Skip to content

Jak udostępniać historie z Instagrama na Facebooku, jeśli nie mogę

28 de luty de 2021

Instagram ma bardzo używaną funkcję o nazwie Stories lub Stories. W nich możesz tworzyć oryginalne historie, które nadadzą osobowości profilowi. Jeśli masz konto w tej sieci i na jej siostrzanym Facebooku, możesz szybko udostępniać historie, które stworzyłeś w pierwszej na swoim koncie na Facebooku. Jeśli próbowałeś udostępnić historie w obu sieciach społecznościowych, a nie możesz, w tym samouczku wyjaśnimy jak udostępniać historie z Instagrama na Facebooku, jeśli nie mogę.

Kroki, aby udostępniać historie z Instagrama na Facebooku

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby podzielić się swoimi historiami na swoim profilu na Facebooku, jest połącz swoje konto na Instagramie z Facebookiem; Jeśli oba konta nie są połączone, nie będziesz mógł udostępniać historii ani postów. Oto kroki, które należy wykonać, aby połączyć oba konta.

 1. Otwórz aplikację Instagram.
 2. Po wejściu na konto przejdź do prawego dolnego rogu i naciśnij ikonę postać ludzka.
 3. Od razu zobaczysz swój profil na ekranie, a następnie przejdź do prawego górnego rogu i kliknij trzy paski poziomy.
 4. Po wyświetleniu menu wybierz „Oprawa”.
 5. W nowym menu musisz wybrać opcję „Rachunek”.
 6. Teraz na ekranie pojawi się kolejne menu, znajdź i wybierz opcję „Połączone konta”.
 7. W nowym oknie musisz wybrać „Facebook”. Pojawi się wyskakujące okienko, w którym musisz wprowadzić swoje poświadczenia i hasło, aby zalogować się na swoje konto na Facebooku; Po zalogowaniu oba konta zostaną połączone.
 8. Po połączeniu obu kont będziesz mógł udostępniać dowolne publikacje na Facebooku.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy, oficjalna strona Instagram może udzielić ci dodatkowej pomocy w tym zakresie.

Jak udostępniać historie z Instagrama na Facebooku?

 1. Utwórz historię na Instagramie. Obecnie możesz nawet przesyłać historie na Instagram z komputera bez programów.
 2. Kiedy skończysz edytować swoją Historię, kliknij przycisk „Wysłać do” który znajduje się w prawym dolnym rogu.
 3. Na ekranie pojawi się seria opcji, kliknij „Opcje udostępniania”.
 4. Zobaczysz dwie opcje udostępniania na Facebooku: „Zawsze udostępniaj na Facebooku” lub „Udostępnij raz”, wybierz żądaną opcję.
 5. Na koniec kliknij „Dzielić”. Oczywiście najpierw zalecamy przejrzenie swojej historii na Instagramie przed jej opublikowaniem, aby uniknąć błędów.

Jeśli chcesz podzielić się historiami z Instagrama na Facebooku, zalecamy wybranie opcji „Udostępnij raz”; więc za każdym razem, gdy chcesz podzielić się historią, musisz wykonać powyższe kroki.

Ale jeśli chcesz wszystkie historie, w których publikujesz Instagram są automatycznie udostępniane na Twoim profilu na Facebooku, aktywuj opcję „Udostępnij swoją historię na Facebooku”.

Kroki, aby aktywować funkcję „udostępnij swoją historię na Facebooku”

Po włączeniu tej funkcji nie będziesz już musiał martwić się o ręczne udostępnianie wszystkich swoich historii; ponieważ Instagram automatycznie się tym zajmie udostępnij wszystkie swoje historie na Facebooku po opublikowaniu na Twoim profilu na Instagramie.

Pamiętaj, że ważne jest, aby Twoje konto na Facebooku było połączone na Instagramie, aby aktywować tę funkcję. Oto kroki, które należy wykonać, aby aktywować funkcję automatycznego udostępniania.

 1. W ramach swojego konta na Instagramie przejdź do swojego profilu.
 2. Kliknij na trzy paski poziomy znajdujące się w prawym górnym rogu.
 3. Po wyświetleniu menu wybierz „Oprawa”.
 4. W nowym menu wybierz „Prywatność”.
 5. W sekcji „Prywatność” kliknij opcję „Historia”.
 6. Na ekranie zobaczysz szereg opcji, poszukaj sekcji „Udostępniona zawartość”.Telefon komórkowy z logo Instagram na ekranie
 7. W tej sekcji zobaczysz opcję «Udostępnij swoją historię na Facebooku» po prawej stronie szary włącznik; przesuń to zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby aktywować funkcję. Przełącznik zmieni kolor na niebieski, wskazując, że opcja automatycznego udostępniania wszystkich historii jest aktywna.
 8. Czasami Instagram poprosi Cię o podanie danych konta na Facebooku.

Kiedy udostępniasz swoje Instagram Stories na Facebooku, pojawią się one jako Facebook Story. Powinieneś również wiedzieć, że te historie, które pojawiają się na Facebooku, będą podlegać ustawieniom prywatności, które masz na swoim koncie na Facebooku.

Postępuj zgodnie z instrukcjami w tym samouczku, aby łatwo i szybko udostępniaj swoje historie z Instagrama na swoim koncie na Facebooku; Umożliwi to udostępnianie wszystkich treści, które publikujesz w swoich relacjach, w tych dwóch fantastycznych sieciach społecznościowych. Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że możesz odzyskać usuniętą historię z Instagrama zarówno na Androida, jak i iOS? Dowiedz się teraz, jak to zrobić.

dołącz do naszego kanału telegram