Skip to content

Jak ukryć to, w co grasz na swoim koncie Discord — łączenie gier

9 de luty de 2022

Ci, którzy nie wiedzą, jak działa Discord, mogą pomyśleć, że jest to platforma do gier, nie doceniając jej wielkich zalet. Ta aplikacja społecznościowa może pomóc Ci łączyć się z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach. Jeśli jednak mimo chęci bycia w aplikacji, Ty też możesz wybrać, czy chcesz ukryć to, w co graszaby dowiedzieć się, jak to zrobić, czytaj dalej do końca.

Jak możesz odłączyć swój profil Steam od Discord?

Discord to aplikacja, która początkowo chciała zebrać społeczność graczy gier wideo, aby mogli znaleźć ludzi do zabawy w grupie. Jednak wpływ, jaki ta platforma wywarła na użytkowników, był tak duży, że nie tylko stała się bardzo popularna, ale także osiągnęła bardzo atrakcyjną wszechstronność.

Dlatego jeśli posiadasz już konto Discord, powinieneś wiedzieć, że w tej aplikacji możesz zrobić wiele ciekawych rzeczy, np. zmienić język platformy na urządzeniu, z którego korzystasz. To może być zaletą jeśli uczysz się nowego językaponieważ pomaga ćwiczyć podczas rozrywki.

Chociaż platforma ta jest dobrze znana ze swoich serwerów lub kanałów, na których można stworzyć rodzaj forum, na którym można zamieszczać komentarze, które są czytane lub słyszane przez kilku użytkowników, można również wysyłać na niej bezpośrednie wiadomości do konkretnego użytkownika. Więc możesz mu powiedzieć coś, czego nie chcesz upubliczniać.

Kolejną zaletą tej platformy jest to, że możesz odtwarzać muzykę, której słuchasz w Spotify, gdy jesteś na serwerze, więc możesz polecać piosenki znajomym uważasz, że są najlepsze i może nawiążesz bliższą więź z niektórymi ludźmi.

To prawda, że ​​wchodząc do aplikacji społecznościowej chcemy poszerzyć lub utrzymać krąg naszych znajomych, choć nie oznacza to, że powinieneś tracić prywatność swojego życia i wszystko, co robisz, musisz narażać. W Discordzie, podobnie jak w innych sieciach, możesz skonfigurować serwery w taki sposób, aby zachować pewne aspekty, o których nie chcesz, aby inni o tobie wiedzieli.

W Discordzie możesz powiązać konta, które masz w innych usługach online, takich jak YouTube, Facebook, Steam. Gdy połączysz te konta, inni użytkownicy mogą zobaczyć inne usługi, w których masz konto, i obserwować Cię. Być może zrobiłeś to już wcześniej i teraz nie chcesz, aby inni widzieli, że masz profil na Steamie, jeśli jest to twoje wielkie życzenie, możesz być szczęśliwy, ponieważ tę akcję można cofnąć.młody człowiek używający niezgody

W tym celu musisz wejść na serwer Discord i kliknąć ustawienia, spowoduje to wyświetlenie okna z listą opcji pogrupowanych po lewej stronie ekranu. Wśród opcji należy wybrać sekcję połączeń, a następnie nacisnąć ustawienia użytkownika.

Zobaczysz wtedy listę wszystkich serwerów połączonych z Twoim kontem Discord, wraz ze wszystkimi profilami platformy online, które zarejestrowałeś na tej platformie. Aby odłączyć profil Steam, musisz poszukać przycisku, który identyfikuje aplikację Steam i naciśnij go, aby go usunąć.

Co zrobić, aby ukryć swój „stan gry” na Discordzie?

Kiedy masz konto Discord, możesz pokazać innym, którzy korzystają z tego samego serwera co ty, w co aktualnie grasz. Może to wskazywać innemu użytkownikowi, że możesz polecić grę jako potencjalnie dobrą, może też pomyśleć, że zapraszasz ich do wspólnej gry przez chwilę.

Jednak z różnych powodów możesz potrzebować większej przestrzeni prywatności niż wcześniej i nie chcesz już, aby inni wiedzieli, co robisz. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz spać spokojnie, ponieważ Discord daje Ci możliwość dostosowania konta i uniemożliwić innym poznanie stanu Twojej aktywności.zespoły do ​​używania niezgody

Dobrą rzeczą w aplikacji jest to, że możesz wprowadzić te zmiany za pomocą dość prostego i łatwego do wykonania procesu. Jego proces jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy wykonać kilka kroków, aby osiągnąć swój cel. Dzięki temu wiadomość, która pojawi się w Twoim profilu, wskazująca, w co grasz, nie będzie już pojawiać się na kontach innych osób.

Dostęp do ustawień konta

Sposobem na ukrycie tego, co grasz w swoim profilu, jest zrobienie tego w ustawieniach konta. Za to musisz otworzyć aplikację i wejść na dowolny serwer, który posiadaszPrawda jest taka, że ​​nie ma znaczenia, którą wybierzesz. Po wejściu do środka musisz przejść do ustawień użytkownika znajdujących się na dole ekranu.

Spowoduje to wyświetlenie listy z serią opcji po lewej stronie ekranu, w jednej z sekcji będą ustawienia aktywności. Jeśli klikniesz tę opcję, będziesz mógł zobaczyć status aktywności i to w tej sekcji możesz dezaktywować status, aby nikt nie mógł zobaczyć, w co grasz na swoim profilu. Możesz cofnąć tę akcję w dowolnym momencie.niezgoda na telefonie komórkowym

Czy można ukryć to, w co grasz, w aplikacji mobilnej Discord?

Posiadanie aplikacji Discord na telefonie komórkowym to kolejna zaleta tej platformy, ponieważ możesz grać lub wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności posiadania komputera przed sobą. To niezależność, jaką dają aplikacje na telefony Jest bardzo akceptowana przez wszystkich ludzi.

Aplikacja mobilna Discord pozwala również na dokonywanie korekt na koncie, aby dostosować je do potrzeb jakie masz w tym czasie, więc nie jest dziwne, że jeśli chcesz ukryć status aktywności swojego profilu, możesz przejść do ustawień konta i Zrób to.

Wystarczy powtórzyć powyższe kroki i wykonać je z telefonu komórkowego. Ponieważ jest kilka kroków, nie będzie to skomplikowane i możesz poczuć prywatność czego chcesz i potrzebujesz.

dołącz do naszego kanału telegram