Skip to content

Jak uatrakcyjnić swoje Instagram Stories? – Popraw swoje treści

5 de luty de 2022

Instagram to dziś najlepsza sieć społecznościowa do przesyłania zdjęć i tworzenia środowiska, w którym przetwarzasz określony rodzaj popularności. Najlepsza sekcja na początek Zamieszczanie zdjęć na Instagramie to część historii. Historie mogą zobaczyć wszyscy na Instagramie, można na nie odpowiedzieć prywatnie i tylko Ty możesz zobaczyć zabytki.

Jeśli pamiętasz o kilku rzeczach, możesz sprawić, że Twoje historie na Instagramie będą bardziej wciągające i przykują uwagę ludzi. Następnie wyjaśnimy jak stworzyć historię z wieloma zdjęciamijak zdobyć więcej wyświetleń na Instagramie, jakie efekty można dodać do historii i kilka innych rzeczy.

Jak zrobić historię na Instagramie z różnymi zdjęciami?

jest o wiele lepiej zrób kolaż z kilku zdjęć na Instagramie przesyłasz wiele zdjęć. Aplikacja Instagram pozwala przesłać pojedynczą historię z wieloma zdjęciami, jest to wspaniała funkcja, która jest wygodna w użyciu, gdy planujesz być popularny na Instagramie.

Jeśli chcesz przesłać historię, która ma wiele zdjęć na swój Instagram, zwróć szczególną uwagę na proces, który zostanie wyjaśniony poniżej:

  1. Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu
  2. Zaloguj sie
  3. Wybierz opcję „Dodaj historię”
  4. W opcjach, które zostaną wyświetlone, wybierz opcję „Wybierz kilka”, aby móc wybrać wiele zdjęć
  5. Następnie przejdź do wyboru zdjęć, które chcesz przesłać
  6. Na koniec ułóż każde ze zdjęć i prześlij historię

W ten sposób na Instagram zostaje przesłana historia zawierająca kilka zdjęć. Nawiasem mówiąc, dzięki Instagramowi istnieje sposób na dodawanie GIF-ów do zdjęć, które przesyłasz w historii.

Jakie są wskazówki, aby mieć więcej wizyt na Instagramie?

Na Instagramie jest kilka rzeczy, które sprawiają, że Twoja publiczność rośnie coraz bardziej. Damy Ci kilka wskazówek, dzięki którym uzyskasz więcej wyświetleń na swoim koncie na Instagramie. Rzeczy, które sprawią, że będziesz mieć więcej wizyt na Instagramie, to:

  • Zdjęcia w dobrej rozdzielczości: Kluczowe jest, aby przesyłać na swój Instagram tylko zdjęcia, które dobrze wyglądają, aby ludzie polubili treść. Osiąga się to dzięki nowoczesnemu telefonowi komórkowemu z potężnym aparatem.
  • Prześlij zdjęcia Ciebie i Twoich pasji: zdjęcia, które przesyłasz na swój Instagram, muszą przedstawiać Ciebie lub rzeczy, które lubisz. Jeśli lubisz tańczyć i robisz to dobrze, możesz przesłać filmik z tańcem lub inną osobą, którą lubisz jako taniec.
  • Prześlij więcej zdjęć w swoich historiach: Wskazane jest, aby nie przesyłać swoich zdjęć jako normalnej publikacji, przez większość czasu rób to w historii. Przesyłaj zdjęcia jako zwykły post, gdy podróżujesz lub uczestniczysz w ważnym wydarzeniu.
  • sympatyzować z innymi osobami: jeśli uda Ci się sympatyzować i zbiegać się z podobnymi do innych ludzi, zyskasz więcej przyjaciół, a Twoi obserwatorzy również wzrosną

dziewczyna robi zdjęcie

Jakie efekty należy wykorzystać, aby tworzyć lepsze historie na Instagramie?

W swoich historiach na Instagramie możesz dodawać inne rzeczy do zdjęć, aby wyglądały lepiej i były bardziej animowane.

użyj GIF-a

Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, to dodać do nich GIF-y, są bardzo krzykliwe i animowane. Oprócz korzystania z GIF-ów zaleca się używanie świetnych filtrów lub aby w tym momencie były na szczycie. Jednym z najczęściej używanych ostatnio filtrów jest filtr do tatuażu na twarz.

uzupełnij go muzyką

Druga rzecz do zrobienia ulepsz swoje historie na Instagramie jest umieszczenie na nich muzyki. W tej muzyce musisz być trochę zrównoważony, jeśli chcesz przyciągnąć uwagę, najlepiej, aby 50% muzyki, którą umieściłeś w swojej historii, było twoimi ulubionymi, tymi, które lubisz najbardziej.

Bez względu na to, jaką muzykę lubisz, dobrze, że umieścisz ją podczas przesyłania historii, więc odzwierciedlić twój styl. Pozostałe 50% muzyki to utwory, które odkrywasz lub nowe utwory, które właśnie zostały wydane.

dziewczyna słucha muzyki

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, aby powiększyć swoją publiczność, jest bycie świadomym ludzi, którzy Cię śledzą. Na przykład, jeśli masz już grupę znajomych, najlepiej aktywuj powiadomienia każdego z nich, aby być świadomym wszystkich rzeczy, które się pojawiają.

Nie zapomnij o ankietach i pytaniach

Ostatnią rzeczą byłoby zrobienie od czasu do czasu, że a sekcja pytań i odpowiedzi aby poprawić przyjaźń z ludźmi, którzy Cię obserwują. To niewątpliwie umożliwi obserwowanym przez Ciebie osobom opowiedzenie o Tobie innym. Po przesłaniu ankiety lub sekcji pytań możesz śledzić odpowiedzi z sieci Instagram.

Dlaczego Instagram obniża jakość historii i jak tego uniknąć?

Instagram zawsze obniża jakość Twoich zdjęć aby obrazy ładowały się szybciej i płynniej, a także zaoszczędzić miejsce na ich serwerach. Aby zapobiec obniżeniu jakości zdjęć przez Instagram, wystarczy je zoptymalizować, czyli obniżyć jakość.

Aby zmniejszyć wagę zdjęć bez utraty jakości, najlepiej skorzystać ze strony internetowej o nazwie „Compressor.io”. Na tej stronie przesyłasz swoje zdjęcie, poczekaj, aż jakość się obniży, pobierz je, a następnie prześlij na Instagram. W ten sposób przesyłając go na Instagram jakość nie zostanie obniżona ponieważ już go zoptymalizowałeś.

dołącz do naszego kanału telegram