Skip to content

Jak podarować skórki znajomemu i innej osobie w Fortnite

22 de luty de 2021

Połącz te dwie rzeczy „Prezent” i „Skórki” Czy wiesz, co otrzymujesz? Nic więcej i nic mniej, jak jeden z najlepszych prezentów, jakie możesz dać przyjacielowi. A jeśli Skórki Pochodzą z gry tak wspaniałej jak Fortnite, uwierz mi, że osoba, której je dasz, będzie ci bardzo wdzięczna.

Ten cały ruch regulacji Skórek narodził się, ponieważ Epickie gry który jest twórcą Fortnite uruchomił możliwość rozdawania Skórek z wersji 6.31. Procedura nadania skórki jest bardzo prosta i nie zajmie Ci dużo czasu, jednak możesz nie być biegły w tych sprawach i nie wiesz, jak to wygląda. Korzystamy z okazji, aby poinformować Cię, że możesz zrealizować kod w Fortnite na PC, PS4, Switch, Android, iOS i Xbox

Nie martw się, po to jest ten przewodnik, aby w prosty sposób wyjaśnić jak dać skórki wszystkim swoim znajomym w każdej chwili. W ten sposób możesz pokazać, jak bardzo cenisz osobę, obdarzając tym wspaniałym i nowoczesnym prezentem.

Dlatego zwróć szczególną uwagę na kroki, które pokażemy poniżej, aby nie mieć żadnych problemów w trakcie. Zobaczysz, że na końcu artykułu możesz bardzo łatwo i szybko wysłać wszystkie skórki, które chcesz.

Co to jest skórka?

Przede wszystkim przed rozpoczęciem procedury porozmawiajmy trochę o tym, czym są skórki, abyś miał jaśniejszy temat. W ten sposób lepiej zrozumiesz informacje, które dla Ciebie przygotowaliśmy i będziesz miał dobrą podstawę, która pomoże Ci lepiej zrozumieć Skórki i ich rola w grze.

Skórki to termin odnoszący się do wyglądu lub skórki, którą postać uzyskuje w grze. Te skórki są bardzo przydatne, ponieważ pozwalają na bardzo wysoki poziom personalizacji, który pomoże ci bardziej cieszyć się grami, a także możesz zdobyć skórki w Fortnite za darmo.

Jest wiele firm, które przeznaczają środki na rozwój coraz bardziej realistycznych i świetnie wyglądających Skórek. Tak więc posiadanie dobrej jakości skórki jest wspaniałym prezentem, który jest bardzo ceniony i jest bardzo przydatny, aby odróżnić swoją postać od innych.

Więc jeśli myślisz daj skórę Uwierz mi, druga osoba będzie zachwycona, a wygrasz sojusznika w swoich grach. A najlepsze jest to, że nie jest trudno zrobić ten prezent, ponieważ procedura ta Epickie gry zaaranżowanie tego jest bardzo łatwe.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest wejście do sklepu z przedmiotami, abyś mógł wykonać kroki, które pokażemy Ci poniżej. Możesz uzyskać do niego dostęp z aplikacji Epic Games.

Jak nadać skórkę?

gracz z jego danymi na niebieskim tle

Gdy znajdziesz się w sklepie z aplikacjami, wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami, które zamierzamy Ci pokazać, a w krótkim czasie będziesz mógł rozdać wybrane skórki. Pamiętaj, że aby to wszystko zrobić, musisz posiadać aktualne konto Fortnite, w przeciwnym razie nie będziesz mógł wykonać czynności, które zamierzamy Ci pokazać. I pamiętaj, że możesz mieć wszystkie skórki w Fortnite

Krok 1

To, co musisz zrobić, jest bardzo proste, przejdź do przedmiotu, który chcesz kupić w sklepie z przedmiotami Epic Game i wybierz w tym przypadku skórkę, którą chcesz rozdać. Następnie po wybraniu artykułu strona poprosi Cię o wybranie jednej z opcji „Kup artykuł” Y „Kup na prezent”.

Krok 2

Musisz wybrać opcję zakupu jako prezent, a następnie zapłacić odpowiednią kwotę skórki jako normalny zakup. Na koniec system zapyta, któremu użytkownikowi wyślesz prezent i po jego wybraniu osoba otrzyma go po uruchomieniu sekcji.

Dzięki temu możesz wysyłać nie tylko skórki, ale dowolny artykuł dostępne z tą opcją w sklepie z przedmiotami Epic Games. Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i nie miałeś problemu z wysłaniem skórki w prezencie.

Z pewnością ta funkcja będzie dla ciebie bardzo przydatna i możesz wysyłać wszystkie prezenty, które chcesz, wszystkim znajomym, których poznałeś w tej wspaniałej grze o nazwie Fortnite.