Skip to content

Jak skopiować link z YouTube na mój komputer? – Udostępniaj filmy z Ulubionych

7 de październik de 2021

Platformy rozrywkowe z biegiem czasu przedstawiły ciekawe propozycje, ale bez wątpienia jedną z najbardziej innowacyjnych i powszechnie stosowanych obecnie jest słynna platforma wideo Google, YouTube.

Dzięki temu wszyscy użytkownicy mają do niego dostęp, możliwość przeglądania, tworzenia i udostępniania filmów niemal każdego typu, na temat, który nam się podoba.

YouTube wywarł dziś ogromny wpływ, ponieważ nie skupiał się wyłącznie na platformie rozrywkowej, jak w swoich początkach, ale dzisiaj Szacuje się, że ma znacznie więcej zastosowań, niż się sądzi, podobnie jak kanały, które skupiają się na byciu platformami edukacyjnymi z samouczkami na wszystko, platformami, które służą między innymi jako wiadomości, transmisje wydarzeń na żywo.

Jakie są zalety zwykłego kopiowania linku do filmu na YouTube?

Możliwość, jaką YouTube oferuje nam w treści, jest niezmiernie wielka i więcej niż jeden film, który może wzbudzić nasze zainteresowanie, możemy udostępnić go bliskim znajomym lub rodzinie, a nawet zapisać, aby zobaczyć go później, wystarczy skopiować adres URL filmu abyście mogli to sobie wyobrazić.

Nie musisz pobierać treści

Nie będziesz musiał zawracać sobie głowy pobieraniem wideo na swoje urządzenie, a następnie przesyłaniem go ponownie do wybranej sieci społecznościowej, oszczędza nam to miejsca i czasu, stając się bardzo przydatną metodą.

Większa kompatybilność przeglądania na urządzeniu

Istnieją różne formaty wideo, w których możemy pobrać, więc jeśli popełnimy błąd i pobierzemy wideo, które jest w rzadkim formacie lub nie jest kompatybilne z innymi urządzeniami, prawdopodobnie osoba, której chcemy udostępnić wideo nie móc tego zobaczyć.

Jakie są ograniczenia kopiowania adresu filmu z YouTube?

Bycie szybką i całkiem użyteczną opcją nie uchroni Cię przed problemami, z którymi będziemy musieli sobie poradzić, ponieważ będziemy udostępniać filmy bezpośrednio na platformie. więc będziemy mieli następujące ograniczenia:

Nie można oglądać wideo w trybie offline

Ponieważ są to filmy, które będziemy musieli przesyłać bezpośrednio z platformy, będziemy musieli mieć połączenie internetowe, aby przesyłać je w czasie rzeczywistym, chociaż istnieją opcje takie jak YouTube Go, które pozwalają nam odtwarzać filmy w trybie offline.

Trudności z przeglądaniem opisu wideo

Opis filmów jest zwykle ukryty w większości przypadków i wiele osób nie zwraca uwagi na ten szczegół, aby mogli stracić ważne informacje.

Jak skopiować link z YouTube?

Proces udostępniania wideo z dowolnego urządzenia jest dość łatwy, prosty i intuicyjny, będziemy musieli wykonać tylko następujące kroki:

Na komputerze MacBook lub Windows

Z naszego komputera dowolnego typu będziemy musieli tylko uzyskać dostęp do wideo z YouTube i skopiuj adres URL znajdujący się w górnej części naszej przeglądarki, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy miejsce, w którym chcemy go udostępnić i wklej.

Na urządzenie mobilne

Z naszych smartfonów będziemy musieli tylko wejść do aplikacji YouTube, poszukać wideo i na dole poszukać opcji udostępniania, w tym dziale poszukamy opcji kopiowania linku i tyle.

jak skopiować link do youtube

Dlaczego nie mogę skopiować linku do YouTube?

Bardzo niewiele będzie przypadków, w których nie będziemy mogli wielokrotnie skopiować linku do YouTube, co może się zdarzyć, ponieważ film został usunięty lub to jest po prostu ukryte dla osób, których właściciel kanału nie chce oglądać swojego filmu

Jakie są skróty do kopiowania adresu URL do filmu na tej platformie?

Zawsze są prostsze sposoby na wykonanie dowolnej czynności i ten przypadek nie jest wyjątkiem, jeśli chcemy przyspieszyć proces, mamy kilka sztuczek lub skrótów:

Z klawiatury

Dla niego będziemy musieli tylko wstępnie wybierz adres URL znajduje się w górnej części przeglądarki, naciśnij jednocześnie Ctrl + C i wklej adres tam, gdzie potrzebujemy Ctrl + V.

Będąc na myszy

Myszą będziemy musieli tylko przejść do filmu, kliknąć go prawym przyciskiem myszy, wybrać opcję skopiuj link a następnie wklej go prawym przyciskiem myszy i wklej w miejscu, w którym chcemy go udostępnić.