Skip to content

Jak pobrać i zaktualizować najnowszą wersję Pokémon Go na iOS i Androida

14 de Listopad de 2021

Pokémon Go to gra wideo, której aktualizacje są stale publikowane zarówno na iOS, jak i Androida. Dzięki aplikacjom App Store i Play Store użytkownicy urządzeń mobilnych mogą pobrać najnowszą wersję Pokémon Go. Kiedy nauczysz się jak pobierz i zaktualizuj najnowszą wersję Pokémon Go na iOS i Android w tym artykule możesz cieszyć się tą zabawną grą wideo.

Co to jest Pokémon Go i jak mogę go zainstalować na moim urządzeniu?

„Pokémon Go” to darmowa gra wideo stworzona w 2016 roku dla Urządzenia z systemem iOS i Android. Możliwe jest nawet pobranie i zainstalowanie Pokémon Go na PC. Ta gra wideo jest oparta na rzeczywistości rozszerzonej i geolokalizacji. Dlatego Pokémon Go koncentruje się na wyszukiwaniu, przechwytywaniu i zbieraniu postaci z sagi Pokémon.

Postacie pozostają ukryte w różnych miejscach lub lokacjach w prawdziwym świecie, więc gracz musi się poruszać różne miejsca w mieście, aby awansować w grze. Zalecamy przeczytanie mega przewodnika po Pokémon Go przed pobraniem i zainstalowaniem go na telefonie komórkowym.

Mobilna gra wideo Niantic Pokémon Go działa przez Google Maps w celu reprezentowania przestrzeni gry. W taki sposób, że gracz może chodzić lub poruszać się na rowerze, o ile jest wolny, ponieważ gra wideo kontroluje prędkość ruchu.

Gdy użytkownik wybierze awatara i dostosuje go, musi zacząć mobilizować się do wyszukiwania i znajdowania Pokémona. Ważne jest, aby pamiętać, że Pokémon Go umieszcza postacie w lokalizacje w prawdziwym mieście gdzie jest gracz. Dlatego celem gry wideo jest odnalezienie wszystkich postaci sagi i sprawienie, by ewoluowały.

Praktyczna metoda aktualizacji gry wideo Pokémon Go

Jeśli jesteś zwolennikiem Pokémon, lubisz wyzwania i zabawę, zalecamy, abyś nauczył się pobierać i instalować Pokémon Go na Androida ze Sklepu Play lub jeśli masz system operacyjny iOS, skorzystaj z App Store. Z niektórymi z nich aplikacje lub oficjalne sklepy hostowane na Twoim urządzeniu, zapraszamy do skorzystania ze wskazanej poniżej procedury.

Zaktualizuj i zainstaluj najnowszą wersję na iOS

Aby pobrać najnowszą wersję Pokémon Go na urządzeniu z systemem iOS musisz uzyskać dostęp do App Store. Następnie wpisz Pokémon Go w wyszukiwarce i poczekaj, aż sklep z aplikacjami pokaże dostępne opcje.

instrukcje aktualizacji pokemona przejść na androida i ios

Po zlokalizowaniu aplikacji Pokémon Go, kliknij przycisk „Pobierz” lub „Bezpłatny”. Poczekaj kilka sekund, aż gra się pobiera. Następnie na swoim koncie iTunes poszukaj właśnie pobranej aplikacji, aby przenieść ją na urządzenie z systemem iOS. Możesz także przejść do ekranu głównego i nacisnąć przycisk „Otwórz”, aby rozpocząć grę.

Jeśli już masz Aplikacja Pokémon Go i chcesz ją zaktualizowaćMusisz przejść do App Store i znaleźć zakładkę „Oczekujące aktualizacje”. Następnie znajdź grę wideo i naciśnij przycisk „Aktualizuj”. Poczekaj kilka sekund na zakończenie procesu aktualizacji. Po zakończeniu procesu pobierania naciśnij przycisk „Zainstaluj” i zobacz nową ikonę odpowiadającą aplikacji Pokémon Go. Na koniec możesz przejść do ekranu głównego Google Play i nacisnąć przycisk „Otwórz”, aby uzyskać dostęp do gry wideo.

Jak mieć najnowszą wersję na Androida

Wejdź do „Google Play” i znajdź aplikację Pokémon Go. Natychmiast, zobaczysz najnowszą dostępną wersję na liście aplikacji. Naciśnij przycisk „Pobierz” i poczekaj kilka sekund, aż gra się pobiera.

Do zaktualizuj aplikację Pokémon Go na Androida, przejdź do Sklepu Play i wybierz swoje konto w prawym górnym rogu ekranu. Tam kliknij opcję „Moje aplikacje i gry” i znajdź „Pokémon Go”. Naciśnij przycisk „Aktualizuj” i poczekaj kilka sekund, aż najnowsza wersja gry zostanie pobrana na Twoje urządzenie.