Skip to content

Kompletny samouczek, aby zmienić IMEI w Galaxy J7, J7 Prime i J7 Neo

12 de październik de 2022

Z wielu powodów czasami sobie życzymy zmień IMEI naszego telefonu komórkowego. Ale najpierw, jeśli nie wiesz, do czego to służy, ten numer tak naprawdę identyfikuje urządzenie, to znaczy jest unikalny i nie można go powtórzyć. Jeśli chcesz zmień IMEI Galaxy J7 tutaj powiemy Ci, jak to zrobić w prosty sposób.

Jak powinien wyglądać IMEI telefonu komórkowego?

Składa się z samych liczb i ma 14 lub 15 liczb. To jest łatwe wiesz, jaki jest numer IMEI Twojego telefonu komórkowegowystarczy wpisać na klawiaturze połączenia: *#06#, a numer pojawi się automatycznie, prawdopodobnie /01 pojawi się na końcu, ale nie jest to uwzględniane dla IMEI.

Natomiast jeśli po wpisaniu kodu nie pojawi się numer IMEI, można go również znaleźć pod baterią na etykiecie dołączonej do telefonu gdzie pojawia się model, marka i inne szczegóły telefonu.

Zmień IMEI Galaxy J7

Aby to zrobić, będziemy potrzebować Pobierz identyfikator urządzenia IMEI Changer Xposed z tego linkulub z google play Jeśli wolisz. Ta aplikacja umożliwia przeglądanie MAC karty sieciowej i IMEI telefonu komórkowego.

w zasadzie możesz zmień IMEI Galaxy J7 w bardzo prosty sposób przez inną liczbę, dla wielu jest to konieczne, ponieważ Ta aplikacja pozwala na pozostawienie funkcjonalnego telefonu komórkowego, który został zgłoszony lub z zadłużeniem dla operatoradzięki czemu będzie praktycznie czysto i możesz z niego korzystać w dowolnej firmie mobilnej.

Zapamietaj to jeśli zamierzasz zmienić numer IMEI, nowy numer musi być oparty na oryginalnymwięc wystarczy zmienić tylko cztery ostatnie cyfry.

Również Istnieją inne sposoby zmiany IMEI telefonu komórkowego Jeśli nie lubisz tej metody, po prostu zawsze pamiętaj, aby zachować kopię oryginalnego numeru IMEI swojego telefonu komórkowego, ponieważ jeśli chcesz mieć telefon komórkowy w oryginalny sposób, musisz pamiętać, który to jest. Oczywiście dzieje się tak na wypadek, gdyby etykieta pod telefonem została zgubiona lub usunięta.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby zmień IMEI Galaxy J7Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, możesz zostawić nam komentarz, a my Ci pomożemy.

Jak zmienić numer IMEI telefonu Samsung Galaxy J7 Prime

Chcesz wiedzieć, jak zmienić numer IMEI telefonu Samsung Galaxy J7 Prime? Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule przedstawimy Ci absolutnie wszystkie informacje na ten temat, których nie powinieneś tracić z oczu. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że IMEI to unikalny numer, który odróżnia każdy smartfon na świecie od innych, rodzaj mobilnego identyfikatora.

Właśnie z wyżej wymienionych powodów ogromna liczba użytkowników chce znać wszelkiego rodzaju sztuczki związane z tą liczbą, a przede wszystkim wokół sytuacji blokowania IMEI. Dzieje się tak, że chociaż rzadko się to zdarza, czasami IMEI jest blokowany w zły sposób, bez powodu, a jeśli mamy telefon, będziemy chcieli go odblokować Oczywiście, żeby móc z niego korzystać.

I jak otrzymywaliśmy wiele zapytań o możliwość zmiany IMEI smartfona, jest to, że w tym artykule postaramy się przekazać absolutnie wszystkie informacje, które musisz o tym wiedzieć. Stworzono nawet specjalnie do tego celu aplikację, dzięki czemu możesz mieć pewność, że korzystając z niej uzyskasz oczekiwane rezultaty.

Jak umieścić nowy IMEI w Samsung Galaxy J7 Prime

Jak powiedzieliśmy wcześniej, rzeczywiście istnieje sposób na zmianę numeru IMEI smartfona w ciągu zaledwie kilku minut. Oczywiście musisz wiedzieć, że wpłynie to tylko na oprogramowanie urządzenia, a nie na sprzęt, ponieważ tak naprawdę nie ma możliwości modyfikacji sprzętu. Następnie musisz użyć aplikacji XPOSED IMEI Changer, która działa poprzez generowanie nowego numeru IMEI czyścić szybko i łatwo.

W rzeczywistości aplikacja nie jest dostępna ani więcej, ani mniej niż w sklepie Google Play i możesz uzyskać do niej dostęp, kiedy tylko chcesz, za pośrednictwem tego linku, co wcale nie zajmie Ci zbyt dużo czasu. W rzeczy samej, istnieją pewne elementy, które należy wziąć pod uwagę jako wymagania, aby aplikacja działała. Na przykład brak zrootowania smartfona.

Jak wygenerować nowy numer IMEI za pomocą XPOSED IMEI Changer?

  • Aktywujemy moduł Xposed znajdujący się w ustawieniach programu, gdy go wejdziemy
  • Wchodzimy do wniosku i generujemy nowy numer IMEI
  • Kliknij Zastosuj zmiany
  • Restartujemy telefon i aby sprawdzić, czy zmiana numeru IMEI została przeprowadzona poprawnie, wciskamy „* # 06 #”
  • Jeśli numer IMEI nie zmienił się z jakiegokolwiek powodu, cokolwiek by to nie było, możemy szybko i łatwo spróbować ponownie z tą samą aplikacją

Inne bardzo częste wyszukiwania i zapytania użytkowników dotyczące tego typu sytuacji, muszą dotyczyć bezpośrednio następujących elementów: zmień imei samsung j7 2016, zmień imei samsung j700m, zmień imei samsung j5 2017, identyfikator urządzenia imei changer xposed, zmień imei samsung 2016, zmień imei samsung j7 prime, zmień imei samsung j7 2017 lub zgłoszono zmianę imei samsung j7. O każdą inną rzecz, w którą masz wątpliwości w tych zmysłach, po prostu musisz nas o to zapytać.

Czy udało Ci się zmienić numer IMEI Samsunga Galaxy J7 Prime za pomocą tej sztuczki?

Jak zmienić IMEI Samsunga J7 Galaxy Neo

Urządzenia mobilne Samsung należą do najpopularniejszych na świeciea jeśli wśród nich musimy pozostać w szczególności przy niektórych modelach, jasne jest, że Samsung J7 Galaxy Neo jest jednym z faworytów użytkowników.

W każdym razie prawda jest taka, że ​​gdy koreańska firma wprowadza na rynek nowe urządzenia, wątpliwości użytkowników co do ich działaniadlatego wygodnie jest przejrzeć wszystkie szczegóły na jego temat.

W takim przypadku chcemy Ci pokazać co musisz zrobić, aby zmienić IMEI telefonu Samsung J7 Galaxy Neo.

Ciekawą rzeczą w tej sprawie jest to, że ten samouczek Samsung J7 Galaxy Neo przyda się również na innych smartfonach koreańskiej firmy.

Simlock Samsung J7 Neo przez IMEI

Jedna z najważniejszych sztuczek dotyczących Samsunga J7 Galaxy Neo ma związek z możliwość zmiany numeru IMEIi na szczęście jak powiedzieliśmy, można to zrobić we wszystkich modelach J7.

Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest to, że konieczne jest poznanie oryginalnego numeru IMEI naszego Samsunga J7 Galaxy Neo, a do tego istnieją różne samouczki, które możemy aktywować. Najprostszy z nich to ten, którego możemy użyć używając kodu *#06# na klawiaturze telefonicznej telefonu, najszybsza dostępna metoda.

Kiedy wykonujesz tego typu rozmowy, powinien pojawić się 15-cyfrowy numer, który jest numerem IMEI Twojego Samsunga J7 Galaxy Neo.

Teraz, gdy już wiesz, jaki jest oryginalny IMEI Samsunga J7 Galaxy Neo, nadszedł czas, aby pokazać Ci, jakie kroki musimy wykonać, kiedy zmień ten kod, w tym przypadku dzięki aplikacji innej firmy, IMEI Changer, co pozwoli Ci to zrobić szybko i łatwo. Możesz go pobrać ze sklepu Google Play lub z tego linku.

Simlock Samsung Galaxy J7 Neo przez IMEI

Po zainstalowaniu danej aplikacji będziesz musiał wyjmij kartę SIM z telefonu komórkowego i aktywuj tryb samolotowy. Następnie musisz otworzyć aplikację, a wśród pojawiających się opcji kliknij oryginalny IMEIktóry pokaże Ci aktualny numer urządzenia.

Tam musisz przejść do opcji Nowy IMEIktóry odpowiada za generowanie nowego kodu, gdy dajemy Apply.

Po wykonaniu powyższego procesu będziesz musiał ponownie uruchomić telefon komórkowy, a będziesz mieć nowy IMEI swojego Galaxy J7 Neotak łatwo i szybko.

Czy udało Ci się zmienić IMEI swojego Samsunga Galaxy J7 Neo krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram