Skip to content

Jak przeglądać wiadomości na Instagramie w wersji na PC? – Sieć na Instagramie

26 de grudzień de 2021

Z biegiem czasu wiele się zmieniło dzięki ewolucji technologii. Kiedy powstał Instagram, prawie nikt go nie używał, ale teraz prawie wszyscy go używają, ponieważ zapewnia rozrywkę, pracuję i pomaga rozwijać się tym, którzy zaczynają z własnym projektem.

Instagram jest szeroko stosowany również dlatego, że jest dostępny na prawie wszystkie urządzenia. Chociaż jest używany głównie w telefonach komórkowych, są ludzie, którzy używają go na swoim komputerze. To, co zobaczysz w kilku następnych akapitach, to jak przeglądać wiadomości na Instagramie? na komputerze, co należy wziąć pod uwagę podczas przeglądania wiadomości z Instagrama na komputerze i innych rzeczy.

O czym należy pamiętać przed przeglądaniem wiadomości w sieci Instagram?

Konieczne jest, aby przed otwarciem wiadomości e-mail na swoim Instagramie mieć na uwadze jedną rzecz. Które to natkniesz się na pewne różnice który ma sieć z aplikacją Instagram. Jedną z tych różnic jest to, że sieć nie ma systemu dostępu do wiadomości.

To może cię trochę zaskoczyć, ponieważ absolutnie nic nie można zrobić na Instagramie, jeśli nie masz dostępu do wiadomości. Jednakże, różnice, które ma Instagram Web W części wiadomości zobaczysz je w następnym podtemacie. Musisz wiedzieć, że na Instagramie istnieje sposób na sprawdzenie, które urządzenia weszły na Twoje konto.

Wersja internetowa nie ma dostępu do wiadomości

Kiedy mówimy o tym, że w sieci nie ma sekcji dla dostęp do wiadomości Nie chodzi nam o to, że w sieci Instagrama nie widać wiadomości. To, do czego chcemy dotrzeć, to to, że sekcja wiadomości w sieci Instagram nie jest tak kompletna, jak DM w aplikacji Instagram.

Z części, w której wyświetlane są wiadomości na Instagramie, nie możesz wykonywać niektórych rzeczy, na które pozwala aplikacja. Instagram na telefony komórkowe. Z sieci Instagram:

 • Nie możesz wysyłać notatek głosowych.
 • Nie ma możliwości udostępnienia swojej lokalizacji.
 • Nie można wysyłać ani nagrywać klipów wideo.
 • Nie ma możliwości wejścia do prywatnej rozmowy.

To tylko kilka funkcji, które nie ma wbudowanej strony na Instagramie. Z Instagrama dla przeglądarek internetowych możesz tylko:

 • Wysyłać wiadomości tekstowe.
 • Wyślij serca.
 • Aby wysłać obrazy.
 • Wyślij emotikony.
 • Anuluj wysłane wiadomości.
 • Przesyłaj wiadomości, które wysłałeś lub które zostały wysłane do Ciebie.

osoba oglądająca coś na twoim komputerze

To jedyne rzeczy, na które pozwala sieć Instagrama, jeśli zaczynasz od komputera. Prawdę mówiąc, możesz wysyłać wiadomości, po prostu nie dostaniesz tych samych funkcji. Należy zauważyć, że dla poprawić wygląd swojego profilu na Instagramie, możesz usunąć niektóre podobne zdjęcia i filmy.

Usuwając tego rodzaju treści, nie będziesz mieć niczego, co powtarza się na Twoim profilu na Instagramie, co sprawi, że będziesz wyglądać bardziej atrakcyjnie.

Jak przeglądać wiadomości na Instagramie z wersji internetowej na komputery stacjonarne?

Istnieją co najmniej dwa sposoby przeglądania wiadomości wysłanych na Twoje konto na Instagramie. Te dwa sposoby są przez program Instagram na komputery lub ze strony Instagram. Musisz wiedzieć, że program Instagram jest o wiele bardziej kompletny niż strona internetowa Instagram.

Jeśli chcesz pobrać program Instagram na komputery, wystarczy otworzyć przeglądarkę, umieścić w pasku wyszukiwania „Instagram PC” i wpisz pierwszy z wyników. Innym sposobem korzystania z Instagrama jest wyszukiwanie jego oficjalnej strony internetowej w przeglądarce internetowej.

Pobierz aplikację komputerową

Po pobraniu programu Instagram na komputery, po prostu należy zwrócić szczególną uwagę do procesu, który zostanie pokazany poniżej:

 1. Włącz komputer.
 2. Poszukaj programu na Instagramie.
 3. Uruchom komputer z Instagramem.
 4. Następnie przejdź do początkowego menu aplikacji.
 5. Poszukaj ikony DM lub ikonę Messenger.
 6. Kliknij tę ikonę, a zobaczysz wszystkie swoje wiadomości.

pobierz logo

Jeśli chcesz wysyłać wiadomości do kogoś z których nadal jesteś na swoim koncie na Instagramie, wystarczy wejść na ich czat:

 1. Stań przy pasku do pisania.
 2. Napisz wiadomość.
 3. Naciśnij klawisz „Enter”, aby wysłać taką wiadomość.

Dostęp do strony internetowej

Z strona Instagrama wysyłanie wiadomości jest tak samo proste, jak ich przeglądanie. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć przeglądarkę internetową:

 1. Wejdź na oficjalną stronę Instagrama.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Poszukaj ikony Messenger lub ikony DM.
 4. Kliknij ikonę DM lub Messenger i to wszystko, zobaczysz wszystkie swoje nowe wiadomości.

Do odpowiedz na każdą z tych wiadomości, musisz kliknąć na czacie, przejść do paska pisania, skomponować wiadomość i nacisnąć 'Enter’, aby ją wysłać.

dołącz do naszego kanału telegram