Skip to content

Jak odzyskać lub otrzymać kod weryfikacyjny WhatsApp, jeśli nie dotrze do mnie — rozwiązanie

25 de listopad de 2021

Wszyscy znamy WhatsApp, tego łatwego w obsłudze giganta komunikacyjnego, który pozwala nam być na bieżąco z przyjaciółmi i rodziną. Chociaż zawsze jest to pomocne, czasami uruchomienie aplikacji na telefonie komórkowym jest nieco trudne, ponieważ wymaga kodu weryfikacyjnego z WhatsApp. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych kodach, jak je zdobyć, a także co zrobić, gdy nie dotrą, zostań z nami.

Ze względu na ogromną liczbę sztuczek i tajemnic, które pojawiają się w tym zakresie, wyjaśnimy, że jest wiele rzeczy, których jeszcze nie wiesz, więc chcemy powiedzieć ci trochę więcej o tych kodach weryfikacyjnych WhatsApp, abyś ich nie miał znowu problemy.

Kody weryfikacyjne WhatsApp

Chociaż nie jest już konieczne posiadanie numeru telefonu, warto wiedzieć, że te kody służą do potwierdzania informacji, aby aplikacja i inni użytkownicy mogli łatwo się z Tobą skontaktować. To powiedziawszy, powinieneś wiedzieć, że istnieją sposoby na aktywację aplikacji bez kodu, powiemy Ci, jak to osiągnąć.

Aktywuj WhatsApp bez kodu weryfikacyjnego

To, czego nauczymy Cię, to bezpośrednie synchronizowanie WhatsApp z fałszywym numerem telefonu, dzięki któremu nadal możesz kontaktować się ze wszystkimi znajomymi, dzięki czemu jest tak samo funkcjonalny jak prawdziwy. Jest to sztuczka z kodem weryfikacyjnym WhatsApp, która działa bez problemów i uniemożliwia nam każdorazowe udostępnianie numeru telefonu dla jednego z tych kont.

Jeśli mamy już zainstalowanego WhatsApp na naszym telefonie, następnym krokiem będzie wykonanie kopii zapasowej, a następnie usuń konto i aplikację, aby ponownie pobrać i zainstalować na tym samym urządzeniu, jakkolwiek głupio to brzmi. Gdy to zrobisz, zobaczysz, że system prosi o weryfikację za pomocą numeru telefonu komórkowego, ale ponieważ chcemy korzystać z WhatsApp bez numeru telefonu komórkowego, zostawimy to pytanie.

Przede wszystkim będziemy blokować wiadomości, ustawiając telefon w trybie samolotowym lub profilu offline, a następnie wprowadź numer telefonu za pomocą WiFi, choć oczywiście numer nigdy do nas nie dotrze. System poprosi nas o weryfikację przez nasz adres e-mail, klikamy Wyślij, a następnie Anuluj, chociaż e-mail dotarł już do naszej skrzynki odbiorczej.

Używamy tych samych informacji do weryfikacji za pomocą wymyślonego numeru, chociaż zawsze musi on mieć tradycyjny format, który jest niczym innym jak + (kod kraju) i (numer telefonu komórkowego) wraz z adresem e-mail. Wtedy po prostu otrzymamy e-mail o tym, chociaż z kolei musimy powiedzieć, że istnieje inny sposób zarejestrowania się w WhatsApp bez numeru, na wypadek gdybyś chciał to zrobić

logo WhatsApp z powiadomieniem

Co zrobić, gdy kod nie dotrze?

W niektórych przypadkach może się zdarzyć, że otrzymamy kod weryfikacyjny, aby móc aktywować konto i efektywnie korzystać z WhatsApp. Jeśli coś takiego ci się przydarzy, zalecamy poczekać trochę, zanim zwariujesz. Poczekaj na kod przez SMS i voila.

Jeśli zajmie to więcej niż 20 minut lub pół godziny, powinieneś poprosić, aby do Ciebie zadzwonili, jest to w zasadzie maszyna, która podaje kod i musisz go umieścić później, gdy poprosi Cię o to WhatsApp.

Jeśli nawet robienie tego wszystkiego nie działa, to co będziesz musiał zrobić jest sprawdzenie, czy podany numer telefonu jest dokładnie Twój, więc jest dobrze umieszczony. Wydaje się to głupie, ale wiele osób przypadkowo wpisuje zły numer.

W każdym razie musisz pamiętać, że musisz ustaw numer kierunkowy w prawo. Nowa WhatsApp umieszcza tylko kod kraju, w którym się znajdujesz, więc nie martw się tym. Ale numer kierunkowy telefonu komórkowego musi zniknąć, nawet w wielu przypadkach, jeśli Twój numer zaczyna się na przykład od „155”, musisz uruchomić telefon od „5” wzwyż, wszystko oczywiście zależy również od danego kraju.

logo whatsapp wyskakuje z ekranu

Co najwyżej może się zdarzyć, że masz problemy z sygnałem na telefonie komórkowym i dlatego wiadomości nie dochodzą. Choć byłoby rzadkością, że za chwilę nie dotrze, ale może się zdarzyć. Jak zobaczysz, to właściwie głupie, dlaczego kod potwierdzający WhatsApp nie dociera, jest to po prostu kwestia poświęcenia trochę większej uwagi i nic więcej. Czasami to my popełniamy błędy, więc wystarczy uważać, aby to naprawić.

dołącz do naszego kanału telegram