Skip to content

Jak oglądać Yomvi Canal Plus na swoim urządzeniu mobilnym

29 de styczeń de 2023

obecnie możesz używać telefonu komórkowego praktycznie do wszystkiego, aby wyszukiwać informacje, adres, robić zdjęcia, nagrywać filmy, wysyłać wiadomości itp. Dzięki ilości aplikacji i temu, jak strony muszą dostosować się do telefonów komórkowych, możemy z niego również oglądać seriale, filmy i programy.

Teraz, jeśli jesteś klientem Vodafone, powinieneś już mniej więcej wiedzieć, co to jest Yomvi z Canal Plus. Jest to platforma, na której możesz oglądać swoje ulubione transmisje, jeśli chcesz mieć tę usługę, nie martw się, ponieważ powiem ci dokładniej, co to jest i jak działa, abyś mógł od razu zacząć się nią cieszyć.

Co to jest Yomvi Canal Plus

Dzięki Vodafone będziesz mógł zatrudnić Yomvi, platforma oferowana przez Canal Plus, dzięki której możesz oglądać swoje ulubione kanały z telefonu komórkowego, zarówno z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Aby móc się tym cieszyć, musisz wynająć jeden z tych dwóch pakietów:

Filmy i seriale Online: Dzięki temu pakietowi będziesz mógł cieszyć się filmami i serialami z tymi korzyściami.

  • Będziesz mieć dostępne kanały Canal+2, AXN, Calle 13, TNT, National Geographic, Fox Crime, Fox i Disney Junior.
  • Stawka 1300 tytułów, które będziesz mógł zobaczyć w dowolnym momencie.
  • Dostęp do wielu urządzeń, oznacza to, że będziesz mógł cieszyć się tym pakietem z telefonu komórkowego, tabletu, komputera Mac i komputera.
  • Kosztuje 10 euro miesięcznie z VAT.

Kanał + liga online: Jeśli jesteś fanem sportu, możesz wynająć ten pakiet, dzięki któremu możesz cieszyć się:

  • 8 meczów ligowych dziennie
  • Liga Mistrzów, Copa del Rey i najlepsze ligi międzynarodowe
  • Canal + Liga i Canal + Liga de Campeones na żywo.
  • A prezentem, który otrzymasz, są dwa mecze ligowe w kasie transmitowane przez Canal+1.
  • W tym przypadku koszt wynosi 12 euro miesięcznie z VAT.

25

Jak zawrzeć umowę Yomvi Canal Plus

Wynajmij yomvi canal plus Powiedzenie prawdy jest dość proste, możesz to zrobić z oficjalnej strony internetowej Vodafone, www.vodafone.es/yomvi lub dzwoniąc pod bezpłatny numer 1444.

Jak zainstalować Yomvi Canal Plus

Po zawarciu umowy na usługę otrzymasz wiadomość e-mail i SMS, za pomocą których będziesz się rejestrować. W ten sposób możesz utworzyć nazwę użytkownika i hasło. Kiedy to zrobiłeś będziesz musiał wejść do swojego sklepu mobilnego i poszukać aplikacji yomvi canal plus, następnie wyszukaj i naciśnij przycisk Instaluj. Po pobraniu wejdziesz, wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło. W ten sposób będziesz mógł cieszyć się pakietem w dowolnym miejscu na świecie, o ile masz dostęp do Internetu.

dołącz do naszego kanału telegram