Skip to content

Jak dodać linki do filmów z YouTube z aplikacji lub komputera? – Rozwiązanie tutaj

22 de styczeń de 2022

wszyscy się cieszymy oglądaj filmy na Youtube, ale nie wszystko tam trafia. Korzystamy również z tej popularnej platformy do przesyłania i udostępniania filmów wielu osobom. Z tego powodu w kolejnych wierszach nauczymy Cię, jak dodawać linki do Twojego kanału YouTube zarówno z komputera, jak i z aplikacji mobilnej, a zobaczysz, jak łatwo to zrobić.

Jak możesz połączyć stronę internetową ze swoim kanałem YouTube?

Czasami myśleliśmy o połączeniu strony internetowej z Twoim kanałem YouTube, aby film, który chcesz pokazać, był bardziej atrakcyjny dla publiczności. Również po to, aby w trakcie trwania filmu możemy wyświetlić inny film lub informacje znalezione na stronie internetowej.

Możesz pomyśleć, że jest to coś bardzo skomplikowanego, ale w rzeczywistości tak nie jest. ty po prostu musisz wykonaj kilka prostych kroków, osiągniesz to i staniesz się ekspertem. Aby to osiągnąć, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Najpierw musisz mieć konto Google Search Console. Ułatwi to dodawanie stron internetowych, których jesteś właścicielem.
 2. Wejdź do konsoli i przejdź do sekcji „Dodaj usługę”. Tam wyszukiwarka Google podpowie Ci, jakich instrukcji należy przestrzegać, jest to coś bardzo prostego i łatwego do zrozumienia.
 3. Po przesłaniu pliku do pobrania na hosting należy wybrać opcję „Weryfikuj”.
 4. Następnie przejdź do YouTube i najpierw przejdź do swojego kanału. Teraz wybierz opcję „Menedżer filmów”, przejdź do kanału i na koniec wybierz opcję „Zaawansowane”.
 5. Tam zobaczysz zakładkę, która powie Ci, że Twoja witryna została pomyślnie połączona, pojawi się pole oznaczone słowem „Poprawnie”.
 6. Następnie przejdź do sekcji adnotacji lub ekranu i wybierz opcję wprowadzenia połączonej witryny, wprowadź adres URL i zaakceptuj. Gotowe, Twoja witryna zostanie połączona z Twoim kanałem YouTube.

W jaki sposób możesz dodać linki do swoich sieci w filmach?

Połączenie sieci społecznościowych z kanałem YouTube to jeden z najlepszych sposobów popraw swoją obecność w sieci. W ten sposób osoby odwiedzające Twój kanał będą mogły odwiedzać Twoje profile w różnych sieciach społecznościowych, które posiadasz, co zwiększy liczbę obserwujących i poglądy.

Ponadto nie będziesz musiał polegać na jednej firmie. Możesz to zrobić zarówno z aplikacji na urządzeniu mobilnym, a także z komputera PC na stronie internetowej. Zobaczmy, jak to zrobić.

aplikacje mobilne youtube

Z aplikacji mobilnej

Ta opcja jest jedną z najczęstszych, ponieważ zawsze mamy nasze urządzenie mobilne w zasięgu ręki, aby to zrobić musisz:

 1. Uzyskaj dostęp do aplikacji na telefonie komórkowym, często sesja jest otwarta, jeśli nie, zaloguj się na swoje konto.
 2. Przejdź do swojego kanału YouTube, ta opcja znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, naciskając inicjał swojego imienia lub zdjęcia profilowego.
 3. Następnie wybierz ołówek, który znajduje się po prawej stronie ekranu.
 4. Tam, gdzie jest napisane „Opis”, ponownie naciśnij ołówek i dodaj każdą ze swoich sieci społecznościowych.
 5. Klikasz „Akceptuję” i gotowe, Twoje sieci społecznościowe zostaną połączone z Twoim kanałem YouTube.

ze stroną internetową

Ten sposób robienia tego jest tak proste, jak w aplikacji. Jednak sposób ich łączenia jest inny, zobaczmy, jak to zrobić:

 1. Zaloguj się i przejdź do swojego kanału.
 2. Wybierz sekcję Personalizuj, która znajduje się pod okładką Twojego kanału.
 3. Gdy jesteś na stronie edycji projektu, najedź kursorem myszy na zdjęcie na okładkę, zobaczysz rysunek ołówkiem w prawym górnym rogu zdjęcia.
 4. Wybierz go, a pojawią się opcje: edytuj linki i edytuj nagłówek kanału.
 5. Kliknij link edytuj, a to przekieruje Cię do sekcji, w której wybierzesz „Linki niestandardowe”. Tam możesz umieścić adresy swoich sieci społecznościowych.

logo linku

Jakie kroki należy wykonać, aby dodać link do innej witryny w opisie swoich filmów?

Aby dodać link do innej witryny w opisie swoich filmów, wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby to osiągnąć. Musisz pamiętać, że kroki, aby go wykonać z Aplikacji różnią się w niektórych przypadkach od tego, gdy robimy to z Internetu. Dlatego poniżej pokażemy, jak to zrobić w obu przypadkach.

z aplikacją

 1. Przejdź do swojego kanału YouTube i wybierz sekcję wideo.
 2. Wybierz lub prześlij wideo, w którym chcesz umieścić łącze do strony internetowej.
 3. Następnie w prawej górnej części filmu znajduje się kolumna z 3 punktami, dotknij ich. Otworzy się sesja z 4 opcjami, wybierz edytuj.
 4. Wybierz opcję dodaj opis i poniżej opisu wideo wklej adres internetowy, który chcesz umieścić i umieść tytuł, aby wiedzieli, czego dotyczą informacje o łączu.
 5. Dajesz go do zapisania u góry ekranu i to wszystko, link do strony internetowej będzie w twoim filmie.

ze strony internetowej

 1. Przejdź do swojego kanału i wybierz opcję filmów.
 2. Przejdź do wideo, w którym chcesz dodać łącze internetowe, a pojawi się kilka opcji, w tym 3 punkty w kolumnie, kliknij tam.
 3. Wybierać ’Edytuj tytuł opisu„.
 4. Poniżej opisu filmu wklej adres internetowy, który chcesz dodać, i umieść tytuł, aby wiedzieli, czego dotyczą informacje o łączu.
 5. Na koniec dajesz go do zapisania i to wszystko, już dodałeś w swoim filmie link do strony internetowej, którą chcesz dodać do opisu.

dołącz do naszego kanału telegram