Skip to content

Jak tworzyć miniatury Fortnite na swoim kanale YouTube? (Przykład)

26 de luty de 2021

Miniatury Fornite na Twoim kanale YouTube mogą być doskonałą strategią, aby zdobyć większą liczbę obserwujących i wyświetleń. Jeśli chcesz zwiększyć zasięg swojego kanału, zalecamy przeczytanie tego artykułu, w którym się nauczysz Jak tworzyć miniatury Fortnite na swoim kanale YouTube?

Co to są miniatury dla kanału YouTube?

Plik miniatury Są to obrazy, które pozwalają zidentyfikować lub przewidzieć zawartość wideo na YouTube. Są strategicznie tworzone przez właściciela kanału tej sieci społecznościowej, aby wzbudzić większe zainteresowanie użytkowników i przyciągnąć większą liczbę wyświetleń w każdym filmie. Dlatego ważne jest, aby dowiedzieć się, jak tworzyć miniatury filmów w YouTube.

Jak działają miniatury w YouTube?

Gdy właściciel utworzy swój film, uzyskuje dostęp do opcji oferowanych przez platformę YouTube w celu prześlij film z obrazem, który go identyfikuje. Dlatego mądrze jest wybrać miniaturę, która przyciąga odwiedzających dobrym przesłaniem i dobrym połączeniem kolorystycznym.

Jak tworzyć miniatury Fortnite na swoim kanale YouTube?

Procedura tworzenia miniatur Fortnite na Twoim kanale YouTube zależy od narzędzie którego używasz do tworzenia tego zasobu. W tym celu dostępne są narzędzia takie jak Photoshop, a nawet możesz bezpłatnie tworzyć miniatury w serwisie Canva. Następnie dowiesz się bardziej szczegółowo o niektórych z tych narzędzi. Ważne jest, aby wybierać na podstawie jakości optymalnego wyniku, ponieważ wpływa to na ruch, jaki będziesz mieć w swoich filmach.

„EDYTUJ” umożliwia tworzenie miniatur dla Twojego kanału YouTube

„EDYCJA” to strona internetowa, która umożliwia tworzenie miniatur w oparciu o szeroką gamę szablonów i według własnego projektu. Aby zrobić imponującą miniaturę, wygodnie jest zrobić świetny projekt.

Jeśli nie masz żadnego pomysłu na projekt, nie martw się, ponieważ szablony są edytowalne i wolne. Możesz także stworzyć własny projekt, aby uzyskać niestandardowy szablon.

Jak działa EDYCJA?

„EDYCJA” posiada internetowy edytor miniatur, dzięki któremu można bez problemu stworzyć dowolny projekt. Interfejs przedstawia użytkownikowi listę szablonów i zasobów, dzięki czemu można uzyskać miniatury Fortnite bez korzystania z żadnego programu. Aby to osiągnąć, wykonaj następujące kroki:

  1. Wejdź do edytora i wybierz wariant projektu „Niestandardowe miniatury YouTube”.
  2. Wybierz projekt z listy zdjęć gry Fortnite prezentowanej na stronie lub zacznij od zera z własnym obrazem.
  3. Wstaw teksty, ikony, naklejki, aby uzyskać dobre połączenie dla swojej miniatury.
  4. Zarejestruj konto i zapisz swój osobisty projekt w nowym szablonie, aby móc go później edytować.
  5. Pobierz miniaturę w wybranym przez siebie formacie (.png lub .jpg)

Miniatury YouTube

Narzędzie „Canva” do tworzenia miniatur Fortnite

Canva to kolejne narzędzie online do tworzenia miniatur. Dzięki „Canva” można dodać tekst i inne elementy graficzne do obrazu. Możesz także stworzyć własny projekt lub dostosuj miniaturę korzystanie z narzędzi oferowanych przez serwis. Aby utworzyć miniaturę Fortnite w serwisie Canva, wykonaj następujące kroki:

  1. Wybierz szablon z katalogu miniatur oferowanej gry Fortnite Canva.
  2. Wybierz elementy graficzne, takie jak banery, ikony lub ramki i dodaj je do swojego obrazu.
  3. Dodaj wiadomość ze znacznika tekstowego. Witryna oferuje listę wysokiej jakości czcionek. Możesz także zmienić kolory i tło.
  4. Pobierz obraz na dysk twardy lub udostępnij plik miniatura na YouTube.

Kilka zaleceń

Należy zauważyć, że obie strony internetowe oferują kilka alternatyw dotyczących formatu miniatury „do pobrania”. W związku z tym zalecamy wybór Format .png aby wyświetlić miniaturę z obrazem wysokiej jakości.

Jeśli jednak wolisz obraz zajmujący mniej miejsca, możesz wybrać format .jpeg. Projekt i przesłanie miniatury zależą od Twojej kreatywności i strategii. Możesz także aktywować miniatury z telefonu komórkowego, jeśli nie masz komputera do zarządzania kanałem YouTube.