Skip to content

Jak przyspieszyć i zwiększyć prędkość Internetu na Psiphonie na Androida lub PC

23 de marzec de 2023

Psiphon to aplikacja, która, jeśli czytałeś nasze ostatnie artykuły, to wiesz, że zajmowała nas ostatnio sporo, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest Jest to platforma używana zamiennie przez użytkowników Androida, Windows Phone, Blackberry czy iOS.

Psyfon jest proxy zaprojektowany, aby umożliwić internautom mieszkającym w krajach objętych cenzurą ominięcie filtrów treści.

Psiphon w szczególności unika reklamowania się jako VPN i można go dokładniej opisać jako narzędzie do walki z cenzurą typu open source. Mówiąc najprościej, Psiphonie to jest odblokowanie. Oprogramowanie zostało stworzone z myślą o zapewnieniu nieograniczonego dostępu do zablokowanych treści z całego świata.

Jest to szanowana sieć serwerów z eleganckim interfejsem na wszystkich platformach, w tym Windows Android i iOS. to narzędzie będzie pozwoli ci cieszyć się sieciami społecznościowe, strumieniowe i telewizyjne, z wyjątkiem Netflix.

Jeśli czytasz tę recenzję, mając nadzieję na znalezienie sieci VPN, która ochroni Twoją prywatność, Psiphon niestety Cię rozczaruje. Nie oferuje swoim użytkownikom nie ma możliwości osiągnięcia anonimowości Total, ani nie ma niczego, co mogłoby ukryć lub zabezpieczyć twoją tożsamość.

Psyfon jest w pełni przejrzyste o traktowaniu danych swoich użytkowników, chociaż to nie czyni go lepszym. W celu ulepszenia reklam dostawca może przechowywać logi twoich połączeń i informacji oraz wykorzystywać i udostępniać informacje z plików cookie i innych narzędzi stronom trzecim.

Nasz werdykt jest taki, że powinieneś rozważyć Psiphon, jeśli wszystko, na czym ci zależy, to odblokowywanie treści online W każdym przypadku, nie możemy stracić z oczu że chociaż Psiphon zwykle działa bez problemów, czasami ma też kilka łatwych problemów do rozwiązania, aby działać z odpowiednią prędkością, i właśnie w tym przypadku zamierzamy się udać.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że jeśli doświadczasz pewnych spadków prędkości Psiphona, prawdopodobnie ma to bezpośredni związek z czasem biegu. największą liczbę użytkowników są podłączone do danego systemu.

Dzieje się tak, ponieważ często bezpłatne połączenie VPN oferowane przez Psiphon nie ma żadnego filtra, a gdy jest zbyt wielu użytkowników, którzy oni ją wykorzystująpowodują cierpienie, z jakim mamy dostęp.

Poza tym, biorąc pod uwagę ogromną liczbę zapytań, które otrzymaliśmy w ostatnim czasie, dotyczących możliwości Polepsz wykonanie lub szybkości Psiphona, chcieliśmy dzisiaj nauczyć wszystkich naszych czytelników niektórych tajemnic kryjących się za tym systemem.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że rzeczywiście istnieją sztuczki, aby przyspieszyć Internet dostarczany przez Psiphon jest bezpłatny, a co najważniejsze, jak zobaczysz, nie jest konieczne rootowanie urządzenia mobilnego z Androidem.

Bezpłatne przyspieszenie Internetu Psiphon

Rzeczywiście, jeden z najskuteczniejszych sposobów maksymalnego przyspieszenia połączenia internetowego Psiphona polega na wykonaniu sztuczki, którą wielu uważa za niezbędną, nawet jeśli chodzi o inne aplikacje korzystające z Internetu, to znaczy: daj im pierwszeństwo, zamykając wszystkie inne.

oferuje odblokowane reklamy przerw

To, co musisz zrobić w takich przypadkach, to unikać otwierania jednocześnie kilka aplikacji wymagających Internetu, takich jak Facebook, Messenger, Snapchat, dzięki czemu cały przepływ Internetu koncentruje się wyłącznie na Psiphonie.

Więc jest to zalecane zamknij wszystkie aplikacje dzięki czemu Internet przyspiesza od razu.

Z drugiej strony i chociaż jasne jest, że wielu użytkowników chce unikać wydawania pieniędzy Z całą pewnością osobiście nie mamy wątpliwości, że wersja Premium lub Pro Psiphon jest naprawdę warta swojej ceny, prawdopodobnie znacznie bardziej niż inne obecne aplikacje Premium.

Musisz rozważać W takiej sytuacji w efekcie, aby otrzymać ulepszoną wersję Psiphona, wystarczy przejść do sklepu Google Play, wyszukać oryginalną aplikację, a następnie zdecydować się na opcję płatności.

Normalnie, dzięki tym dwóm niezwykle prostym sztuczkom, które właśnie ci pokazaliśmy, powinieneś mieć o wiele lepsze codzienne wrażenia z używania Psiphona i nie mamy wątpliwości, że ty też poczujesz różnicę w działaniu Wypróbuj system.

Wszystko, co musisz wtedy zrobić, to skorzystać zamknij aplikacje które działają w tle lub bezpośrednio wyszukaj płatną wersję Psiphon.

Czy krok po kroku poprawiłeś działanie Psiphon na Androidzie?

dołącz do naszego kanału telegram