Skip to content

Jak rozwiązywać problemy z niepowodzeniem logowania do poczty Outlook z komputera lub telefonu komórkowego?

4 de wrzesień de 2021

Może się zdarzyć, że przez pomyłkę w profilu lub zapomnieliśmy hasła, nie możemy zalogować się do Outlooka. W takich przypadkach zawsze pojawi się komunikat z informacją, że „Możliwe, że Twoja nazwa użytkownika lub hasło są nieprawidłowe”.

Możliwe jest również, że nasza poczta Outlook ma włączoną weryfikację poczty, konto jest zablokowane lub nie otwiera się na innym komputerze. Oba przypadki są niezwykle stresujące, ale dobrą wiadomością jest to, że może być rozwiązany. A potem pokażemy Ci jak.

Jak prawidłowo otrzymać pocztę e-mail od firmy Microsoft?

Przejdź do strony logowania w Outlooku. Następnie wpisz adres e-mail lub numer telefonu i wybierz Dalej. Na koniec na następnej stronie wprowadź hasło.

Z urządzenia mobilnego

Otwórz aplikację Outlook w telefonie komórkowym, naciśnij start. Wpisz adres e-mail. Jeśli prosi o hasło, zapisz je.

W Twoim komputerze

Przejdź do strony logowania Microsoft 365 lub Outlook. Wpisz swój adres e-mail i hasło. Wybierz zaloguj się.

Z jakich powodów mogę otrzymać błąd podczas logowania do konta Outlook?

Ten może to być spowodowane problemami z hasłem, ponieważ zapomniałeś swojej nazwy użytkownika lub Twoje konto jest zablokowane.

Nie panikuj, jeśli nie możesz wejść. Jeśli obawiasz się utraty swoich danych, zachowaj spokój, zawsze pamiętaj o posiadaniu kopii zapasowej swoich e-maili i weź pod uwagę następujące sposoby rozwiązania błędu podczas logowania, aby nie utracić żadnych informacji.

Rozwiązania najczęstszych problemów podczas otwierania konta

jakie są najczęstsze problemy przy otwieraniu rachunków?

Istnieje kilka niedogodności, które mogą wystąpić podczas otwierania konta, jeśli masz problem z logowaniem, mogą wystąpić następujące sytuacje:

  • Problem z hasłem. Aby rozwiązać ten problem, konieczne jest zresetowanie hasła do konta Microsoft.Jeśli hasło jest błędnie napisane, otrzymasz komunikat „Twoje konto lub hasło są nieprawidłowe, zresetuj teraz”.

Jeśli zapomniałeś hasła, wybierz „Zapomniałeś hasła?”. Możesz też zresetować hasło, wpisując nazwę użytkownika konta, które próbujesz zresetować, ale w celu ochrony musisz zweryfikować swoją tożsamość przed kontynuowaniem z resetowaniem hasła.

Następnie możesz uzyskać kod weryfikacyjny, wpisując swój adres e-mail lub ostatnie 4 numery telefonu i Wybierać Zdobądź szyfr Firma Microsoft wyśle ​​Ci kod weryfikacyjny na Twój adres e-mail, jeśli nie możesz go znaleźć, sprawdź zasobnik na spam.

  • Zapomniałeś nazwy użytkownika. Jeśli zapomniałeś swojego e-maila z konta Outlook lub mówi Ci, że konto nie istnieje Zaleca się wyszukanie nazwy użytkownika, jest to możliwe tylko wtedy, gdy masz skonfigurowane informacje zabezpieczające, które podałeś podczas rejestracji, aby otworzyć konto Outlook, procedura jest następująca:

Sprawdź swoją nazwę użytkownika za pomocą adresu e-mail. Poproś o przesłanie kodu zabezpieczającego na swój telefon lub e-mail. Wprowadź kod i wybierz „Dalej”.

  • Zablokowane konto. Dzieje się tak, ponieważ na pewno naruszyłeś politykę prywatności lub naruszyłeś zasady i warunki użytkowania, musisz odblokować swoje konto aby móc ponownie uzyskać dostęp do poczty programu Outlook. Aby odblokować konto, zaloguj się, aby uzyskać kod bezpieczeństwa.

otulook nie otwiera się na innym komputerze

Otwórz na moim komputerze, ale nie gdzie indziej

Kiedy próbujemy otworzyć nasze konto Outlook z komputera innego niż główny lub nasz, może to być bardzo trudne, ponieważ poczta ma dobry system bezpieczeństwa.

Można to jednak naprawić aktywacja zdalny ekran na komputerze domowym, a następnie połącz się z dowolnym innym komputerem za pomocą opcji pulpitu zdalnego systemu Windows.

W ten sposób, po połączeniu się z komputerem domowym z drugiego, będziesz mógł otworzyć Outlooka i przeglądać pocztę bez żadnych kłopotów.

Ciągle prosi mnie o hasło

Może się to zdarzyć z wielu powodów, takich jak: jeśli opcja aktywne zarządzanie poświadczeniami, utrzymuje nieprawidłowe hasło programu Outlook, więc musisz wyłączyć ten parametr.

Gdy profil programu Outlook jest uszkodzony, jeśli tak jest, musisz stworzyć nowy profil, masz problemy z połączeniem lub nieprawidłowe działanie programu antywirusowego, jeśli tak się dzieje, musisz wyłączyć program antywirusowy.

Nigdy nie prosi mnie o hasło

W przypadku tego problemu może to być spowodowane problemami z połączeniem lub stronę, spróbuj wyjść i wejść ponownie, aby wczytała się poprawnie.