Skip to content

Jak schwytać Eevee w Pokémon: Arceus i rozwinąć go do legendy?

23 de marzec de 2022

pokemon co to jest jeden z najbardziej ukochanych we wszystkich pokoleniach, to jest Eevee. Będąc jednym z najbardziej szczególnych Pokémonów ze względu na liczbę ewolucji, które ma, a przez pokolenia rozwijał się i aktualizował. Z tego powodu, aby zobaczyć, jak to się robi, nauczymy Cię, jak zdobyć i złapać Eevee w grze Arceus Pokémon Legends.

Jaka jest dokładna lokalizacja Eevee w Pokémon: Arceus?

Możemy zdobyć tego Pokémona na wolności w różnych miejscach w Hisui. W szczególności można go znaleźć w dwóch obszarach, takich jak Wybrzeże Kobaltu. Bycie widzianym na wysokości przełęczy przybrzeżnej i w Obsydianowej Prerii, a konkretnie w Prado Herradura. Można również znaleźć Eevee w Dawn Tundra w miejscach takich jak Floe Avalugg i Avalanche Gorge.

Jak odblokować misję?

Posiadanie Eevee w drużynie ma ogromne znaczenie, ponieważ będziemy go potrzebować podczas wykonywania zadania Eevee Lonely Path. Z którym musimy pokonać doyo tylko za pomocą Eevee. Aby to zrobić, musimy ukończyć misję 102 „Przebudzenie Hisui”. W przeciwieństwie do przechwytywania Legendarnych Pokémonów, w którym musieliśmy ukończyć grę i przynajmniej schwytać Palkię i Dialgę.

Jak złapać Eevee w Pokémon: Arceus?

Aby złapać Eevee musisz najpierw udać się do lokacji, o których wspominaliśmy. Jest to jednak Pokemon, który ma niską częstotliwość pojawiania się. W związku z tym, nie powinniśmy rozpaczać, jeśli zobaczymy Eevee w pierwszej kolejności musimy spróbować ponownie w różnych lokalizacjach, dopóki nie znajdziemy.

Kiedy w końcu znajdziemy Eevee, musimy zachować spokój, ponieważ jest to przerażający Pokémon. Jeśli zwrócimy ich uwagę, pierwszą rzeczą, jaką zrobisz, będzie ucieczka, w konsekwencji musimy sobie z tym poradzić przebiegle i ukradkiem.

Zalecamy używanie kul dymnych, aby nie mógł nas łatwo wykryć, w ten sposób zbliżaj się powoli, aby mieć dobrą pozycję do przejęcia. Możemy także użyj sprayu stealth w przypadku, gdy unikniemy odgłosu kroków i nie niepokoić uwagi Eevee.

Metodą na jej złapanie jest również jedzenie, takie jak soczysta fasola lub jagoda zanama. Z tymi pokarmami pozostanie rozproszony i nadejdzie czas, aby ustawić się z tyłu Pokémona, aby w końcu złap go z 1-kilogramową piłką lub piłka obciążeniowa co zwiększy większą szansę na schwytanie.

Jakie są ewolucje Eevee w Pokémon: Arceus?

Największą atrakcją Pokémon Eevee jest duża liczba ewolucji, które ma, w sumie jest 8 kopii, które każdy kolekcjoner i trener Pokémon chce w swoim zespole. Z tego powodu musimy złap wszystkich Eevee, których widzimy jeśli chcesz zebrać lub uchwycić każdą z jej ewolucji.

Jednym ze sposobów, w jaki możemy złapać ewolucje Eevee, które są na wolności, jest zakrzywienie czasoprzestrzeni. Zamiast jechać do Giratiny, znajdziemy różne ewolucje w zależności od regionu.

jak ewoluować eevee

W przypadku ewolucja typu wody co to jest vaporeon Możemy ewoluować poprzez kamień wodny, który pozwoli na ewolucję Eevee. Można go również znaleźć w zniekształceniach czasoprzestrzennych, które pojawiają się losowo w obszarze Wybrzeża Kobaltowego.

Ewolucja Typ elektryczny Jolteon możemy to przebić przez kamień gromu. Może również pojawiać się losowo w zniekształceniach czasoprzestrzeni znalezionych na zboczu korony.

Ewolucja Eevee typu ognistego, znany jako Flareon możemy to przebić przez ognisty kamień. Może również pojawiać się losowo w zakrzywieniach czasoprzestrzeni Kobaltowego Wybrzeża i Karmazynowego Bagna.

W przypadku ten ewolucja typu psychicznego Espeon Możemy osiągnąć tę ewolucję, podnosząc przyjaźń do maksimum z Eevee, jest to jeden z najbardziej ukochanych Pokémonów i typu psychicznego wraz z Cresselią. Teraz ta ewolucja jest możliwa tylko w ciągu dnia. Możemy również uzyskać Espeona w zniekształceniu czasoprzestrzeni na obszarach Tundra Alba.

Umbreon to ewolucja Eevee złowrogiego typu, Ta ewolucja może zostać osiągnięta poprzez maksymalne podniesienie przyjaźni z Eevee, ale w przeciwieństwie do Espeona może ewoluować tylko w nocy. Możemy również uzyskać Umbreona w zniekształceniach czasoprzestrzennych wytworzonych w Crimson Pantanal.

Eevee ewolucje w pokemon arceus

W przypadku ewolucja trawy typu Eevee Leafeon możemy uzyskać ewolucję poprzez kamień liściowy. Również podczas zdobywania kolejnych poziomów, będąc na skale bardzo blisko, skała ta znajduje się na arenie wielkiego drzewa, a konkretnie na Obsydianowej łące. Podobnie możemy uzyskać ewolucję tego Pokémona w zniekształceniach czasoprzestrzeni na obszarze Obsydianowej Łąki.

Glaceon, ewolucja Eevee typu lodowego możemy to przebić przez lodowy kamień. Innym sposobem jest zdobywanie poziomów na lodowatej skale znalezionej w rejonie Algende Páramo, a konkretnie w Tundra Alba. W tym samym obszarze Tundra Alba można dostać Glaceona, który może pojawiać się losowo w zniekształceniach czasoprzestrzeni.

W przypadku ewolucji bajkowego Eevee Sylveona będziemy musieli maksymalnie podnieść przyjaźń z Eevee. Będziesz wtedy mógł ewoluować tego Pokemona tylko wtedy, gdy znany jest ruch typu wróżka. Możemy również uzyskać to losowo w zniekształceniach czasoprzestrzeni w obszarach Ladera Corona i Pradera Obsidiana.

dołącz do naszego kanału telegram