Skip to content

Jak sprzedać lub dodać link do moich filmów z YouTube? | Youtube Studio (przykład)

23 de luty de 2021

Dla tych, którzy rozpoczynają przygodę ze światem tworzenia i publikacji, umieszczenie lub dodanie linku w filmach na YouTube może być wyzwaniem.

I skorzystaj z możliwości wstaw adres lub link, to coś, co w wielu filmach lub materiałach jest absolutnie konieczne, aby nie wpływać na to, co jest tam prezentowane.

Istnieją dwa sposoby dodaj lub dodaj te linkiobie są łatwe i szybkie do osiągnięcia, pozostawiając twórcy możliwość wyboru tego, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Na końcu dodaj linki w filmach z YouTube Studio

W tym celu na głównym ekranie sieci po rozpoczęciu sesji sekcja „Twoje filmy”. Możesz to uzyskać na lewym panelu bocznym.

Innym sposobem uzyskania dostępu jest kliknięcie zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu i wybranie opcji „Twój kanał”Lub bezpośrednio„ YouTube Studio ”

To narzędzie umożliwia między innymi dodawanie ekranów końcowych do filmów, a także zmianę miniatury filmu, żeby wymienić tylko kilka przykładów.

Wynikiem pierwszych dwóch opcji będzie okno kanału z opublikowanymi filmami. W tym, w prawej górnej części, przycisk o nazwie „YouTube Studio”, Któremu musisz dać.

Następnie filmy zostaną wyświetlone według listy, a pod nazwą każdego z nich opcja „Modyfikować”, Musisz to wybrać w wybranym filmie.

To przekieruje nas do innego ekranu, na którym naciśniemy górną zakładkę o nazwie „Ekran końcowy i adnotacje”, Gdzie ustawiane są ostatnie sekundy materiału.

Teraz, po prawej stronie, będzie możliwość „Dodaj Przedmiot”, Po naciśnięciu pojawi się menu z trzema możliwościami. Ostatnia rozmowa ”Połączyć„Przekierowuje do witryny internetowej za pośrednictwem linku, klikając„Stwórz”Wyświetli menu konfiguracji.

W tym miejscu możesz umieścić adres URL strony internetowej, którą chcesz dodać i kliknąć „Kolejny”, Aby miniatura z linkiem została dodana do końcowego ekranu wideo.

Powiąż stronę internetową ze swoim kanałem

Aby dodać linki do filmów z YouTube Studio, witryna lub blog muszą być wcześniej połączone z kanałem.

Jeśli tak nie jest, wystarczy je szybko dodać. Dlatego musisz przejść do zaawansowanych opcji danego kanału.

Tam, w sekcji „Powiązana witryna„, Musisz wypełnić link do strony internetowej, którą chcemy połączyć, i nacisnąć”Dodaj„, A na dole okna w”Trzymać”.

Utrzymanie zwykłej lub własnej witryny powiązanej z kanałem ułatwi dodawanie ich jako miniaturek do filmów, a także kolejnej serii opcji, które również prezentuje Studio.

Dodaj link do filmów z YouTube jako kartę

To kolejna modalność, która pozycjonuje lub pokazuje link w prawej górnej części wideo, w postaci karty.

Jest to równie łatwe i osiąga się je z tej samej sekcji „YouTube Studio„, Wystarczy wybrać górną kartę o nazwie”Karty”.

Gdzie po prawej stronie wybierz przycisk „Dodaj kartę”, Który również będzie miał różne opcje. Ostatni jest tym, którego potrzebujemy, dodaj „Spinki do mankietów„I naciśnij”Stwórz”.

Podobnie, musisz umieścić lub wkleić adres URL, który chcesz dodać, upewniając się, że jest on wcześniej powiązany z kanałem, i naciśnij „Kolejny”.

Zaletą dodawania za pomocą kart jest to, że YouTube Studio pozwala określić, w jakiej minucie lub czasie pojawią się, w przeciwieństwie do pierwszej metody.

youtube

Dzięki temu jest bardziej praktyczny, można go formować i dostosowywać do potrzeb użytkowników wyświetli opcje. Wybierając więc ten, który wydaje się najwygodniejszy. Podobnie zawsze zaleca się umieszczenie adresu URL lub łącza, które chcesz dodać, w opisie filmu.

I powinno być zrobione jak najwyżej lub jak najwięcej blisko tytułu które można zlokalizować, aby użytkownicy mogli je łatwo kliknąć.

dołącz do naszego kanału telegram