Skip to content

Jak rozmawiać w Pokémon Go bez wychodzenia z gry dzięki tym aplikacjom

24 de lipiec de 2022

Przy tak wielu użytkownikach i osobach, które mają tę grę zainstalowaną na telefonie komórkowym i które obecnie grają w Pokémon Go bez przerwy. potrzebny był jeden aplikacja do czatowania w pokemon go bez wychodzenia z gry, co dałoby alternatywną komunikację między graczami. Ale jest to funkcjonalność, której sama gra nie integruje.

Cóż, czekanie już się skończyło. istnieje kilka aplikacji, które się integrują z grą i które pozwalają nam rozmawiać podczas gry. Chociaż prawdą jest, że są to niezależne aplikacje gry, możemy zapewnić, że są bardzo skuteczne, a także zapewnią satysfakcjonujące wrażenia podczas łapania Pokémonów, zarówno w zaciszu własnego domu, jak i gdziekolwiek jesteś.

Jednakże, zwracaj szczególną uwagę na funkcje wszystkich aplikacji, które przedstawimy poniżej, ponieważ dzięki nim będziesz mógł cieszyć się grą w inny i bardziej zabawny sposób. Dlatego upewnij się, że wybierasz najlepsze według swoich upodobań.

Indeks()

GoChat, aby rozmawiać w Pokémon Go bez wychodzenia z gry

GoChat ma w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Ta aplikacja jest bezproblemowo integruje się z Pokémon Go i pozwala nam rozmawiać bez konieczności wychodzenia z gry za każdym razem, gdy chcemy przeczytać wiadomość lub napisać do naszych znajomych. Coś, co przynosi nam ogromne korzyści podczas intensywnej sesji gry.

Jego zakres jest nieco ograniczony i pozwala tylko nam skontaktuj się z trenerami pokemonów które znajdują się w Poképaradach i salach gimnastycznych znajdujących się w naszym promieniu działania. Może to stać się bardzo przydatne, jeśli w końcu zostanie zaimplementowana opcja wymiany pokémonów, jedyną złą rzeczą jest to, że możemy rozmawiać tylko wtedy, gdy jesteśmy w pobliżu Poképarady lub siłowni, więc w końcu działa bardziej jak tablica ogłoszeń niż jak czat . Chociaż jest to już drobny szczegół do rozważenia.

GoMessenger

Idź Messenger jest czym moglibyśmy rozważyć ewolucję GoChat. Pozwala nam rozmawiać z każdym, kto gra w Pokémon Go, niezależnie od tego, czy jest blisko czy daleko od nas. Możemy również rozmawiać z dowolnego miejsca, nie musimy znajdować się w pobliżu Pokéstopu ani siłowni.

Kolejną jego mocną stroną jest to, że możemy rozmawiać z innymi ludźmi nie ma potrzeby ujawniania naszej lokalizacji lub jakichkolwiek danych osobowych. Co było bardzo ważnym punktem dla naszego osobistego bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę, że możemy być w niebezpieczeństwie, jeśli nasze dane wpadną w niepowołane ręce, więc musisz być z tym bardzo ostrożny.

Idź Powiadom nas pozwala rozmawiać w Pokémon Go bez wychodzenia z gry. Możemy rozmawiać podczas gry, bez konieczności minimalizowania aplikacji. Dodatkową zaletą jest możliwość tworzenia prywatnych czatów drużynowych i przeglądania wiadomości trenerów innych drużyn. Ta aplikacja jest już dostępna w sklepach z aplikacjami, możesz też pobierz APK.

piłka pokemon na szarej powierzchni

Ulepszenia w Pokémon Go

Pokemon go jest światowy fenomen ponieważ skradła serca wielu ludzi, którzy w nią grali. Chociaż gra ma kilka błędów, które są już naprawiane, a użytkownicy nadal rozszerzają swoje listy życzeń, wśród najbardziej pożądanych ulepszeń są:

Nie wiemy czy Niantic Wreszcie zdecyduje się docenić temat czatu i wygląd legendarnych Pokémonów, ale wszystko wskazuje na to, że już pracuje nad ulepszeniem, które pozwoliłoby nam wymieniać Pokémony z innymi graczami. Chociaż teraz ich nie ma poprawianie i wdrażanie wszystkich tych próśbjest jeszcze wiele do zrobienia.

To, co wydaje się jasne, że nie zobaczymy, to Pokémon Go for Java Touch ani Windows Phone. Niantic podąża tą samą ścieżką, co inni twórcy aplikacji i gier wideo i ma wersje dostępne tylko dla urządzeń z System operacyjny Android i system operacyjny iOS. Chociaż jeśli trochę poszukasz, możesz znaleźć sposób na pobranie tej gry na laptopa lub komputer PC. Możesz więc cieszyć się niesamowitym wyszukiwaniem Pokémonów z wybranego urządzenia.

dołącz do naszego kanału telegram