Skip to content

Jak odblokować Samsung J5 za pomocą IMEI

8 de lipiec de 2023

Linia J Samsunga była jedną z najlepszych rzeczy, jakie firma mogła zrobić. Wreszcie urządzenia mobilne niskiego i średniego zasięgu, które naprawdę działają bardzo dobrze i są dostępne, w cenie, która pozwala wielu ludziom nabyć je bez żadnego problemu.

Spośród wszystkich J istnieje, samsung j5 Jest jednym z najczęściej kupowanych, ponieważ plasuje się oczywiście między cechami i cenami Samsunga J1/J2 i Samsunga J7, dlatego stał się najczęściej kupowanym z całej linii J w kilku krajach na całym świecie.

Zmień IMEI Samsung J5

Problem polega na tym, że albo z powodu kradzieży, bo się zgubił, albo po prostu z powodu braku płatności, może się tak zdarzyć Twoje urządzenie jest blokowane przez IMEI i wtedy nie możesz użyć tego samego dla żadnej firmy, w zasadzie zostawiają ci samsung j5 jakby to był mini Tablet, bo skoro nie da się użyć karty SIM żadnej firmy, wystarczy, że użyjesz jej z Wi-Fi do aplikacji.

Chodzi o to, że możesz zmienić IMEI w niezwykle prosty sposób i za pomocą całkowicie darmowej aplikacji, która pozwala w bardzo prosty sposób zmienić IMEI telefonu Samsung J5, a wspomniana aplikacja nazywa się „Zmieniacz IMEI XPOSED„Aby móc go zdobyć, możesz kliknąć ten link.

Dzięki tej aplikacji możesz zmień IMEI swojego Samsunga J5 A co najlepsze, tak naprawdę nie musisz nawet rootować swojego urządzenia, a nawet lepiej.

Jak łatwo zmienić IMEI

Co będziesz musiał zrobić zmień IMEI swojego Androida To po prostu pisanie *#06# tak, jakbyś zamierzał wykonać połączenie, aby zobaczyć numer IMEI swojego telefonu komórkowego, który powinien składać się z 15 cyfr.

Teraz musisz zapisać gdzieś ten numer, ponieważ później będziesz musiał go zapisać. To, co powinieneś zrobić, to zmienić ostatnie cztery liczby na kilka losowych, cokolwiek przyjdzie Ci do głowy w danym momencie.

W aplikacji będziesz musiał udać się tam, gdzie jest napisane Nowy numer IMEIaby wprowadzić nowy numer, który chcesz mieć, a następnie wystarczy nacisnąć Stosowaća następnie uruchom ponownie telefon i voila, powinien działać poprawnie.

dołącz do naszego kanału telegram