Skip to content

Jak znaleźć filtr postaci Simpsonów na Instagramie?

8 de luty de 2022

Najlepszym miejscem do tworzenia zdjęć, które będą wrzucane do relacji, jest dziś Instagram. To najlepsze z miejsc, ponieważ liczba posiadanych filtrów. Filtry sprawiają, że zdjęcia publikowane przez ludzi są znacznie bardziej przyciągające wzrok, a także poprawiają wygląd zdjęć.

Jednym z filtrów, które ludzie lubią najbardziej, są postacie Simpsona, ponieważ jest to bardzo popularny serial animowany. Później pokażemy, jakie to imię otrzyma filtr Simpsonówktórych postaci Simpsonów możesz użyć i inne dodatki.

Jak nazywa się filtr The Simpsons na Instagramie?

Każdy z filtrów na Instagramie otrzymuje nazwę, dzięki czemu znacznie łatwiej jest znaleźć to, czego szukasz. Nazwa filtra zawierającego postacie Simpsonów Nosi nazwę „Który Simpson”. Na platformie społecznościowej Instagram znajdziesz filtr o tej nazwie.

Jeśli jesteś nowy w korzystaniu z filtrów na Instagramie i niewiele o nich wiesz, możesz zacząć odkrywać. Instagram ma dla Ciebie nieskończoną liczbę filtrów, które możesz używać za darmo kiedy chcesz, a nawet możesz je zapisać.

Jednym z najbardziej znanych filtrów na tej platformie jest filtr okularów i aniołów wraz z filtrem chmur. Możesz użyć tych dwóch i innych filtrów, gdy masz zainstalowaną aplikację Instagram na telefonie komórkowym i masz połączenie z Internetem.

Mówiąc trochę więcej o filtrach na Instagramie, ważne jest, abyś wiedział, że możesz zapisać te filtry, które najbardziej Ci się podobają, aby użyć ich ponownie później. Dobrą rzeczą jest to, że można to zrobić z dowolnego telefonu komórkowego, niezależnie od tego, czy masz System operacyjny Android lub iOS.

Które postacie z The Simpsons mają filtr na Instagramie?

Filtr postaci Simpsonów zawiera wiele postaci, pokażemy Ci niektóre z nich, aby zachęcić Cię do skorzystania z tego filtra:

 • Homer Simpson
 • Bart Simpson
 • Marge Simpson
 • Lisa Simpson
 • Sideshow Bob
 • Nelson Muntz
 • Klaun Krusty
 • Marcin Książę
 • Montgomery Burns

Oto niektóre z postaci, których możesz używać z filtrem Simpsonów na swoim koncie na Instagramie podczas przesyłania historii. Należy zauważyć, że innym filtrem, z którego możesz skorzystać, jest ten, który informuje o tym, jaką masz narodowość. Taki test jest bardzo zabawny i możesz go używać bez płacenia.

Jak wyszukać filtr The Simpsons na Instagramie?

osoba korzystająca z telefonu komórkowego z instagramem

Jeśli chcesz skorzystać z filtra postaci Simpsonów, możesz to zrobić na co najmniej dwa sposoby. Te dwa sposoby polegają na zbadaniu nazwy filtra z historii znajomego. Innym sposobem na zlokalizowanie tego filtra jest: z paska wyszukiwania filtrów na Instagramie.

Z opowieści przyjaciół

Znalezienie tego filtra z historii znajomych jest bardzo proste, możesz zobacz szczegóły historii aby zobaczyć nazwę nadaną temu filtrowi. W przypadku, gdy Instagram nie pozwala ci zobaczyć szczegółów tej historii, możesz napisać prywatnie do swojego przyjaciela, aby mógł ci powiedzieć, jak nazywa się filtr.

Filtry Instagrama należy ustawić z poziomu aplikacji mobilnej, ale aby sprawdzić opinie lub reakcje, które otrzymało Twoje zdjęcie, masz do dyspozycji usługi Instagram Web.

Z ikoną lupy Przeglądaj filtry

Innym sposobem uzyskania dostępu do filtra znaków Simpsonów byłby bezpośredni dostęp do paska wyszukiwania filtra:

 1. Otwórz aplikację Instagram
 2. Zaloguj sie
 3. Prześlij nową historię
 4. Naciśnij opcję „Filtry”
 5. Przejdź do paska wyszukiwania
 6. Wpisz „Which Simpson”, co jest nazwą filtra, a od razu możesz użyć filtra

Jakie są kroki, aby użyć filtra The Simpsons na Instagramie?

osoba szukająca czegoś na instagramie na swoim telefonie

Jeśli chcesz skorzystać z filtra postaci Simpsonów, wystarczy przejść do sekcji, w której wgrywane są historie i wybrać opcję „Filtry”. Później, poszukaj filtra Simpsonówwybierz go i użyj.

W ten sposób używany jest filtr Simpsonów, niezależnie od tego, czy chcesz zrób proste zdjęcie lub że chcesz nagrać za jego pomocą wideo.

Jak zapisać filtr The Simpsons na Instagramie?

Można zapisać filtr Simpsonów, a także każdy z filtrów, które posiada platforma Instagram. Zobacz, co musisz zrobić:

 1. Wybierz filtr
 2. Dostęp do szczegółów filtra
 3. W sekcji, w której pokazane są szczegóły filtra, naciśnij opcję „Zapisz” i to wszystko, to by było na tyle