Skip to content

Jak nagrywać wideo na Instagramie z filtrem „Zielony ekran”? -iOS i Android

6 de marzec de 2022

Instagram spełnia cel lub funkcję oferowania swoim użytkownikom możliwości: podziel się swoim życiem ze swoimi obserwatorami publikując zdjęcia lub filmy w swoim profilu, oprócz możliwości ich wcześniejszej edycji za pomocą efektów, filtrów lub ramek. Ta aplikacja zdołała pozycjonować się jako jedna z najpopularniejszych na świecie

Oprócz możliwości udostępniania zdjęć i filmów za pośrednictwem postów w swoim profilu, użytkownicy Instagrama mają również inne narzędzia do udostępniania zdjęć i filmów w krótszy sposób, poprzez historie, które trwają 24 godziny, a następnie znikają. Aby te historie były bardziej zabawne i zabawne, zwykle uzyskuje się dostęp do długiej listy filtrów, które posiada aplikacja, wśród których można znaleźć słynny filtr do nagrywania filmów na zielonym ekranie.

Jak znaleźć filtr zielonego ekranu na Instagramie?

Aplikacja Instagram to sieć społecznościowa, która od momentu jej uruchomienia pokazała, że ​​jej głównym celem są zdjęcia, jest to możliwe, dając swoim użytkownikom możliwość udostępniania swoich zdjęć i filmów, a nawet GIF-ów poprzez publikacje w głównym kanale Instagrama. . Jednak pomimo tego, że jest głównym celem, aplikacja również ma inne funkcje które mają ogromne znaczenie dla użytkowników, są to słynne historie na Instagramie.

Odkąd aplikacja Instagram uruchomiła funkcję historyjek, które trwają 24 godziny i są automatycznie usuwane. Funkcja ta szybko stała się jednym z ulubionych jej użytkowników, zwłaszcza twórców treści, ponieważ mają różne możliwości, takie jak uatrakcyjnienie swoich historii na Instagramie za pomocą różnych efektów i filtrów, które im pomagają, lub po prostu dla zabawy w tym samym czasie. tworzyć historie i treści dla jego zwolenników.

Jednym z najpopularniejszych filtrów obecnie wśród użytkowników Instagrama jest filtr zielonego ekranu, który posiada możliwość zamiany tła w którym znajdują się na dowolnym obrazie lub filmie, dzięki czemu mają możliwość symulowania przebywania w dowolnym tle, podczas gdy użytkownik pojawia się przed nim jako sylwetka. Ten filtr, wraz z innymi, można znaleźć w sekcji filtrów w sekcji aparatu na Instagramie.

Nazwa filtra zielonego ekranu

Filtr zielonego ekranu na Instagramie to świetna opcja dla twórców treści, takich jak między innymi influencerzy, aktorzy, komicy, reporterzy, lub dla tych użytkowników, którzy po prostu chcą nagrać inny i zabawny film do swoich historii.

W sekcji filtrów i efektów na Instagramie możesz znajdź różne wersje tego filtradlatego użytkownicy mogą wybrać ten, który najlepiej im odpowiada, najczęściej używane przez użytkowników filtry zielonego ekranu są oferowane przez tę samą aplikację i można je znaleźć pod nazwami „Zielony ekran” lub „Pokaż tło”.

kobieta używająca instagrama

Jak zapisać filtr zielonego ekranu?

Aby móc zapisać filtr zielonego ekranu na Instagramie, musisz go najpierw zdobyć, w tym celu musisz wejść do sekcji aparatu w aplikacji i wejść do sekcji filtrów, w której możesz znaleźć nowe filtry dla historii na Instagramie, tam wpisz nazwę zielonego filtr ekranu w wizjerze.

Gdy filtr zostanie znaleziony, kliknij go, zobaczysz różne ikony opcji, takie jak „spróbuj”, „zapisz” i „udostępnij” u dołu ekranu, kliknij ikonę zapisywania i zostanie automatycznie dodany do listy zapisanych filtrów.

Jak poprawnie używać filtra zielonego ekranu na Instagramie?

Korzystanie z filtra w aplikacji Instagram jest proste, ponieważ wszystkie są zgodne z łatwymi w obsłudze formatami, w przypadku filtra zielonego ekranu stosuje się go w następujący sposób. Po zapisaniu filtra wróć do sekcji aparatu na Instagramie, tam zapisane filtry pojawią się po lewej stronie ekranu, przewiń w lewo, aż znajdziesz filtr i to wszystko, aktywuje się automatycznie i oferuje opcję dodania tło z galerii do zielonego ekranu.

Dodaj zdjęcia z mojej galerii w filtrze

Gdy w aparacie znajduje się filtr zielonego ekranu, to zostanie aktywowany automatycznie prosząc użytkownika o dodanie tła ze swojej galerii do zielonego ekranu. Aby to zrobić, użytkownik musi nacisnąć ekran, a pojawią się obrazy i filmy dostępne w jego galerii, a także będzie mógł przewijać różne foldery, aby szybciej znaleźć tło, które chce.

Zapisz wideo z filtrem zielonego ekranu

Gdy użytkownik znajdzie w swojej galerii idealne tło, aby użyć go w filtrze zielonego ekranu, musi tylko z niego skorzystać, robiąc zdjęcia lub nagrywanie filmów, które chcesz.

zapisz filtr zielony ekran

Nagrany film może być oglądany przez użytkownika przed podjęciem decyzji o jego zapisaniu lub odrzuceniu i ponownym nagraniu, by to ocalić, zobaczysz ikonę strzałki w dół u góry ekranu, obok narzędzi do edycji historii na Instagramie. Jeśli chcesz odrzucić wideo, wystarczy kliknąć krzyżyk w lewym górnym rogu i wybrać opcję odrzucenia.

Jak opublikować film z filtrem zielonego ekranu na Instagramie?

Po zakończeniu nagrywania za pomocą filtra zielonego ekranu użytkownik może udostępnić wideo w swoich historiach na Instagramie w następujący sposób, zobaczysz opcję „Twoja historia” w lewym dolnym rogu ekranu, kliknij ją, a zostanie ona opublikowana automatycznie.

dołącz do naszego kanału telegram