Skip to content

Jak przeglądać Instagram Stories lub Instagram Stories innych osób, nie zdając sobie z tego sprawy?

20 de październik de 2021

Sławny historie na Instagramie które mamy również dostępne po odpowiednim pobraniu z Facebooka, pozwól nam dziel się wyjątkowymi chwilami które być może nie są aż tak ważne, aby z biegiem czasu były utrzymywane w naszych ścianach lub galeriach zdjęć.

mówię dlaczego te historie trwają tylko 24 godzinyOsoby, które je zobaczą, mogą przesłać nam komentarze na ich temat, ale nie mogą na przykład zostawiać polubienia.

Oczywiście, gdy ktoś zobacz swoją historię na Instagramie, że wizualizacja jest nagrana że tak powiem, jest ona zapisywana i nagrywana i możemy zobaczyć, kto widział tę historię.

Wiele osób lubi oglądać historie na Instagramie, ale na pewno w Twoim przypadku chcesz mieć konkretną osobę nie zdaje sobie sprawy, że patrzysz na jego historięDlatego w tym artykule chcę pokazać, jak oglądać historię na Instagramie tak, aby nikt tego nie zauważył.

Zobacz historię na Instagramie, nie zauważając nikogo

Gdy tylko jedna osoba prześle historię, ci, którzy ją zobaczą, zostaną zarejestrowani. Kiedy osoba, która przesłała tę historię, wygląda, widzi nazwę użytkownika i nasze zdjęcie profilowe. W ten sposób zobacz historię na Instagramie, na której jesteś zalogowany na liście z innymi osobami, które również to widziały.

Czy tyChcesz zobaczyć historie na Instagramie, nie zostawiając widzianych? Mamy dwie opcje, a pierwsza jest jedną z tych, z których ludzie korzystają najczęściej: utworzenie nowego konta. Z naszej aplikacji możemy zarządzać dwoma kontami. Więc posiadanie dodatkowego konta, aby jakoś powiedzieć, nie jest tak daleko idące.

Musimy jednak zacznij śledzić tę osobę i utrzymuj konto aby nie wydawała się zbyt fałszywa, coś, co wymaga czasu i w wielu przypadkach nie mamy na to ochoty.

Następny, nauczymy Cię w drugą stronę, i jeden z najczęściej używanych, który możemy zastosować w praktyce, aby zobaczyć historie na Instagramie, nie zauważając nikogo.

przeglądaj historie na Instagramie, nie zauważając nikogo

Sztuczka, aby zobaczyć historie na Instagramie bez pozostawiania widzianych

Aby móc zobaczyć historię na Instagramie bez ich zauważenia, możemy wykonać następujące czynności:

  • Chodźmy na Instagram.
  • Teraz musisz zaktualizować aplikację przesuwając od góry do dołu, aby załadować całą zawartość.
  • Jeśli chcesz zobaczyć historie z określonego profilu, zrób to samo, o czym wspomniałem wcześniej, ale w profilu tej osoby.
  • Teraz włącz telefon tryb samolotowy.
  • Nie będziesz mieć połączenia Wi-Fi ani mobilnej transmisji danych. Nie aktywuj Wifi ani niczego, musisz być bez połączenia z Internetem.
  • Wróć na Instagram i otwórz historię, którą chcesz zobaczyć.
  • Następnie musisz zamknąć aplikację (wymuszone zatrzymanie).
  • Wyłącz tryb samolotowy i ponownie włącz Wi-Fi.

Teraz możesz wrócić do Instagrama, a widok nie zostanie zarejestrowany. Bez internetu nie jest zarejestrowany, ponieważ Twój telefon nie może „komunikować się” z serwerami Instagrama. Zatem jedynym, który wie, kto widział tę historię, jesteś ty i nikt oprócz ciebie.

Oczywiste jest, że gdy skończysz i chcesz ponownie skorzystać z trybu samolotowego, aby ponownie mieć Internet, zanim to zrobisz, musisz wrócić, dopóki nie będziesz mieć otwartej historii, ponieważ jeśli usuniesz tryb samolotowy z otwartą historią, pozostanie ona zalogowana że ją widziałeś, rozumiesz?

Jak widać, nie jest trudno zobaczyć historie na Instagramie, nie zdając sobie z tego sprawy, to kwestia odrobiny cierpliwości włączanie i wyłączanie trybu samolotowego, ale możesz załadować wszystkie historie, które chcesz, aby nie dezaktywować i nie aktywować danego trybu przez cały czas, to jest takie proste.

Chcemy to wyjaśnić Jeśli aplikacja opuszcza widziane w normalny sposób, to jest po coś, dlatego zaleca się regularne przeglądanie historii.

Przeglądaj historie na Instagramie bez rejestracji

Historie na Instagramie to jedna z głównych funkcji niedawno dodane do tej sieci społecznościowej, a prawda jest taka, że ​​jest wielu z nas, którzy nie tylko przesyłają własne historie, ale także oglądają historie innych.

W każdym razie wiemy, że kiedy widzimy cudze historie, ta osoba może wiedzieć doskonale co my zrobiliśmy, I to jest problem.

Dzieje się tak, że gdy ktoś zobaczy nasze historie na Instagramie, możemy wiedzieć, kto był, więc mamy doskonałe wyobrażenie, kiedy widzieli nasze historie i kto to zrobił, a kto nie.

Czy chcesz wiedzieć, jak zobaczyć? Historie na Instagramie anonimowo z Chrome? Następnie pokażemy Ci mały trik zastosowany przez słynną przeglądarkę Google Chrome

przeglądaj historie na Instagramie bez rejestracji

Przeglądaj historie na Instagramie bez wychodzenia z rejestracji w Chorme

Cóż, jak wtedy powiedzieliśmy, wielu użytkowników pytało nas jak przeglądać historie na Instagramie anonimowo, i dlatego chcemy nauczyć Cię sztuczki, która naszym zdaniem jest jedną z najlepszych w tym zakresie.

Oczywiście trzeba pamiętać, że zarówno na iPhonie, jak i na telefonach z Androidem nie da się tego wykonać krok po kroku, więc musisz do tego użyć komputera.

Otóż ​​zdarza się, że aby anonimowo przeglądać historie na Instagramie, trzeba zainstalować rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome o nazwie Chrome IG Story.

To rozszerzenie zostało opracowane przez Aleca Garcię i podczas gdy czekamy na pojawienie się podobnej opcji na telefony komórkowe, chcemy pokazać, jak to będzie działać na PC.

Dzięki Chrome IG Story możesz zobaczyć historie na Instagramie absolutnie wszystkich osób, które obserwujesz na Instagramie lub których nie obserwujesz, ale masz ich konta publiczne, więc nie zapomnij wziąć tego pod uwagę.

Posługiwać się Chrome IG Story do przeglądania historii na Instagramie

Jest to narzędzie, które prawdopodobnie wielu użytkowników weźmie pod uwagę, więc spójrzmy dodaj dodatkowe informacje o.

Po zainstalowaniu rozszerzenia, o którym mówimy, musisz kliknij opcję Widok anonimowyNie tylko nie pokaże, kto przesłał historię, że ją widziałeś, ale nawet nie powie im, że widział ją ktoś ukryty lub coś podobnego.

Oczywiście, jeśli to działa w ten sposób, rozumiemy, że rozszerzenie byłoby nieco podejrzane i niepokojące dla większości.

Oczywiście specjaliści, którzy mówili o przedłużaniu, wspominali już, że mają wrażenie, że ten stanie się niezwykle popularny w krótkim czasie, ponieważ jest wielu, którzy chcą zobaczyć historie bez wiedzy nikogo.

Musimy jednak wziąć pod uwagę, że nadal nie wiemy, jak zachowa się Instagram, jeśli pozwoli na tego typu rozszerzenia i dodatki.

Z drugiej strony musisz pamiętać, że tak samo jak to rozszerzenie pozwoli Ci zobaczyć historie innych użytkowników Anonimowo inni również będą mogli zobaczyć twoje, a ty nie będziesz w stanie nic z tym zrobić.

W każdym razie, w takich przypadkach musimy być bardzo ostrożni, starając się nie generować żadnych kontrowersji ani problemów z powodu treści przesyłanych przez innych.

Czy zacząłeś już anonimowo przeglądać historie na Instagramie za pomocą tego rozszerzenia?