Skip to content

Jak słuchać YouTube w tle na Androidzie i iPhonie bez instalowania czegokolwiek (przykład)

28 de luty de 2021

Jednym z udogodnień oferowanych przez tę platformę jest odtwarzanie filmów, ale jak możemy słuchać YouTube’a w tle na Androidzie i iPhonie bez instalowania czegokolwiek. Tutaj nauczymy Cię, jak łatwo to zrobić.

Youtube to jedna z najczęściej używanych usług internetowych na świecie. Dzięki wielu trybom użytkowania możesz używać YouTube Premium i YouTube MusicDzięki specjalnej platformie płatniczej platforma ta ułatwia oglądanie popularnych filmów z całego świata bez irytujących reklam.

Te subskrypcje są obsługiwane co miesiąc, a płatność może zostać automatycznie pobrana z Twojego konta. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem usługi YouTube i możliwością oglądania swoich filmów w tle, ale bez konieczności dokonywania comiesięcznych płatności, wystarczy wykonać następujące kroki a zobaczysz, jak łatwy i szybki jest cały proces.

Jak odtwarzać wideo z YouTube’a w tle na Androidzie

  1. Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że cały ten proces nie odbywa się bezpośrednio w aplikacji YouTube, a wręcz przeciwnie w Google Chrome. Więc pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest otwarcie przeglądarki na naszym telefonie z Androidem.
  2. Następnie otworzymy opcje przeglądarki i uruchomimy ją w «tryb komputera«. Ten proces jest bardzo podobny do tego, co jest wykonywane, gdy chcemy przeprowadzić wyszukiwanie wstecznego obrazu, ale z poziomu przeglądarki Google na telefonie komórkowym.
  3. Kiedy to zrobimy, przeglądarka zostanie wyświetlona automatycznie i zostanie aktywowana automatycznie.
  4. Gdy będziemy gotowi, przejdziemy do wyszukiwarki i przejdziemy do strony głównej youtube, wszystko to bez wychodzenia Chrom. Poszukamy filmu, który chcemy zobaczyć i odtworzymy go tak, jak zwykle.
  5. Podczas odtwarzania wideo będziemy szukać zakładki powiadomień, w której będą znajdować się elementy sterujące
  6. Tutaj widzimy kilka opcji, w tym „odtwarzanie w tle”Naciskając go, możemy odtworzyć lub nawet zatrzymać wideo bez konieczności powrotu do Chrome.

W ten sposób, nawet jeśli zablokujesz wideo, to, co umieściłeś, będzie nadal odtwarzane bez żadnego problemu.

czerwone ikony youtube

Jak odtwarzać wideo z YouTube’a w tle na iPhonie

Jeśli Twój telefon to iPhone to z drugiej strony nie musisz się martwić, proces nie jest ani skomplikowany, ani trudny, w rzeczywistości jest dość podobny do tego, co się robi w przypadku urządzeń Android. Jedyną różnicą jest ta istota iPhone, nie będziemy używać przeglądarki Chrome, ale użyjemy innej przeglądarki, która jest bezpłatna i może być używana w iOS.

Jeśli czujesz się trochę zdezorientowany, możesz odwiedzić Sklep z aplikacjami i zobacz dostępne opcje. Przeglądarka, którą tutaj polecamy, nazywa się „Dolphin”. Dzięki niemu łatwo będzie wykonać następujące kroki, aby odtworzyć wideo w tle na telefonie komórkowym.

  • Aby rozpocząć, musisz wejść na stronę YouTube.
  • Po załadowaniu strony znajdź film, który chcesz obejrzeć i pozwól mu się załadować.
  • Kiedy wideo jest odtwarzane, zaraz po wyjściu z aplikacji, możesz kontynuować słuchanie tego, co gra.

Jeśli chcesz zarządzać sposobem, w jaki jest odtwarzany lub jakimkolwiek innym ustawieniem, będziesz mieć dostęp tylko do Centrum sterowania urządzeniami i tam możesz wszystko skonfigurować.

Dzięki tym instrukcjom możesz teraz mieć pełną kontrolę nad tym, co widzisz na telefonie komórkowym, a także móc oglądać wszystkie filmy w tle, a tym samym bez problemu robić więcej rzeczy na telefonie komórkowym.

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się tego samouczka i służył Ci do tego, aby nauczyć się słuchać YouTube w tle.

dołącz do naszego kanału telegram