Skip to content

Jak ukryć zakupy dokonane na Amazon? – Prywatność w Twoich zamówieniach

15 de grudzień de 2021

Istnieje kilka powodów, dla których użytkownicy Amazona, wymagają ukrywania zakupów dokonanych w ramach platformy. Mogą nie chcieć, aby ich bliscy odkryli możliwą niespodziankę lub po prostu wolą trzymać swoje zakupy poza zasięgiem wzroku. Ponadto, realizując kody promocyjne Amazon Szafa, wiele osób woli zachować tak spektakularne rabaty w tajemnicy.

Niezależnie od przypadku, dzisiaj będziemy Cię uczyć lepsze sposoby archiwizowania zamówień, ukrywanie ich. Tylko wtedy możesz czuć się spokojny, a Twoja historia zakupów będzie całkowicie bezpieczna. Pamiętaj, że strona Amazon jest na tyle wszechstronna, że ​​oferuje Ci tę opcję, a także masz możliwość wycofania swoich zamówień przez szafki Amazon Hub Locker, jeśli nie masz łatwego zaufania do stron trzecich.

Jak wygląda proces składania zamówień na Amazon i ukrywania ich?

Tak jak Amazon Szafa pozwala użytkownikom przymierzyć ubrania przed ich zakupem, tak też pomoże ci ukryć zamówienia, które ostatnio złożyłeś. Zwłaszcza jeśli mieszkasz z ciekawskim krewnym, który nieustannie sprawdza Twój komputer w poszukiwaniu nowych wskazówek. Należy zauważyć, że można to zrobić tylko ze strony głównej platformy. Ponieważ z aplikacji mobilnej nie można tego wykonać, chyba że wejdziesz bezpośrednio do przeglądarki.

Teraz, aby zarchiwizować swoje zamówienia Amazon, musisz wejść na stronę i zalogować się na swoje konto. Kiedy już tam będziesz, musisz kliknij opcję Zwroty i zamówienia a na liście zostaną wyświetlone różne sekcje. Dlatego będziesz musiał wybrać ten, który mówi Twoje zamówienia. Kiedy otworzysz tę zakładkę, będziesz mógł zobaczyć wszystkie zamówienia i pozostaje tylko kliknąć Zamówienie archiwum. Następnie pojawi się komunikat potwierdzający, na który należy ponownie złożyć zamówienie na Archiwizację.

Jak cofnąć archiwizację jednego ze swoich zakupów, aby łatwo go wyświetlić ponownie?

Kolejną wielką zaletą korzystania z Amazon jako głównej strony zakupów jest to, że oferuje ona możliwość: cofnij archiwizację zamówień, gdy zmienisz zdanie. Aby to osiągnąć, musisz wrócić do swojego konta na stronie głównej. Później musisz zlokalizować opcję, która mówi Zarchiwizowane zamówienia. Podobnie jak w poprzedniej sekcji, znajdziesz wszystkie zarchiwizowane zamówienia. Dlatego wystarczy kliknąć przycisk Zarchiwizuj zamówienie, aby można go było ponownie wyświetlić w historii.

Jeden z najlepszych sposobów na nie zostawiaj podejrzeń co do poszukiwań lub zakupów, które zamierzasz zrobić W Amazon polega na usunięciu historii przeglądania. Podobnie jak w przypadku Google i YouTube procedura jest całkowicie prosta. Aby to osiągnąć, musisz zalogować się na swoje konto bezpośrednio z komputera i przejść do dolnej części ekranu z napisem Ostatnio oglądane przedmioty i polecane rekomendacje.

jak usunąć historię przeglądania amazon

Następnie docenisz opcję Historia przeglądania i musisz zlokalizować tę kartę, która mówi Wyświetl lub zmodyfikuj historię przeglądania, aby osiągnąć swój cel. Po kliknięciu zobaczysz wszystkie elementy widoczne na platformie i pozostaje tylko usunąć je wszystkie całkowicie lub wybierając konkretnie jeden po drugim. Pamiętaj, że w tym oknie dialogowym możesz także aktywować lub dezaktywować historię przeglądania w dowolnym momencie.

Jakie masz alternatywy, aby ukryć swoje zamówienia Amazon?

Jak wspomnieliśmy na początku tego artykułu, Amazon to niezwykle wszechstronna platforma. W związku z tym, konta z różnymi alternatywami, aby Twoje zamówienia i zamówienia były ukryte Nie chcesz, żeby ktokolwiek widział Pamiętaj, że jeśli chcesz sprawić niespodziankę urodzinową lub wigilijną, ważne jest, aby zadbać o te aspekty, aby nie zostać odkrytą przez bliskich. I tutaj wskazujemy wszystkie kroki, które musisz wykonać.

Konfiguracja „Amazon Household”

To łatwy sposób na ukrycie ostatnich zamówień. Wystarczająco z partnerem stowarzyszonym z Amazon Prime, aby zacząć czerpać korzyści które ta platforma zapewnia dla Ciebie. Tutaj możesz przechowywać historię zakupów i listy prywatne, poza zasięgiem wzroku dzieci i młodzieży, które z Tobą mieszkają. Być może będziesz musiał płacić miesięczną opłatę, ale zapewniamy, że będzie się opłacać ze wszystkimi jej korzyściami.

Użyj drugiego konta Amazon

Jeśli wolisz tańszą opcję, możesz użyj drugiego konta i odwołaj się, aby przełączać się między nimi z tej samej przeglądarki. Jeśli jesteś zainteresowany dodaniem nowego konta, musisz przejść do menu Konta i listy, klikając przycisk z napisem Zmień konta. Następnie witryna daje opcję Dodaj konto i po zapisaniu danych wystarczy wybrać opcję Zapisz, aby zakończyć proces.

jak ukryć zamówienia amazon na komputerze?

Odbierz swoje produkty w szafce Amazon

Inną opcją ukrywania zamówień Amazon jest: otrzymuj swoje produkty w szafkach ukradkiem, a co najważniejsze, za darmo. Musisz tylko udać się do jednej z kas biletowych, które znajdują się w Twoim mieście. Oczywiście Amazon zapewni Ci ekskluzywny kod, bez którego nie będziesz w stanie otrzymać tego, o co prosiłeś. Natomiast po 3 dniach możliwe jest, że zamówienia zostaną zwrócone z powodu zwrotu pieniędzy.

dołącz do naszego kanału telegram