Skip to content

Jak udostępniać naklejki Memoji iPhone’a w historiach na Instagramie?

10 de listopad de 2021

Memojis marki Apple to jeden z najbardziej reprezentatywnych elementów tej firmy, którego brakuje wszystkim urządzeniom z Androidem. To luksus, na który mogą sobie pozwolić tylko użytkownicy iPhone’a i iPada, a na to mogą udostępniaj swoje notatki na Instagramie i/lub WhatsApp, na przykład. Dziś pokażemy Ci, jak możesz to zrobić.

Jak udostępnić wideo Memoji na Instagramie z iPhone’a?

Memoji to w zasadzie niestandardowe emotikony nas samych, które mogą być animowane lub nie. Ta pozycja jest dostępna tylko dla użytkowników korzystających z urządzenia z Androidem, jak już wspomnieliśmy; ale to nie znaczy, że ograniczają się do korzystania z niego, jak ludzie mogą udostępniaj swoje notatki w dowolnej sieci społecznościowej, na przykład Instagram, za pośrednictwem Instagram Direct, w Twoim kanale lub w Instagram Stories.

Aby opublikować to w swoich opowiadaniach, aby każdy mógł zobaczyć, jak zabawny jest ten animowany świat, jest to bardzo łatwe. Nie trzeba dodawać, że musisz mieć urządzenie iPhone lub iPad i że nie są to bardzo stare urządzenia, ponieważ jest ono dostępne tylko dla telefonów z serii iPhone X, iPhone’a 11 (we wszystkich jego wersjach) i następnych. ponadto spróbuj zaktualizuj aplikację Instagram do najnowszej wersji, aby uniknąć niedogodności.

Co robisz, aby umieścić Memoji w historii na Instagramie?

Powiedziawszy powyższe, kontynuuj czytanie kroków, które od razu Ci podajemy, ta metoda będzie ważna zarówno dla iPhone’a, jak i iPada, chociaż odnosimy się do telefonu komórkowego:

 1. Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest stworzenie spersonalizowanych memoji lub jeśli już je masz, możesz pominąć ten pierwszy krok.
 2. Następnie przejdziesz do aplikacja do przesyłania wiadomości na urządzeniu iPhone, tutaj dotknij opcji wysłania nowej wiadomości.
 3. Na dole wybierasz swoje memoji (która powinna już zostać utworzona), wybierasz również opcję animoji i na koniec zapisujesz.
 4. Po nagraniu kliknij ikonę strzałki, co spowoduje pojawienie się memoji na górze; W tym celu spróbuj też dotknąć samego memoji.
 5. Szukasz symbolu udostępniania na swoim urządzeniu i otworzy się okno z kilkoma opcjami, jesteśmy zainteresowani wybraniem tego, który mówi „Zapisz wideo”.
 6. Wreszcie wchodzisz do aplikacji Instagram i udajesz, że zamierzasz podzielić się historią. Tutaj wszystko, co musisz zrobić, to wybrać właśnie zapisany film, a będziesz miał Twoje memoji przesłane do Instagram Stories.

Jak dodać inne emotikony do zdjęć i filmów do historii na Instagramie?

Jeśli chcesz dodaj emotikon do jednego ze swoich zdjęć lub filmów aby później udostępniać je poprzez historie na Instagramie, konieczna będzie edycja. Na szczęście urządzenia iPhone z własnymi aplikacjami, które domyślnie przynoszą zdjęcia i filmy, mają opcje edycji.

kobieta z memoji wystającym językiem

W pierwszym przypadku musiałbyś nagrać wideo lub zrobić żądane zdjęcie, ale najpierw będziesz musiał umieścić dla niego żądane emoji:

 1. Wybierz symbol gwiazdy, a następnie wybierz opcję „Emoji”.
 2. Możesz dotknąć emotikonów, które chcesz umieścić w filmie (lub zdjęciu), albo przeciągnąć je, aby umieścić je w preferowanym miejscu.
 3. Pamiętaj też, że ściskając lub obracając palcami, możesz odpowiednio zmienić jego rozmiar i orientację.
 4. Następnie zamknij otwarte okno, aby móc wstawić emoji.
 5. Gdy wszystko będzie gotowe, wystarczy dotknąć odpowiedniego przycisku, aby nagrać wideo lub zrobić zdjęcie.

Do prześlij swój niestandardowy plik multimedialny do Instagram StoriesZrobisz to samo, co zawsze, ale oczywiście wybierzesz ostatnio utworzone zdjęcie lub film.

W drugim przypadku masz już swoją zawartość utworzoną i zapisaną w swojej galerii, więc wystarczy ją wybrać i edytować; w końcu pozostaje przesłać go do historii na Instagramie.

W jakich sieciach społecznościowych można udostępniać Memoji w wiadomości?

Memojis można nie tylko udostępniać za pośrednictwem relacji na Instagramie, ale także wyślij notatki przez wiadomość, Jest to odpowiednik dowolnej aplikacji do przesyłania wiadomości, którą ma nasz telefon komórkowy iPhone. Wśród najważniejszych i najbardziej znanych miejsc, w których możemy udostępniać naklejki, są WhatsApp i Telegram.

aplikacja do tworzenia memoji

WhatsApp i telegram

Kroki, które Ci tutaj przedstawimy będzie ważny dla tych aplikacji do przesyłania wiadomości, które są najczęstsze, ale już płaskie, działa równie dobrze na każde inne masz, ponieważ proces jest taki sam:

 1. W wybranej aplikacji do przesyłania wiadomości wybierz czat osoby, do której chcesz wysłać memoji.
 2. Na klawiaturze Twojego telefonu otwórz opcję emotikonów, a następnie przewiń do końca z całej listy, aby zlokalizować utworzone notatki.
 3. Kiedy je zlokalizujesz, wybierz ten, który chcesz wysłać i to wszystko. Jeśli przypadkiem nie pojawi się konkretna, naciśnij przycisk z trzema kropkami, aby zobaczyć inne opcje.

Pamiętaj, że w tym celu musisz już utworzyć memoji, aby pojawiło się w twoim banku czatów.

Jak edytować wcześniej utworzone Memoji?

Jeśli chcesz przez przypadek edytuj memoji, które już utworzyłeś, proces będzie bardzo łatwy i nie będzie żadnych komplikacji, aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Kiedy jesteś na czacie i masz otwarte okno emoji i jesteś w sekcji memojis, wybierz trzy wyświetlone punkty.
 2. Pojawi się teraz kilka opcji, a my wybieramy tę o nazwie „Edytuj”, z tej sekcji możemy Edytować nasze memoji płynnie.

dołącz do naszego kanału telegram