Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy moje konto Pokémon Go zostało zbanowane Jak usunąć lub wyeliminować bana?

11 de czerwiec de 2021

Od dzieci po dorosłych, spodobała im się ta interesująca gra od jej premiery. Nic dziwnego, że gra wideo z rozszerzoną rzeczywistością oparta na lokalizacji spowodowała takie zamieszanie Był pionierem w tej dziedzinie!

W sumie, to darmowa gra wideo że każdy może grać ze swojego telefonu komórkowego. Ponadto można go wykorzystać do wyjścia z domu, zaczerpnięcia świeżego powietrza i spaceru ulicami osiedla w poszukiwaniu nowych Pokemonów.

Ta gra daje możliwość połączenia rzeczywistości z wirtualną. To również wywołało pewne kontrowersje i to właśnie pojawiły się różne zagrożenia dla gry. Hakerzy wychodzą z siebie i idą do pracy, aby łamać zasady gry.

Te stosuj strategie, aby błędnie przedstawiać grę, na przykład symulowanie zupełnie innej lokalizacji niż ta, w której znajduje się telefon komórkowy, w celu schwytania dowolnego typu Pokémona, którego nie można znaleźć w inny sposób.

Inny sposób na oszustwo używa technik do grania z komputera, aby ci, którzy nie mają telefonu komórkowego, mogli uzyskać dostęp do gry. Istnieje nawet plik APK, który pozwala na pobranie tych krajów, w których gra nie jest jeszcze dostępna. Wszystko to spowodowało, że Nintendo podjęło działania w tej sprawie i zaczęło blokować użytkowników.

Dlatego możesz być zaniepokojony tym problemem i zastanawiać się, jak się dowiedzieć, czy Moje konto Pokemon Go zostało zawieszone.

Kto jest odpowiedzialny za zawieszenie kont Pokémon

Niantic, amerykańska firma programistyczna, jest odpowiedzialna za opracowanie i publikację mobilnej gry rozszerzonej rzeczywistości Pokemon Go. Ktoś może zostać zablokowany w grze przez Niantic, poprzez nielegalne pobranie lub użycie go. Nintendo chce wzbudzić szacunek dla zasady i uczciwość w grze. W końcu prawdziwy trener Pokemonów nie mógłby tak oszukiwać w prawdziwym życiu. Aby to zrobić, wyjaśnia swojej społeczności graczy, że oszust poradzi sobie z zawieszeniem konta.

Dlaczego mogą zablokować Twoje konto

Mogą zawiesić swoje konto Pokemon Go z różnych powodów, m.in.:

 1. Użyj sztuczek, aby łapać pokemony w zaciszu własnego domu lub zasymuluj kilometrową podróż, której nigdy wcześniej nie odbyłeś.
 2. Używaj skrótów, aby nieuczciwie awansować lub posiadać więcej figurek, niż w naturalny sposób.
 3. Otwórz wiele kont, aby je sprzedawać lub wymieniać.
 4. Pobierz grę za pośrednictwem APK (pakiet aplikacji na Androida / pakiet aplikacji na Androida), który jest przeznaczony dla systemu operacyjnego Android. Niantic bezwzględnie karze oszukiwanie systemu pobieranie pokemon go w ten sposób, jeśli gra nie jest jeszcze dostępna w Twoim kraju.
 5. Złam system, aby przechwycić Pokemony znalezione w innych krajach.
 6. Nieuczciwe zachowania lub ogólnie oszukuje.

Co się stanie, gdy konto Pokémon Go zostanie zawieszone?

Jeśli po raz pierwszy zostało złamane prawo, kara jest dość łagodnaMimo wejścia do gry przez kilka godzin absolutnie nic nie da się zrobić. Obejmuje to niemożność chwytania Pokemonów lub konkurowania na siłowniach.

Ponieważ nadal popełniasz faule, kara, którą Niantic musi wymierzyć, może się różnić. Może być zawieszenie Twojego konta Pokemon Go przez kilka dni. Lub nawet to, co wiadomo, że jest maksymalną karą, która jest wymierzana za najwięcej oszustów, najbardziej przerażających: całkowite wyeliminowanie ze społeczności.

Jak się dowiedzieć, czy moje konto Pokémon Go zostało zawieszone z lekką karą?

Jakie znaki mogą to ujawnić? moje konto Pokemon Go zostało zawieszone? Poniższe informacje mogą wskazywać, że otrzymałeś lekką karę:

 1. Brak możliwości rzucania Pokeballami w Pokemony w celu schwytania.
 2. Odmowa otrzymania nagród od PokeStops
 3. Szanse na walkę na siłowni są zerowe.
 4. Dzikie Pokemony będą miały więcej wytrzymałości niż normalnie, nie da się ich złapać i po prostu od ciebie uciekną.
 5. Zasadniczo będzie można otworzyć aplikację gry, ale nie będzie można w nią grać.pokemon go konto zablokowane

Jak się dowiedzieć, że moje konto Pokémon Go zostało zawieszone z poważną karą?

Jeśli chcemy sprawdzić czy nasze konto Pokemon Go zostało zawieszone, możemy to wiedzieć, będąc świadomym następujących sygnałów:

 1. Brak możliwości wejścia do aplikacji.
 2. Twoje konto po prostu już nie istnieje.

Są to kary, które nie mają odwrotu, dlatego zaleca się rozegranie jak najbardziej uczciwy i uczciwy sposób.

Co zrobić, jeśli moje konto Pokémon Go zostało zawieszone

W zależności od rodzaju zamka możesz zrobić kilka rzeczy. Jeśli jesteś softbanem, musisz poczekaj kilka godzin. Niektórzy użytkownicy, którzy nie chcieli czekać, usunęli aplikację, zainstalowali ją ponownie i ponownie utworzyli nowe konto.

Kiedy powrócą na swoje pierwotne konto, podobno nie ma już zamka. To niesprawdzona metoda. Tak czy inaczej, za kilka godzin wszystko wróci do normy. Wszystko zmienia się, gdy blokada jest trwała, w tym przypadku jedyną opcją jest odwołanie się od zakazu.

Jak się dowiedzieć, dlaczego moje konto Pokémon Go przestało działać bez popełnienia żadnej winy?

Wielokrotnie upadek powoduje serwery gra często spada. Dlatego jeśli nie popełniono żadnej usterki, należy upewnić się, że nie jest to problem z serwerem.

Możesz to zrobić, wchodząc do sieci Status serwera MMO, gdzie możesz zobaczyć status serwerów na całym świecie. Możesz sprawdzić, czy Twój kraj jest wyświetlany z określonym czasem i czerwonym znakiem X.

Oznacza to, że na razie Brak gracza

zobacz ban konto pokemon go

z Twojego kraju będą mogli uzyskać dostęp do gry. Natomiast jeśli pojawia się z zielonym haczykiem, oznacza to, że jest dostępny w Twoim kraju i tylko Ty nie możesz wejść z innego powodu. Teraz, gdy jesteś na bieżąco ze wszystkim, co musisz wiedzieć o awariach Pokemon Go, możesz bezpiecznie grać. Możesz jednak chcieć dowiedzieć się wszystkiego o Pokemon Go Plus.

Od kilku dni ostrzegamy, że ludzie z Niantic nie lubią oszustów. Deweloperzy nie chcą nikogo przepuścić, a zakazy obowiązują niemal od pierwszego dnia. Więc tym razem wyjaśnimy jak usunąć bana w pokemon go.

Skąd mam wiedzieć, czy zostałem zbanowany?

Zanim zobaczymy, jak usunąć bana w Pokémon Go, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wiedzieć, czy jesteśmy zbanowani. Zakazy zastosowane w Pokémon Go mają trochę złego humoru. Normalną rzeczą jest to, że możemy wejść do gry i podobno wszystko działa normalnie, ale po kilku minutach uświadamiamy sobie, że na siłowniach nie możemy walczyć, Poképarady nie dają nam żadnego przedmiotu i dzikich pokémonów, z którymi się znajdujemy Uciekają jak tylko nas zobaczą. To znaczy, jeśli Niantic nas zablokuje stajemy się zwykłym widzem, co jest prawie gorsze niż niemożność wejścia do gry.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy zostałeś zbanowany, zalecamy odwiedzenie Status serwera MMO Pokémon Go. Tworząc konto, będziesz mógł natychmiast wiedzieć, czy zostałeś zbanowany. Ponadto ta witryna wskazuje również stan, w jakim się znajduje znajdź serwery.

odkryj zbanowane konto pokemon go

Jakie działania prowadzą do zakazów?

Niantic nie wyjaśniło zbyt wiele kwestii zakazów, ale jasne jest, że najbardziej usankcjonowane są sztuczki, których szukają graj w pokemony idź bez chodzenia. Zachowania, takie jak sprzedaż kont, używanie kilku kont w tej samej grze, granie przez Nieoficjalny pakiet APK lub używać sztuczek lub narzędzi służących do fałszowania lokalizacji.

Co do czasu zakazu też nie jest jasne. Założenia zakazy tylko godziny, ale są też użytkownicy, którzy zostali zbanowani na kilka dni. Stwierdzono nawet, że w niektórych przypadkach może obowiązywać stały zakaz.

Jak usunąć bana w Pokémon Go?

Jeśli potwierdziłeś, że zostałeś zbanowany, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to poczekać kilka godzin, aby sprawdzić, czy ograniczenie zniknie. Jeśli nie, niektórzy użytkownicy mają poinformował, że trik, który działa dla nich, to:

 • Zamknij oryginalne konto i utwórz nowe
 • Wyloguj się z nowego konta i usuń Pokémon Go
 • Zainstaluj grę ponownie po kilku godzinach

usuń zakaz pokemona go

Niantic przeciwko oszustwom

Niantic są twardzi w stosunku do oszustów, a ich ręka nie drży, jeśli chodzi o banowanie, ale to nie jedyny środek, jaki podejmują. W ostatnich tygodniach pojawiło się mnóstwo sztuczek dla Pokémon Go, które rozprzestrzeniły się lotem błyskawicy w Internecie. Jednak dzisiaj większość tych sztuczek nie jest już przydatna, ponieważ nie działają. Wygląda na to, że Niantic są gotowi zakryć każdą małą lukę w zabezpieczeniach, która może umożliwić graczom szybszy postęp w grze pomiń filozofię tego.

Co do Niantic Nie lubi cheatów to coś, co znamy od dawna, dlatego bany nie są w jego grach czymś dziwnym. W ostatnich dniach dużo się mówi bany w pokemon goPrzyjrzyjmy się więc bliżej temu pytaniu, aby zobaczyć, co możemy, a czego nie możemy zrobić w tej grze.

usuń łatwe banowanie pokemon go

Pobierz APK bez ryzyka zbanowania

Pokémon Go jest wypuszczany na całym świecie w oszałamiający sposób. Pokemon go jest już dostępny w Hiszpanii, ale wciąż jest wiele krajów, w których nie można go oficjalnie pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. W takich przypadkach fani gry mogą zrobić: pobierz APK z Pokémon Go.

Liczba pobrań APK jest już w milionach, a w ostatnich dniach pojawiły się pogłoski, że Niantic zamierza zablokować użytkowników, którzy grałeś przez APK. Zadaliśmy ci to pytanie kilka dni temu i powiedzieliśmy, że to zwykła plotka i że Niantic nigdy niczego nie potwierdził. Cóż, od Niantic już orzekali w tej sprawie.

Twórca gier wideo bardzo jasno powiedział, że nikt nie zostanie zbanowany za pobieranie APK Pokémon Go, o ile jest to pobierz oficjalną wersję. Oznacza to, że jeśli grasz z oficjalnym pakietem APK, nie musisz się bać, nikt nie zbanuje twojego konta.

Powody zakazów w Pokémon Go

Widzieliśmy już, że pobieranie oficjalnego pakietu APK w żadnym wypadku nie wiąże się z ryzykiem zbanowania, ale istnieją inne działania, które mogą prowadzić do podjęcia działań przez Niantic. Działania, które dają miejsca zakazów w Pokémon Go to:

 • Graj przez nieoficjalny pakiet APK
 • Korzystaj z wielu kont w grze
 • Dokonaj wymiany konta
 • Użyj sztuczek lub narzędzi, aby sfałszować lokalizację
 • Sprzedaj konta

wyłącz ban Pokemon Go

Jak są zakazy?

Niantic nie lubi oszustów, ale nie chcą też być zbyt surowi, więc pierwszy ban będzie rodzajem ostrzeżenia. Użytkownicy, którzy dokonają niektórych niedozwolonych działań, zostaną tymczasowo zablokowani. Przez kilka godzin będziesz mógł uzyskać dostęp do gry, ale nie będą mogli nic zrobić. Oczywiście, jeśli ponownie zostanie wykryte, że ten sam użytkownik nadal popełnia to samo lub inne przestępstwo, zostaną podjęte ważniejsze środki, a nawet może nastąpić ostateczny zakaz gry.

Widzisz, jak się sprawy mają. Jeśli chcesz dalej cieszyć się Pokémon Go, najlepiej trzymaj się prawa. Wszyscy chcemy zdobyć jak najwięcej Pokémonów, ale nie musimy uciekać się do oszustw. Piękno gry polega na odwiedzaniu nowych miejsc i cieszeniu się z doświadczenia, próbując wygodnie uchwycić Pokémony z sofy w naszym domu, jest to całkowicie sprzeczne z duchem gry i jasne jest, że tak jest coś, czego Niantic nie toleruje.

dołącz do naszego kanału telegram