Skip to content

Jak mieć bezpłatny Internet Telcel 2021?

17 de sierpień de 2022

Kiedy dotrzemy do końca każdego miesiąca i zaczniemy przyglądać się różnym wydatkom, które ponieśliśmy, szybko zdajemy sobie sprawę, że płacenie za Internet to jeden z najbardziej irytujących kosztówzwłaszcza gdy właśnie przekroczyliśmy zwykłą szybkość transmisji danych, którą zakontraktowaliśmy, w taki sposób, że ostatecznie płacimy całą tę nadwyżkę znacznie powyżej jej rzeczywistej wartości.

Na szczęście w różnych krajach użytkownicy mają możliwość: oszczędzaj co miesiąc w Internecie dzięki różnym firmom, jak to ma miejsce w przypadku naszych meksykańskich czytelników z Telcel. I właśnie dlatego, korzystając z wielu konsultacji, które ostatnio odbyliśmy w tym zakresie, chcemy Cię nauczyć, jak mieć bezpłatny Internet Telcel 2021 na terytorium Meksyku.

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musimy podkreślić, jest to, że krok po kroku będziemy Cię uczyć, która jest w pełni funkcjonalna, robimy to tylko wtedy, gdy mamy już zainstalowaną aplikację Your Freedom na wszystkie urządzenia z systemem Android. Interesujące jest to, że jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami tego mobilnego systemu operacyjnego od ludzi Google, oprócz tego, że jest darmowy i nie wymaga posiadania zrootowanego terminala.

Po przejściu do końca artykułu i pobraniu Your Freedom for Android za pomocą linku, który tam zostawiliśmy, następnym krokiem, jeśli zamierzasz przeglądać Internet Telcel za darmo, będzie wprowadzić szereg zmian w ustawieniach aplikacji, która działa lepiej z nazwą użytkownika niż wtedy, gdy jej nie mamychoć i tak nie jest to sytuacja wyłączna.

Zanim nauczymy Cię, jak korzystać z Your Freedom Android, aby mieć bezpłatny Internet od Telcel, musimy zaznaczyć, że zalecamy użycie tej sztuczki tylko wtedy, gdy wykorzystaliśmy wszystkie nasze dane mobilne w danym miesiącu. Następnie musisz wiedzieć, że musisz wprowadzić ustawienia APN, które muszą być oryginalne i dostępne na telefonie komórkowym, dezaktywując aplikacje blokujące reklamy, takie jak AdBlock, w przeciwnym razie nie zadziała.

Teraz, gdy Twoja Wolność została pobrana, następnym krokiem, który naszym zdaniem powinieneś rozważyć, jest ten, który pozwoli nam mieć darmowy Internet przez Telcel bez bycia rootem Androida, chociaż zawsze zalecamy wykonanie procedury na Androidzie w wersji 4.0 lub nowszej . I wreszcie, jednocześnie powinieneś wiedzieć, że aby wykonać tę metodę, Potrzebujemy również dobrego zasięgu i sygnału, aby połączenie z serwerem VPN było wydajniejsze..

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków wchodzimy do Twojej wolności, a po wejściu do aplikacji przechodzimy do Ustawienia, Połączenie z serwerem, z koniecznością skonfigurowania aplikacji tak, aby działała dla nas, jak widać na poprzednim filmie. Kiedy zakończymy wszystkie poprzednie kroki, powinniśmy być w stanie wrócić do początkowego ekranu Your Freedom Telcel Android i zapisać Internet z opcji Uruchom połączenie.

Pobierz swoją wolność na Androida

dołącz do naszego kanału telegram