Skip to content

Jak poznać nazwę utworu z reklamy za pomocą Shazam lub Google Sound Search na PC, Androida lub iPhone’a

21 de luty de 2023

Czy słyszałeś reklamę lub reklama w telewizji lub radiunawet na stronie internetowej, i chcesz wiedzieć, jaki utwór się na niej pojawia?

Dokładnie w poniższych wierszach znajdziesz odpowiedź na swój problem, ponieważ nauczymy Cię w szybki i prosty sposób, jak uzyskać powiązane informacje z tym tematem lub artystą.

Shazam to bardzo niesamowita aplikacja, ponieważ dzięki niej możemy natychmiast znaleźć piosenki, po prostu zajmuje to kilka sekund w znalezieniu utworu musimy wiedzieć, jak się nazywa, ponieważ jest powiązany z dwiema najlepszymi platformami muzycznymi, takimi jak Spotify i iTunes.

Wszystkie możliwe utwory, które istnieją w Spotify, spotkać się na Shazamiewięc jest bardzo prawdopodobne, że znajdziesz utwór, którego potrzebujesz, plusem Spotify jest to, że jest na tyle przydatne, jeśli chodzi o muzykę, że ma również opcję przeglądania tekstów piosenek.

Dlatego Shazam i Spotify są naszymi najlepszymi sojusznikami, to jak podwójna nagroda. Chociaż ten samouczek jest dla Ciebie wiedzieć, jak znaleźć piosenki, Ważne jest, abyś wiedział inne rzeczy, które bardzo ci pomogą, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę.

Znajomość nazwy piosenki w kilka sekund jest bardzo prosta

Rzeczywiście, interesującą rzeczą w następujących wersach jest to, że następnym razem, gdy usłyszysz piosenkę, którą chcesz wiedzieć, co mówi lub kto ją śpiewa, będziesz miał aplikację zainstalowany na smartfonie to rozwieje Twoje wątpliwości.

Chociaż w rzeczywistości istnieje o wiele więcej aplikacji, które pomogą Ci znaleźć piosenki, ponieważ jest to coś naprawdę przydatnego, wiemy, że każdemu z nas zdarzyło się, że nie czy możemy wiedzieć jak nazywa się piosenka i bez względu na to, jak bardzo go szukamy, nie możemy go znaleźć.

Ale tym razem będziemy mówić wprost najlepsza aplikacja znaleźć piosenki, które mogłeś trwać latami, nie znając ich tytułu ani tego, kto je śpiewał.

W ten sposób będziesz mógł poznać tytuł piosenki, która pojawia się w reklamie

Znajomość tytułu piosenki w ten sposób jest obecnie czymś naprawdę prostym. W rzeczywistości, chociaż uważamy, że istnieje wiele aplikacji można by polecić w takich przypadkach zawsze wydaje nam się, że najlepszy ze wszystkich jest Shazam.

Możemy bez problemu używać go na naszym smartfonie, ponieważ jest całkowicie darmowy i prosty. Musisz także pamiętać, że Shazam działa zarówno w Android jak w innych systemach operacyjnych bez niedogodności.

Mamy do czynienia z naprawdę łatwą w użyciu aplikacją, co jest zaletą, biorąc pod uwagę, że ze względu na jej działanie oczekuje się, że będzie ona używana nie tylko przez dorosłych, ale także przez młodzieżdzieci lub młodzież.

A zatem każdy może z niego skorzystać bez nawet trzeba się martwić Zbyt wiele, aby nauczyć się używać.

aplikacja logo kolor niebieski

Możesz więc pobrać Shazam na telefony z Androidem za darmo

Dla pobierz Shazamato możesz go wyszukać w sklepie Google Play.

Po pobraniu aplikacji będziesz mógł od razu zacząć z niej korzystać, gdy odtwarzana jest jedna z omawianych piosenek, a co najważniejsze, będziesz mógł to zrobić nie trzeba się rejestrowaćponieważ nie jest konieczne posiadanie konta ani uprzednia rejestracja.

Aby poznać nazwę utworu odtwarzanego w danym momencie, wystarczy nacisnąć nad pojedynczym przyciskiem jest to część aplikacji, ponieważ spowoduje to, że platforma spróbuje rozpoznać dźwięk odtwarzany w tym momencie.

Oczywiście im dłużej wystawiasz aplikację na działanie odtwarzanego utworu, tym większe szanse na sukces. Głównie ta aplikacja może rozróżniać piosenki w pytaniu, chociaż jak zwykle niektóre mogą się nie pojawić.

Tak czy inaczej, baza danych Shazam cały czas rośnie, więc w w przyszłości znajdziesz piosenki które mogą być dziś niedostępne.

Jeśli Twoim celem jest znajdowanie piosenek, ponieważ lubisz miksować muzykę lub jesteś DJ-em, Pyro Ci w tym pomoże, znajdź piosenkę w Shazam Ponieważ chcesz mieszać to z niektórymi, które wybrałeś, pomoże to znacznie rozwinąć twoją karierę.

Dzięki tym niesamowitym platformom możemy cieszyć się światem muzyki i zabawiaj nas w najlepszy sposób.

Czy już zacząłeś rozpoznawać piosenki dzięki Shazamowi?

Mamy nadzieję, że podobał ci się ten samouczek i że służył ci on wielu, abyś mógł znajdź tytuły swoich piosenek ulubione.

dołącz do naszego kanału telegram