Skip to content

Jak opublikować dwie historie na swoim koncie na Instagramie? – Android i iPhone

16 de Listopad de 2021

Obecnie jedną z najczęściej używanych przez ludzi sieci społecznościowych jest Instagram. Dzięki tej aplikacji możemy przesyłać nasze ulubione zdjęcia i filmy, w ten sam sposób jest to sieć, która z biegiem czasu ewoluowała pod względem opcji nagrywania i zdjęć. Z drugiej strony, historie na Instagramie, które trwają 24 godziny, niosą ze sobą różne bardziej kreatywne narzędzia. Dzięki temu artykułowi poznamy jak opublikować dwie historie na swoim koncie na Instagramie?, zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iPhone’a.

Ile rodzajów montażu ma Instagram do swoich historii?

Historie na Instagramie mają obecnie różne rodzaje mocowań które możemy wybrać bez problemu. Wśród tych, które są, wymieniamy następujące:

Tworzyć

Wchodząc w historie, w lewym pasku bocznym znajdziemy kilka opcji, pierwsza to „Utwórz”. Dzięki temu można tworzyć pisma, bez konieczności używania obrazów. Pojawi się ekran, na którym możesz wybrać kolor tła. W ten sam sposób możesz korzystać z naklejek, które oferuje aplikacja Instagram, wypełniać ankiety i publikować Gif bez konieczności umieszczania na górze zdjęcia lub natychmiastowego filmu.

Bumerang

Bumerang jest jedna z najczęściej używanych opcji, bumerangi pozwalają nagrywać przez krótki czas, celem tej opcji jest powtarzanie nagranego wideo. Jest bardzo mały, dzięki czemu działa idealnie. Krótki zarejestrowany okres będzie się powtarzał, stąd nazwa Boomerang.

Projekt

Design to kolejna z dobrze znanych opcji. Pozwala osobie, stwórz własne układy zdjęć zarówno na publikacje reklamowe, jak i na zamówienie w Twoim kanale. Projekt pomaga nadać każdemu Instagramowi własną osobowość, dlatego jest często używany.

Przechwytywanie wielokrotne

Multicapture to narzędzie używane do zrób wiele zdjęć z aparatu z Instagrama. Pamiętaj, że Instagram zwykle robi zdjęcie po zdjęciu, każde zrobione zdjęcie musi zostać zapisane lub usunięte, aby zrobić kolejne. Jednak wielokrotne przechwytywanie szczególnie pomaga, aby tak się nie stało i można zrobić wiele zdjęć jednocześnie. Z drugiej strony znajduje się po lewej stronie opowieści.

Poziom

Poziom działa jako opcja dokładnego kwadratu pomiarów na zdjęciach. Oznacza to, że poziom pomoże Ci wskazać, jak prosty jest Twój aparat lub jaki masz kąt, aby zrobić idealnie wyważone i centralne zdjęcie.

Budka fotograficzna

Te opcje pozwolą ci wziąć 4 migawki lub sesja wideo, zostaną zgrupowane tak, jakby były kolażem. To dobra opcja, jeśli chcemy zrobić więcej niż jedno zdjęcie i wszystkie do tej samej publikacji.

Superzoom

Superzoom to jedna z opcji, która poprzez nagrywanie umożliwia wykonanie superzoomu, czyli: super powiększenie aparatu. Główną cechą tego superzoomu jest możliwość wyboru za pomocą dowolnego efektu, który przynosi w momencie rozpoczęcia nagrywania i wykonywania superzoomu.

Wolne ręce

Ponieważ Instagram nie ma możliwości robienia zdjęć z timerem, zestaw głośnomówiący działa w ten sposób, jako metoda przechwytywania wideo bez konieczności naciskania przycisku nagrywania. To świetna opcja dla nagrywaj filmy sam za pomocą przedniego aparatu.

tworzenie historii na instagramie

W jaki sposób możemy dodać efekt do zdjęcia lub wideo, które opublikujemy w opowiadaniu?

Jedną z najważniejszych rzeczy na temat historii na Instagramie jest możliwość wyboru efektów do zdjęć. Efekty pojawią się na dole, możesz wybierz ten, który wydaje się nam najlepszy. W ten sam sposób istnieje szersza wyszukiwarka do testowania efektu po efekcie i zapisywania tych, które najbardziej nam się podobają.

Jak wygląda procedura publikowania treści na naszej historii na Instagramie?

Istnieją dwa proste sposoby, pierwszy to wejście na Instagram i przesunięcie w prawo, tam automatycznie pojawi się opcja tworzenia historii. Innym sposobem jest kliknięcie przycisku tworzenia, który znajduje się w prawej górnej części startu i kliknij „Historia”

Jak umieścić drugą historię, jeśli jest już opublikowana na Instagramie?

Liczba artykułów, które chcesz opublikować w dzień nie ma granic. Dlatego jeśli już załadowałeś historię i chcesz opublikować inną, możesz bez problemu wykonać tę samą procedurę.

osoba korzystająca z telefonu

Jakie kroki muszę wykonać, aby opublikować relacje z Instagrama w relacjach na Facebooku?

Możesz automatycznie publikować historie na Instagramie w historiach na Facebooku, o ile połączyłeś Facebooka z Instagramem.

Przed opublikowaniem

Przed opublikowaniem historii na Instagramie możesz wybrać opcję zrobienia tego w swoich normalnych historiach lub najlepszych przyjaciół. Jeśli podasz normalne, możesz wybrać opcję automatycznie publikuj na Facebooku.

Po ich opublikowaniu

Gdy historia zostanie opublikowana na Twoim Instagramie, możesz ją otworzyć i na dole tego Otrzymasz możliwość udostępnienia go w historiach na Facebooku. Po prostu tam klikniesz i automatycznie ta historia zostanie opublikowana również w twoich relacjach na Facebooku.