Skip to content

Jak oglądać Instagram na żywo na Smart TV – InstaTV

14 de grudzień de 2021

Aplikacja Instagram to jedna z platform społecznościowych preferowanych przez miliony użytkowników na całym świecie. Jego funkcje i funkcje, takie jak publikowanie zdjęć, oglądanie filmów i obserwowanie ulubionych wykonawców, to jedna z rzeczy, które zmotywowały wiele osób do utworzenia konta. Co najlepsze, możesz wyświetlać treści z Instagrama na telewizorze, aby zobaczyć wszystkie swoje rolki w bardziej optymalny sposób.

Jeśli myślałeś, że zrobienie tego jest niemożliwe, w tym artykule wyjaśnimy różne sposoby, aby jak oglądać Instagram na żywo na swoim Smart TV. Ponieważ platforma ta umożliwiła współdzielenie ekranu z innym sprzętem elektronicznym, możliwe jest oglądanie filmów z telewizora. Ale czego potrzebujesz, aby transmitować Instagram na swoim telewizorze? W jaki sposób możesz zobaczyć Instagram Live na swoim Smart TV? Czytaj dalej uważnie i odkryj odpowiedzi.

Czy mój model telewizora ma znaczenie, jeśli chcę oglądać program na żywo?

Od początku pandemii Covid-19 celebryci i popularni użytkownicy jeszcze bardziej skoncentrowali się na tworzeniu krótkich filmów, aby zapewnić sobie rozrywkę i nadążyć za swoimi obserwatorami. I choć aplikacja Instagram została zaprojektowana przede wszystkim do przeglądania wszystkich jej treści na urządzeniach mobilnych, możliwa jest również transmisja na PC Windows, Mac a obecnie możesz również korzystać z telewizora.

W tym sensie, czy model Twojego telewizora naprawdę ma znaczenie przy oglądaniu programu na żywo? Prawda jest taka, że ​​nie, wiele osób mieć Samsung Smart TV lub Apple TV, więc niezależnie od posiadanego modelu ważne jest, aby był to smart TV ze zintegrowanymi funkcjami, które umożliwiają korzystanie z innych niezbędnych urządzeń, aby móc na nim nadawać. To powiedziawszy, to, czego potrzebujesz, aby oglądać na żywo na swoim telewizorze, wyjaśniono poniżej.

Czego potrzebuję, aby oglądać Instagram na żywo na moim telewizorze?

Prawda jest taka, że ​​korzystanie z Instagrama z telewizora dla wielu osób jest znacznie wygodniejsze, ponieważ mogą oglądaj filmy na większym ekraniePoza tym oglądanie obrazów z bezpiecznej odległości chroni oczy przed działaniem światła na ekranie telefonu. Bez względu na powody, dla których chcesz oglądać Instagram Reels na Smart TV, musisz wziąć pod uwagę pewne aspekty, aby móc osiągnąć ten cel.

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest podłącz telewizor do połączenia Wi-Fi, pobierz aplikację „IG Stories for Instagram” i korzystaj z urządzenia, które umożliwia podłączenie treści Instagrama do telewizora Smart TV. Mając to pod ręką, możesz łatwo cieszyć się wszystkimi treściami multimedialnymi, które dostarcza Ci Instagram, zwłaszcza od osób, które obserwujesz.

Z drugiej strony chcemy podkreślić, że jakość wideo na Instagramie na Twoim telewizorze, nawet jeśli jego ekran jest w pełnej rozdzielczości HD To nie będzie to samo, co widzimy na naszych telefonach, dlatego dobrze jest wziąć ten aspekt pod uwagę, aby nie mieć wysokich oczekiwań, jeśli zdecydujesz się oglądać bezpośrednio z Instagrama na swoim Smart TV.

Jakie są sposoby oglądania programu na żywo na moim telewizorze Smart TV?

aplikacja smart tv i instagram

Jak widać, za pomocą smart TV można oglądać nie tylko różnorodne programy, filmy, seriale i sport. Bardzo przydatne jest również przeglądanie sieci społecznościowych z ekranu w zaciszu własnego domu. Dobrą wiadomością jest to, że możesz użyć różne metody oglądania na żywo na Smart TVAby to zrobić, wykonaj czynności wymienione w następujących segmentach:

Wejdź na stronę Instagrama

Aby oglądać bezpośrednio z Instagrama na swoim Smart TV, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zainstaluj IG Stories dla rozszerzenia Instagram jak wspomniano powyżej, najlepiej w przeglądarce Google Chrome, a następnie przejść do internetowej wersji Instagrama.

Następnie przejdź do profilu osoby transmitującej na żywo i kliknij trzy kropki, które pojawią się w prawym górnym rogu. Następnie otworzy się menu opcji, w którym powinieneś wybierz opcję 'Wyślij’. Ta akcja umożliwia transmisję na żywo użytkownika w telewizji.

Pobierz aplikację Instagram dla Smart TV

Inną bardzo przydatną metodą pobierania jest zainstalowanie aplikacji Instagram dla Smart TV. Jak już wspomniano, ważne jest, aby upewnić się, że telewizor ma dobre połączenie Wi-Fi lub kabel sieciowy. Następnie przejdź do menu telewizora i kliknij opcję „Google Home”, tam musisz przejść do sklepu z aplikacjami i poszukać aplikacji Instagram lub zrobić to bezpośrednio wpisując ją w wyszukiwarkę.

Gdy już ją otrzymasz, kliknij „Zainstaluj”, aby umieścić ją w katalogu aplikacji na telewizorze Smart TV. W przypadku, gdy po otwarciu pojawi się prośba o zalogowanie się na konto „Samsung Account”, a nie masz go utworzonego, nie powinieneś się martwić, ponieważ utworzenie takiego konta jest bardzo łatwe. Po prostu potrzebujesz wpisz e-mail i hasło. W ten sposób możesz odtwarzać filmy i bezpośrednio na Instagramie ze swojego Smart TV.

logo instagrama na telefonie komórkowym

Przesyłaj treści przez Chromecast

Jeśli wcześniej nie słyszałeś nazwy Chromecast, to normalne, że chcesz wiedzieć, co to jest i jak działa. A jeszcze bardziej wiedząc, że jest to jedna z alternatyw, których możesz użyć do oglądania Instagrama w swoim telewizorze. W tym sensie Chromecast to małe urządzenie, które umożliwia podłączenie innych urządzeń do telewizora dzięki Port HDMI przez połączenie internetowe.

Dlatego możesz używać Chromecasta i zdalnie wysyłać wszystkie pliki multimedialne z Instagrama za pośrednictwem tego urządzenia do Smart TV, w rzeczywistości możesz nawet oglądać filmy z YouTube lub oglądać ulubione seriale i filmy na platformie Netflix za pomocą Chromecasta.

Wpis Jak oglądać Instagram na żywo na swoim Smart TV – InstaTV został po raz pierwszy opublikowany w Watch How It Is Made.

dołącz do naszego kanału telegram