Skip to content

Jak obliczyć opłatę za przejazd lub cenę podróży w Uber lub Cabify na przejechany kilometr

6 de styczeń de 2022

Pomijając wszystkie kontrowersje, jakie wywołał w każdym z krajów, w których uruchomiono Ubera. Nie można odmówić komfortu obsługi, a zwłaszcza kwestii cen, które są dość przystępne.

Chociaż wszyscy powtarzamy, że tak jest tańsza cena niż tradycyjne środki transportu. Wiele osób chce wiedzieć dokładnie jaką cenę jeżdżą kierowcy Ubera.

Czy zamówienie Ubera lub Cabify jest drogie?

O czym musimy brać pod uwagę, mówiąc o ceny Uber polega na tym, że wiele zależy od kraju i jego sytuacji. Na przykład w Argentynie ceny rosną co tydzień, a czasem co kilka dni.

Tak więc mówienie o konkretnych cenach byłoby poważnym błędem, ponieważ są one różne w zależności od gospodarki i waluty kraju.

To, co możesz zrobić, to użyć tej samej aplikacji, aby uzyskać przybliżoną cenę, ile będzie kosztować podróż. Skoro do sprawy przechodzimy w momencie, w którym podajemy naszą lokalizację i cel podróży. Dokonuje się oszacowania ceny transportu.

Jeśli nie znasz cen, ponieważ nie masz aplikacji, a przed pobraniem i zainstalowaniem chcesz mieć jasność, czy będzie ci wygodnie z niej korzystać, czy nie, problem z kosztami zobaczymy za chwilę więcej szczegółów.

Stawki za przejazdy Ubera na kilometr

Z oficjalnej strony dowiesz się szacunkowa cena od wartości zamówienia Ubera. Aby korzystać z tej strony internetowej, należy podać punkt początkowy, a także cel podróży.

Następnie musisz kliknąć fioletową strzałkę, a zobaczysz listę wszystkich przybliżonych stawek w zależności od używanego pojazdu.

Musisz o tym pamiętać rodzaj pojazdu może mieć duży wpływ na koszt. Niektóre są znacznie droższe niż inne, a kilka jest bardzo niedrogich. To jest teraz twoja decyzja.

Ale ceny we wszystkim są nadal bardzo przystępne. Na całym świecie wokół Ubera pojawiły się ogromne kontrowersje i to, czy jest w porządku, czy działa, czy nie. Prawda jest taka, że ​​ta usługa jest dość bezpieczna i bardzo nam odpowiada, aby móc oszczędź kilka dolarów każdego dnia. Szczególnie dla tych z nas, którzy dużo podróżują.

Korzystanie z Ubera wcale nie jest skomplikowane, a dzięki aplikacji będziesz mógł nie tylko zobaczyć szacunkową cenę każdej podróży, ale także możesz zobaczyć oceny kierowców ze zdjęciem tego samego.

Możesz zapłacić Uberowi gotówką lub kartą kredytową dla większego bezpieczeństwa. Krótko mówiąc, obiekty, których Uber na ogół nie dysponuje tradycyjnym transportem. To czyste zalety i kiedy zaczniesz korzystać z Ubera, nie możesz przestać tego robić.

Stawki za przejazd w Cabify na kilometry

Nie jest to trudne do osiągnięcia obliczyć stawki przejazdu w Cabify na kilometry, zwłaszcza dzięki swojej oficjalnej stronie internetowej i pomimo różnic z Uberem, różni się w zależności od miasta, w którym się znajdujesz, a także kraju. Ogólnie rzecz biorąc, po prostu wykonaj kroki, które wskażemy poniżej:

  • Do wejdź na oficjalną stronę internetową, musisz zalogować się na swoje konto.
  • Musisz wybrać Zamów Cabify w odpowiednim menu.
  • Następnie konieczne będzie uzupełnienie wymaganych informacji, takich jak pochodzenie, cel podróży, rodzaj pojazdu oraz data, w której oszacowałeś podróż, której stawkę chcesz obliczyć.
  • Nie będzie konieczne potwierdzanie wniosku, zanim to zrobisz, będziesz mieć szacunkową prędkość żądanej trajektorii.

Poproś o stawkę za podróż w Cabify

Jeśli chcesz bezpośrednio poprosić o stawkę z aplikacji, kroki, które należy wykonać, są następujące:

  • Pierwszą rzeczą będzie wskazanie, skąd rozpocznie się trajektoria, do celu.
  • Więc musisz zaznacz kategorię pojazdu chcesz na tej ścieżce.
  • Tam, tuż obok nazwy kategorii, będziesz miał szacowaną ilość podróży.

Jednak konieczne będzie rozważenie możliwe zmiany kursu co może się zdarzyć w zależności od przypadku. W przypadku dużego popytu w Twoim mieście, stawka może zostać zmieniona.

dołącz do naszego kanału telegram