa, które jest lepiej znane jako Zwolnij wideo. Jeśli tego chcesz w swoich filmach, musisz naciśnij opcję zegara który jest w górnym rogu.

Tam dadzą ci kilka opcji, które przechodzą od reprodukcji w 0,2, 0,5, 1,25, 1,50, 1,75 i 2. Możesz wybrać preferowaną prędkość, efekt ten można również osiągnąć na Instagramie, a tym samym wprowadzać innowacje w kolejnych filmach. Jak również możesz to robić bezpośrednio lub na żywo w tej aplikacji.

Możesz również odtwarzać wideo w zwolnionym tempie, pobierając aplikację Slow Motion, następnie wracasz do tik tok i pobierasz wideo, które chcesz zobaczyć w zwolnionym tempie, przechodzisz do zwolnionego tempa, wybierasz wideo, które już zapisałeś i Twój film jest gotowy będzie odtwarzać w zwolnionym tempie.

dołącz do naszego kanału telegram