Skip to content

Jak tworzyć filmy w zwolnionym tempie za pomocą Instagrama Boomerang (przykład) | Zobacz, jak to się robi

28 de luty de 2021

W tym artykule możesz się dowiedzieć jak tworzyć filmy w zwolnionym tempie za pomocą Instagrama Boomerang w kilka minut i krok po kroku, abyś mógł dowiedzieć się, jak to zrobić na swoim koncie na Instagramie.

Instagram to aplikacja, która w ostatnim czasie zyskała wielu nowych użytkowników, zarówno osobistych jak i Instagram dla biznesuta sieć społecznościowa stała się niezwykle ważna w codziennym życiu użytkowników.

Cóż, aby bardzo łatwo uchwycić to, co żyją w swoim życiu, od wycieczki po chwilę relaksu w domu, oglądanie, jak osiągasz, jest zabawne i uzależniające. filtry reagujące na muzykę i tryby wideo, które możesz dodać do swoich filmów, dzięki czemu będziesz bardziej interaktywny między użytkownikami, z ankietami i umieszczaniem tekstu w swoich filmach.

Boomerang to styl wideo wymyślony przez to sieć społeczna która stała się bardzo popularna i którą użytkownicy przyjmują, a także zwolnione i przyspieszone tempo, które stały się gorącym daniem w wielu filmach, które widzimy dzisiaj w historiach na Instagramie.

Filtry i ich efekty wideo Są najpopularniejsze w tej sieci społecznościowej i dlaczego użytkownicy nadal ją wybierają, aby powrócić do Instagrama dzisiaj w sieci społecznościowej numer 1 na świecie.

Jak krok po kroku bumerangować w zwolnionym tempie na Instagramie?

  1. Najpierw musimy pobierz instagram na naszym urządzeniu mobilnym, dzięki czemu po uruchomieniu aplikacji możemy wykonać tę czynność.
  2. Po wejściu przejdziemy do sekcji Fotografie który pojawia się w górnej części aplikacji i tam możemy wybrać efekt, którego potrzebujemy dla nagrania wideo, które zrobisz.
  3. Zobaczysz to po wejściu do kamery i możesz zmienić tryb pod kamerą, w której opcja pojawia się na początku „Normalna” i tam po przełączeniu do trybu „Bumerang” możesz uruchomić wideo, przytrzymując biały okrągły przycisk widoczny na środku ekranu.
  4. Pod koniec wideo zaobserwujemy, że powstaje bumerang, huśtawka na zarejestrowanym przez nas obrazie, aw górnej części zobaczymy, że pozwoli nam to wybrać opcje na bumerangu, który zrobiliśmy wcześniej.
  5. W ikonie nieskończoności możemy kliknąć i uzyskać dostęp do dodatkowych trybów wewnątrz bumerangu, tam znajdziemy różne efekty: Slow motion, Echo (choroba lokomocyjna), TV (z zakłóceniami obrazu). Możesz wybrać Zwolnione tempo iw ten sposób uwierzysz w połączony efekt obu.
  6. Po wybraniu tego, który chcesz zachować, musisz kliknąć przycisk „Gotowe”.
  7. Tam możesz udostępnić ten film w swoich opowiadaniach lub kanale na Instagramie, możliwe jest również pobranie go na urządzenie mobilne.
  8. W ten sposób będziesz mógł tworzyć efekty Bumerang W połączeniu z innymi zabawnymi efektami Instagrama to modyfikacja, którą możemy się cieszyć od połowy 2019 roku, ale wielu użytkowników dopiero ją odkrywa.

Sytuacje do rozważenia:

  • Ta procedura jest możliwa do wykonania bez problemów zarówno na Androidzie jak i iOS, w obu systemach operacyjnych możemy znaleźć plik aplikacja z tymi samymi działaniami.
  • Pamiętaj, że możesz tworzyć filmy bez konieczności publikowania ich w swojej historii lub kanale, możesz zebrać filmy i pobrać je na swoje urządzenie udostępnić później.

filtry edytora Instagram

Dzięki temu krok po kroku będziesz w stanie tworzyć filmy z efektami Boomerang i Slow Motion połączone jak profesjonalista, pamiętaj, że możesz dodawać tekst, muzyka i filtry do własnego filmu, jeśli chcesz, udostępnij go lub po prostu zapisz na urządzeniu mobilnym, aby wysłać go za pośrednictwem innych sieci społecznościowych lub opublikować później.

Jeśli nadal nie lubisz Instagrama, zapraszamy do pobrania go na swój mobilny i zaczynasz odkrywać ten nowy świat, z którym nadal wyznaczasz trendy TIK Tok. Jeśli ten artykuł rozwiązał wątpliwości, jak zrobić film z bumerangiem i jednocześnie zwolnionym tempem, zapraszamy do dalszego oglądania praktycznych poradników na Instagramie w ramach jaktosie.pl