Skip to content

Jak stworzyć kanał na YouTube w kilka minut

27 de luty de 2021

Przesyłanie filmów do Internetu stało się dziś jednym z najpopularniejszych wydarzeń. Jego twórcy chcą najbardziej, aby przesłanie filmu do sieci i rozpowszechnienie go w sieci stało się wirusowe. Przede wszystkim korzystając z jednej z najbardziej wszechstronnych platform do tego na YouTube, dlatego wyjaśnimy Ci jak stworzyć kanał na YouTube w kilka minut.

Ale to powiesz stworzyć kanał na YouTube To musi być bardzo trudne. Ale powiem ci drogi przyjacielu, że nic nie jest dalsze od prawdy. Ponieważ jeśli będziesz postępować zgodnie z instrukcjami, które pokażemy Ci w tym poście, wkrótce opublikujesz swój pierwszy z wielu filmów, które prześlesz w tym poście.

Jak stworzyć kanał YouTube w kilka minut

Zaczniemy od tego, że pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby utworzyć kanał, jest otwarcie wiadomości e-mail w Gmailu. Masz swoje konto w Google, jeśli go nie masz, możesz je pobrać ze Sklepu Play.

Po wykonaniu tego kroku musisz przejść do głównej strony YouTube i będąc na tej stronie, zlokalizujemy po prawej stronie, gdzie jest napisane Zaloguj sie.

Tworzymy klip na tym przycisku, pojawi się okno dialogowe, które poprosi Cię o zalogowanie, w tym przypadku musisz wybrać opcję Utwórz konto. Następnie zobaczysz formularz, który musisz wypełnić, ale przed tym wszystkim musisz kliknąć opcję Chcę nowego adresu Gmail.

I tam musisz wpisać adres e-mail, którego chcesz używać, teraz musisz kontynuować wypełnianie pól. Ważne jest, aby podać dane odnoszące się do alternatywnego adresu e-mail i numeru telefonu. Służy to YouTube do zweryfikowania Twojego nowego kanału oraz w przypadku, gdy zgubisz lub zapomnisz hasło.

Teraz, aby zakończyć ten krok, wybierz Wróć do YouTube, teraz przejdziesz do prawej górnej części ekranu i zauważysz, że pojawi się kolejna ikona. Obok dzwonka pojawia się symbol osoby, tworzysz tam klip i pojawia się kilka opcji, które musisz wybrać Twój kanał.

Pojawi się pole z nazwą Użyj YouTube jako, tam, jeśli chcesz, możesz zostawić wyświetloną nazwę, domyślnie jest ona Twoja. Ale zalecamy, abyś to zmienił i zrobił klip w opcji Użyj nazwy firmy lub innej nazwy. Zostaniesz przeniesiony do innego okna i musisz wpisać nazwę konta marki, a następnie nacisnąć przycisk Utwórz.

Konfiguracja kanałów

W tej chwili już utworzyłeś swój kanał i będziesz musiał tylko skonfigurować opcje tak, aby był spersonalizowany. Dlatego zamierzamy nacisnąć przycisk Dostosuj kanał, przeniesie Cię do okna z nazwą Twojego kanału. W logo, które pojawia się twoje imię, możesz znaleźć ołówek, służy to edycji logo twojego imienia.

Jeśli przejdziemy do prawej części naszego logo, znajdziemy kolejny ołówek, jeśli go naciśniemy, to się nie pojawi Edytuj nagłówek kanału. Tworzymy klip, aby go edytować, wprowadzenie zmian może zająć kilka minut. Po zastosowaniu zmian możesz utworzyć klip na swoim nazwisku, aby zobaczyć, jak wygląda Twój kanał.

Teraz wybieramy opis kanału, w tym celu tworzymy klip na kanale Dostosuj i pojawi się okno z pewnymi informacjami, które możemy zmodyfikować. Musisz nacisnąć Opis kanału i wpisać wszystko, co z nim związane. Tutaj możesz kontynuować dodawanie danych, takich jak e-maile, kraj, linki itp.

Teraz wreszcie, na naszej stronie głównej przejdziemy do prawego górnego rogu, a na ikonie naszego kanału zrobimy tam klip. Pojawi się okno dialogowe i wybierzemy Studio twórców. Przenosi nas do innego okna, przechodzimy w lewy dolny róg ekranu i szukamy opcji w klasycznej wersji studia Creator, następnie wybieramy inne i wysyłamy.

Następnie wybieramy kanał i widzimy szereg opcji, które nie są jeszcze włączone, ponieważ muszą być spełnione określone parametry. Y Jak zobaczysz, masz już utworzony kanał z YouTube.