Skip to content

Jak przestać widzieć powiadomienia YouTube na telefonie? – Personalizacja

22 de listopad de 2021

Dzięki YouTube wiele osób znajduje sposób na rozrywkę. Tam możesz uzyskać filmy o dowolnym rodzaju treści, są od samouczków po filmy z grami online. Ponadto, ponieważ YouTube jest bezpłatny, każdy, kto ma telefon komórkowy i dostęp do Internetu, może uzyskać dostęp do platformy.

Jeśli subskrybujesz dowolne konto w YouTube, możesz od czasu do czasu otrzymywać powiadomienia. Jeśli wszystkie te powiadomienia z YouTube są nieco irytujące, czytaj dalej. Następnie wyjaśnimy, jak przestań otrzymywać powiadomienia z aplikacji YouTube na telefonie komórkowym.

Co możesz zrobić, aby zdecydować, które powiadomienia YouTube otrzymywać, a których nie?

W YouTube możesz zdecydować, czy blokować wszystkie powiadomienia, czy blokować tylko niektóre z nich. Dzieje się tak dzięki zarządzaniu powiadomieniami, które możesz modyfikować w dowolnym momencie. Z zarządzanie powiadomieniami wybierzesz te, które najbardziej Cię interesują i w ten sposób nie będziesz otrzymywać alertów o rzeczach, o których nie chcesz nic wiedzieć.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to przestać śledzić kanał osoby, która stale przesyła treści. Gdy przestaniesz obserwować kanał w YouTube, platforma automatycznie nie wyśle ​​Ci więcej powiadomień o treści które ta osoba przesłała. Byłby to kolejny sposób rozwiązania problemu z powiadomieniem.

Jeśli nie wiesz, istnieje sposób na skopiowanie komentarzy z YouTube, które Ci się podobają. Wiele razy w niektórych filmach zamieszczają komentarz wyjaśniający coś na dany temat i byłoby to bardzo przydatne opublikuj ten komentarz w sieci społecznościowej. Więc jeśli komentarz na YouTube kiedykolwiek wpadnie ci w oko, musisz go po prostu skopiować.

Jak usunąć historię powiadomień YouTube na telefonie komórkowym?

Za każdym razem, gdy otrzymasz powiadomienie, aplikacja YouTube je zapisze. W pewnym momencie będzie ich wielu i będzie to moment, w którym będziesz musiał ich wyeliminować. Do usuń całą historię powiadomień w aplikacji YouTube musisz wykonać następujące czynności:

 1. Otwórz aplikację YouTube na telefonie komórkowym
 2. Zaloguj się na swoje konto, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś
 3. Ustaw się w sekcji powiadomień
 4. Naciśnij i przytrzymaj pierwsze powiadomienie, aż zostanie wybrane
 5. Teraz u góry wybierzesz opcję „Zaznacz wszystko”
 6. Na koniec naciśnij opcję usuwania, potwierdź usunięcie całej historii i wszystko będzie gotowe

To najłatwiejszy sposób usuń komentarze z aplikacji YouTube. Jak powiedzieliśmy wcześniej, jeśli nie chcesz już otrzymywać tych powiadomień, możesz je zablokować lub, ale sprawdź subskrypcje kanałów YouTube, aby je anulować i nie wiedzieć o nich więcej.

Jak możesz zapobiec otrzymywaniu powiadomień z YouTube pocztą?

logo gmaila

Wcześniej pokazaliśmy, jak usunąć historię powiadomień z aplikacji YouTube na telefonie komórkowym. Teraz zwróć uwagę na jak uniknąć otrzymywania powiadomień z YouTube w e-mailu. W ten sposób nie będziesz musiał usuwać historii tych powiadomień w swoim e-mailu:

 1. Otwórz aplikację YouTube
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Naciśnij ikonę ustawień
 4. Naciśnij opcję „Powiadomienia”
 5. Na koniec wybierz sekcję „Powiadomienia przez e-mail” i wyłącz w ten sposób wysyłanie powiadomień

W ten sposób Powiadomienia YouTube są anulowane e-mailem z aplikacji. Zwróć jednak uwagę na to, jak ten proces odbywa się z komputera:

 1. Włącz komputer
 2. Otwórz przeglądarkę
 3. Zaloguj się na swoje konto YouTube
 4. Naciśnij ikonę dzwonka
 5. W oknie, które zostanie wyświetlone, w którym wyświetlane są powiadomienia, kliknij ikonę nakrętki
 6. W ustawieniach powiadomień przewiń w dół do sekcji „Powiadomienia e-mail”
 7. Odznacz przełącznik z napisem „Zawsze chcę otrzymywać e-maile o mojej aktywności na platformie YouTube”. Po przełączeniu tego przełącznika nie będziesz już otrzymywać powiadomień e-mail

Jak możesz wyłączyć powiadomienia YouTube na swoim telefonie komórkowym?

chłopiec używający youtube na telefonie komórkowym

Wyłączenie powiadomień YouTube z aplikacji mobilnej jest bardzo proste. Sposób wykonania tego zmienia się w zależności od systemu, który posiada Twój telefon komórkowy. Następnie pokażemy Ci kroki i proces, który ma być użyty z telefonów komórkowych z systemem Android i iOS.

Zwróć uwagę na każde ze wskazań, abyś mógł odnieść sukces z taką konfiguracją platformy YouTube:

Z iPhone’a

Metoda wyłączanie alertów wewnątrz YouTube z iPhone’a składa się tylko z około pięciu kroków. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest otwarcie aplikacji:

 1. Zaloguj się na swoje konto YouTube
 2. Przejdź do „Ustawień” aplikacji
 3. Przejdź do sekcji „Powiadomienia” i obniż przełącznik „Otrzymuj powiadomienia z subskrypcji kanałów YouTube”

Dzięki temu wyłączysz alerty aplikacji YouTube. Jeśli nie wiesz, ludzie przesyłają treści na YouTube, ponieważ YouTube płaci za wyświetlenia i subskrybentów. Jeśli chcesz zarabiaj łatwe pieniądze z Dom, wygodnie byłoby utworzyć kanał.

Na Androidzie

Jeśli Twój telefon to iPhone nie musisz czytać poniższych instrukcji, wystarczy poprzedni proces. Teraz dla tych, którzy korzystają z telefonu komórkowego z systemem Android, zwróć uwagę na wszystko, co zostanie poniżej:

 1. Otwórz aplikację YouTube
 2. Wyświetl ustawienia aplikacji
 3. Naciśnij sekcję „Powiadomienia”
 4. Opuść przełącznik „Otrzymuj powiadomienia o nowych treściach z YouTube”

Na wypadek, gdyby żaden z wyżej wymienione procesy pomógł Ci wyłączyć te alerty, skonsultować się z pomocą techniczną lub wykonać następujące czynności:

 1. Przejdź do ustawień mobilnych
 2. W wyszukiwarce aplikacji umieść słowo „YouTube”
 3. W wyniku wybierz aplikację YouTube
 4. Następnie wyłącz powiadomienia aplikacji

dołącz do naszego kanału telegram