Skip to content

Jak publikować komentarze w swoich filmach na YouTube? – Proces w aplikacji i sieci

12 de listopad de 2021

Funkcje, które platforma YouTube zawiera zarówno dla osób, które chcą oglądać filmy, jak i tych, którzy je publikują, są niezwykłe. W takich sytuacjach jest to platforma numer jeden w dziedzinie wideo online. Coś, co przykuło uwagę ludzi, to komentarze zamieszczone z tej platformy.

Wielu użytkowników YouTube ma pewne wątpliwości dotyczące tego typu komentarzy, niektóre z nich to: Jak sprawdzić, które komentarze są publikowane, jak zwiększyć ruch wideo dzięki przypiętym komentarzom i jak umieszczasz linki w tych komentarzach. Na wszystkie te pytania odpowiemy poniżej, nie opuszczaj strony.

Jak odróżnić przypięty komentarz od normalnego?

ten komentarze opublikowane w ciągu Platforma YouTube są naprawdę łatwe do odróżnienia. Tego typu stałe komentarze zawsze znajdują się na górze, zwykle mają też rodzaj ikony w kształcie zszywki.

Niezależnie od liczby komentarzy do filmu, komentarze są zawsze publikowane znajdą się na górze. Właśnie dlatego przypięte komentarze YouTube są tak wykorzystywane przez osoby, które mają kanały na platformie i regularnie przesyłają filmy.

Co musisz zrobić, aby móc dodawać komentarze do swoich filmów na YouTube?

Komentarze YouTube można przypinać z urządzenia, którego używasz do przesyłania filmu. Proces publikowania tych komentarzy będzie się różnić w zależności od urządzenia, z którego przesyłasz treści. Zobaczmy, jak je umieścić od aplikacja na telefon a także z sieci, która jest najczęściej używana na komputerach:

Z urządzenia mobilnego

W przypadku urządzenia z aplikacją YouTube Proces jest bardzo prosty. Znajdź film, w którym chcesz dodać komentarz, znajdź komentarz do opublikowania, naciśnij ikonę więcej opcji i na koniec wybierz komentarz do wpisu.

Konieczne jest, aby przed opublikowaniem komentarza dokładnie go przejrzeć, aby sprawdzić, czy nie zawiera treści, które naruszać zasady społeczności platformy YouTube. W ten sposób unikniesz problemów, tak jak w przypadku przesyłania filmów nieobjętych prawami autorskimi.

Jeśli nie chcesz przypinać komentarza, możesz go skopiować, a następnie opublikuj to ponownie w sekcji komentarzy ale w twoim imieniu. Jeśli przesyłasz bardzo dochodowe treści i zachowujesz nienaganną postawę, w przyszłości możesz mieć szansę na zdobycie srebrnej płyty z tych oferowanych przez YouTube.

W Twoim komputerze

chłopcy korzystający z komputera

Do przypiąć komentarz na YouTube Korzystając z komputera, musisz wejść na oficjalną stronę YouTube. Następnie znajdź komentarz, który chcesz naprawić, wybierz go, naciśnij ikonę więcej opcji i wybierz ten, który mówi napraw. W ten sposób nie powinieneś mieć problemu z przypięciem komentarza. Ale jeśli masz z tym problemy, możesz udać się do pomocy technicznej YouTube, aby znaleźć rozwiązanie.

Należy zauważyć, że prawie wszyscy influencerzy używają przypiętych komentarzy do pozycjonowania swoich filmów. Dlatego zaleca się, aby za każdym razem, gdy przesyłasz film, korzystać z zamieszczonych komentarzy. Ponadto, aby lepiej widzieć treści, możesz aktywować tryb ciemny platformy YouTube.

Jak zwiększyć interakcję z obserwatorami swojego kanału za pomocą stałych komentarzy?

W przypiętych komentarzach YouTube możesz umieścić szczegóły dotyczące filmu lub kolejnych rzeczy, które prześlesz. Zatem wzbudzisz ciekawość ludzi którzy widzieli Twój film i będą chcieli, abyś przesłał kolejne treści.

Ponadto przypięte komentarze mogą również zachęcić osoby odwiedzające Twój kanał do rozpoczęcia subskrypcji, dzięki czemu będą otrzymywać powiadomienia o wszystkich rzeczach, które publikujesz lub reklamujesz na swoim kanale. Kolejna rzecz, którą możesz zrobić, aby Coraz częstsze wizyty na Twoim kanale YouTube kieruje publiczność do innych treści na Twoim kanale.

Jak przekierować publiczne do swoich sieci lub osobistej strony internetowej z przypiętymi komentarzami?

osoba używająca myszki na biurku

Linki do stron internetowych można umieszczać w zamieszczonych komentarzach. Aby sprowadzić więcej osób, możesz stworzyć osobistego bloga lub stronę internetową pracowników i umieść link w opublikowanych komentarzach.

W tego typu komentarzach możesz również umieszczać takie rzeczy, jak linki do pobierania innych plików, które są przechowywane na zewnętrznym serwerze. Oprócz przypiętych komentarzy możesz też użyj opisów filmów, ale jest to coś, co należy zrobić dużo przed przesłaniem filmu na platformę.

Teraz, ponieważ wiesz, jak publikować stałe komentarze do filmu, który przesłałeś na swój kanał YouTube, musisz po prostu zacząć wprowadzać w życie to, czego się nauczyłeś. Więc w ten sposób zwiększyć ruch wideo i móc zarobić znacznie więcej pieniędzy dzięki wizytom, które otrzymujesz.

dołącz do naszego kanału telegram