Skip to content

Jak pobrać miniaturę okładki filmu z YouTube (przykład)

27 de luty de 2021

Dzisiaj zobaczymy jak pobrać miniaturę okładki wideo YouTube. Na pewno znalazłeś miniaturę filmu, który kochałeś i nie wiesz, jak zrobić te miniatury ani jak można je pobrać; to właściwie całkiem proste.

Aby to zrobić, nie musisz mieć dużej wiedzy o niczym. Nie będziemy też używać programów ani niczego podobnego. Cały ten samouczek można wykonać zarówno z komputera, jak i urządzenia mobilnego.

Zamierzamy skorzystać z bardzo interesującej usługi internetowej, która nam na to pozwala zbierać obrazy i łatwo je pobierać. Za kilka sekund będziesz mógł pobrać z komputera wszystkie okładki filmów z YouTube, które widziałeś. Ponieważ nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o pobieranie obrazów miniatur.

To prosty samouczek, aby pobrać miniaturę okładki filmu z YouTube. Możesz wybrać, w jakiej jakości chcesz, chociaż będzie to zależeć od jakości wideo. Jeśli film ma jakość Full HD 1080p, możesz pobrać zdjęcie okładki w tym rozmiarze.

W przeciwnym razie, jeśli wideo osiągnie tylko HD 720p, nie będziesz mógł go pobrać w 1080p, ale będziesz ograniczony właśnie do wspomnianej powyżej jakości. Jest to coś, o czym musisz pamiętać, a bez aplikacji lub strony internetowej będziesz mógł pobrać obraz o wyższej jakości. Wszystko zależy od jakości wideo.

Pobierz miniatury filmów z YouTube

  • Pierwszą rzeczą, którą zamierzamy zrobić, jest zlokalizowanie wideo, dla którego chcesz uzyskać miniaturę.
  • Po znalezieniu filmu musisz Kopiuj URL z paska adresu. Ten adres URL znajduje się u góry wszystkiego w przeglądarce i zaczyna się od „youtube.com/watch?v=„Musisz skopiować pełny adres.
  • Możesz też nacisnąć przycisk „Dzielić”Otworzy się wyskakujące okienko, a na dole tego mamy opcję Kopiuj URL. Na urządzeniach mobilnych przycisk „Dzielić„Działa tak samo jak w wersji internetowej.

Następnie będziemy musieli przejść do witryny internetowej przeznaczonej do przechwytywania obrazów z różnych witryn i umożliwiającej pobranie ich na nasz komputer.

logo Google Chrome na telefon komórkowy

Jak pobrać obraz miniatury wideo z YouTube

Witryna, której będziemy używać, to Thumbnalsave, a kiedy ją otworzymy, wszystko, co musimy zrobić, to po prostu wklej adres URL, który skopiowaliśmy w poprzednich krokach.

Po wklejeniu adresu wystarczy kliknąć „Wyślij”. Następnie przechodzimy do witryny, która jest nieco trudna do zrozumienia. Jednak wszystko, co musisz zrobić, to przewinąć w dół tej samej strony.

Znajdziesz haczyki o różnej jakości. Tutaj możesz pobrać ten, który chcesz, w zależności od tego, do czego chcesz go użyć. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć prawym przyciskiem myszy obraz, który chcesz pobrać, aby otworzyć menu.

W tym nowym menu będziesz musiał kliknąć lewym przyciskiem myszy na „Zapisz obraz jako” i otworzy się eksplorator plików systemu Windows. Wybierz, gdzie chcesz zapisać obraz i kliknij przycisk „Zapisz”. Masz już obraz pobrany na swój komputer.

Tak łatwo się tego nauczyć jak pobrać miniaturę okładki filmu z YouTube’a na swój komputer. W ciągu kilku sekund możesz mieć wszystkie okładki filmów, które chcesz, na swoim komputerze.

Pamiętaj, że mamy ogromną różnorodność Poradniki i wskazówki dotyczące YouTube i Windows to może być zbyt przydatne. Z kolei jeśli masz co do tego jakiekolwiek wątpliwości, możesz zostawić to nieco poniżej.