Skip to content

Jak odblokować telefon i usunąć konto Google Gmail na Samsung J7?

4 de maj de 2022

To jest zbyt powszechne dla większości ludzi użyj jakiejś metody bezpieczeństwa w celu odblokowania telefonu komórkowego i jest to, że według wzoru, hasła lub kodu PIN, chcemy, aby nasze informacje były zawsze bezpiecznie przechowywane na naszym telefonie komórkowym.

Chodzi o to, że po dodaniu wzoru lub hasła do telefonujest tak, że nikt nie może zobaczyć nie tylko prywatnych rozmów, ale także zdjęć i różnych plików, które przechowujemy na telefonie komórkowym.

Oprócz tego może być również przydatny, gdy kradną telefon komórkowy lub go gubią i chcesz zlokalizować swoje urządzenie, nawet jeśli jest wyłączone, ale synchronizując usługi oferowane przez Google z Gmailem, możemy uniemożliwić komuś dostęp do naszych informacji znajdujących się w telefonie komórkowym.

Jest wiele osób, które zdają się nie szanować zbytnio prywatności innych, zwłaszcza w niektórych rodzinach, a najgorsze ze wszystkich jest to, że kiedy robisz im to samo, mają prawo się gniewać. Z tego powodu przygotowaliśmy ten artykuł, o którym wiemy, że będzie dla Ciebie bardzo przydatny.

Jak mogę odblokować mojego Samsunga J7 za pomocą Gmaila?

Ale aby mieć większe bezpieczeństwo, ważne jest, aby nauczyć się korzystać z konta Google na naszym telefonie komórkowym, aby w przypadku kradzieży urządzenia lub chęci sformatowania go bez Twojej zgody na jego użycie itp. możesz go łatwo zlokalizować i śledzićto znaczy, jeśli nie wyjęli całkowicie baterii z urządzenia.

Staramy się sugerować, że możesz skorzystać jak najlepiej wykorzystać narzędzia Google dzisiaj i że zdecydowana większość z nich jest w zasięgu każdego posiadanego telefonu komórkowego, możemy zbadać różne opcje i przeczytać więcej o każdej z nich.

Dlaczego skonfigurowanie konta Gmail jest tak ważne? Przede wszystkim mieć dostęp do wszystkich nasze informacje przechowywane na naszym urządzeniuw przypadku utraty lub kradzieży, jak już wcześniej komentowaliśmy.

Podobnie, jeśli nie dotrzemy wpisz to poprawnieogólnie nie ma możliwości korzystania z urządzenia i dlatego niemożliwe byłoby odzyskanie naszych haseł, ponieważ Gmail zawsze zapisuje nasze najnowsze ustawienia i preferencje.

Problem polega na tym, że po wykonaniu twardego resetu twój komputer, konto i absolutnie wszystko, co zostało skonfigurowane, zostanie usunięte na zawsze, nawet ty nie będziesz już miał brak blokady wzoru, bez hasła, w zasadzie nie ma nic.

Musisz tylko o tym pamiętać przed wykonaniem tego kroku wszystkie twoje informacje zostałyby całkowicie utracone, dzięki czemu możesz wcześniej zrobić kopię zapasową swojego urządzenia, aby nie stracić żadnego ważnego pliku, który masz na telefonie komórkowym lub urządzeniu.

Usuń Gmaila z Samsung J7 krok po kroku

Do odblokuj samsung j7 musisz po prostu przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych i nie jest to wcale skomplikowane. Musisz go wyłączyć, aby móc przejść do trybu odzyskiwania, odbywa się to poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku głośności w górę + home + power w tym samym czasie przez kilka sekund.

usuń konto gmail samsung model j7

Aż do menu w języku angielskim, jeśli się nie pojawi, przytrzymaj klawisze przez kilka sekund, a następnie zwolnij.

Gdy znajdziesz się w tym menu, po prostu przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznych”, a następnie potwierdź, poruszaj się za pomocą klawiszy głośności i potwierdź przyciskiem zasilania.

Teraz po zakończeniu procesu, który może potrwać kilka sekund, po prostu przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Teraz uruchom system ponownie” i uruchom ponownie urządzenie (za pierwszym razem może to potrwać trochę dłużej) po ponownym uruchomieniu urządzenia należy je skonfigurować tak, jakbyś właśnie je kupił.

Ale jak widać, nie powinno prosić o więcej, ani konto Gmail, ani wzór, ani hasło, ani nic, jest całkowicie odblokowany dzięki czemu możesz wrócić do konfiguracji, którą chcesz, nawet jeśli chcesz spróbować zalogować się za pomocą innego adresu e-mail niż ten, który miałeś na początku.

Dzięki tym prostym krokom możesz ponownie odblokować urządzenie Samsung J7 i innych sparowanych urządzeń, aby rozpocząć konfigurację zgodnie z własnymi preferencjami. Zostaw nam komentarz, aby dowiedzieć się, czy ten artykuł był pomocny w rozwiązaniu Twojego problemu.

dołącz do naszego kanału telegram