Skip to content

Jak naprawić awarie Pokemon Go – Kompletny przewodnik naprawczy

11 de wrzesień de 2021

Bycie jedną z najbardziej uznanych gier w tej chwili nie zwalnia Pokémon Go od przedstawiania niepowodzeń w jego działaniu, jak to czasami bywa w przypadku wielu gier i aplikacji na iOS i Androida.

Dla fanów, upadek gry może oznaczać wielką katastrofę. Jeśli jesteś jednym z nich, zapraszamy do przeczytania tego artykułu i obiecujemy pomóc Ci go rozwiązać.

Jakie są najczęstsze problemy z działaniem Pokémon Go?

Wśród awarii, które czasami uniemożliwiają nam cieszenie się grą wideo, są problemy z połączeniem z serwerami, ponieważ są nasycone liczbą osób połączonych na całym świecie, trudności z dostępem do sygnału GPS lub to, że gra nawet nas nie otwiera.

Może się też zdarzyć, że gra ciągle się zawiesza, albo że trainer się nie rusza, że ​​podczas zabawy bateria telefonu zużywa się zbyt szybko, a nawet wiele innych niedogodności.

Ale, Chociaż liczba problemów może być niepokojąca, nie powinniśmy się martwić, ponieważ wiele z nich ma proste rozwiązanie.

Co mogę zrobić, aby naprawić problemy z awariami w Pokémon Go?

Rozwiązania problemów z Pokémon Go różnią się w zależności od przedstawionego nam w grze, ale generalnie są bardzo proste i wykonalne. W przypadku, gdy gra się zawiesza lub działa bardzo wolno, możemy zacząć od:

Poczekaj i niech wróci

Czasami to takie proste. Trochę cierpliwości i zrozumienie niedogodności, jakie możemy napotkać w tego typu grach wideo, możemy sprawdzić, czy awaria nie jest poważna, czekając kilka minut dopóki nie zadziała prawidłowo.

Jeśli po dobrej zabawie problemy nie zostaną rozwiązane, istnieją inne rozwiązania, które możemy podjąć, na przykład następujący środek:

Uruchom ponownie grę

Aktualizacja danych gry jest rozwiązaniem kilku wspomnianych już problemów i możemy to zrobić z poziomu konfiguracji zaawansowanej, w której znajdziemy opcję przeznaczoną dla tej funkcji.

Także możliwym rozwiązaniem jest odinstalowanie gry i ponowne jej zainstalowaniebez obaw, że dokonany przez nas postęp zostanie utracony. Jest to możliwe, ponieważ informacje są przechowywane na Twoim koncie Pokémon Go, za pomocą którego możesz się wylogować i ponownie uruchomić, tak jak w przypadku konta na Facebooku.

Warto sprawdzić, czy mamy najnowszą wersję Pokémon Go. Jeśli nie, aktualizacja gry może naprawić awarie.

Jeśli będziemy w kółko restartować grę i odinstalujemy ją i zainstalujemy bez uzyskania korzystnych wyników, oznacza, że ​​problem jest znacznie poważniejszy. A w takim przypadku pozostaje tylko:

Zgłoś błąd

Możemy zgłaszać problemy z Pokémon Go asystentom Niantic, którzy pracują nad naprawą każdej usterki w grze. Zwykle nie odpowiadają na otrzymywane zgłoszenia, ale brać je pod uwagę, aby poprawić wrażenia użytkowników.

rozwiąż swoje problemy w pokemon go

Jak mogę zapobiec ponownemu zawieszaniu się Pokémon Go w przyszłości?

Nierealistyczne jest oczekiwanie, że aplikacja lub gra wideo nigdy się nie zawiesi kiedy go używamy. Niektóre z czynników problematycznych nawet wymykają się z rąk twórców tych serwisów.

Choć nie oznacza to, że cały czas mamy z nimi do czynienia, musimy mieć na uwadze, że od czasu do czasu będą się nam przedstawiać. Mamy jednak w rękach narzędzia, które pozwolą uniknąć niektórych niedogodności, które przerywają grę.

Na przykład, aby uniknąć frustracji spowodowanej powolną lub źle wykonaną grą, możemy zapewnić, że ciesz się dobrą siecią internetową lub poprawną konfiguracją naszej lokalizacji, ponieważ w przypadku ich braku dochodzi do awarii gry lub konfiguracji telefonu komórkowego, aby oszczędzać baterię i dane.

W ten sposób możesz uniknąć wszelkich niedogodności i cieszyć się grą ze spokojem. Zapamietaj to nie wszystkie problemy wynikają bezpośrednio z gry.

dołącz do naszego kanału telegram