Skip to content

Jak szybko i łatwo poznać numer linii telefonicznej?

7 de sierpień de 2021

Być może masz obecnie linię Telcel, ale nie wiesz, jaki jest Twój numer telefonu lub go nie pamiętasz. Na szczęście ta firma oferuje inne metody, aby znaleźć swój numer telefonu (wysyłając SMS, przez stronę Telcel lub z poziomu ustawień Twojego urządzenia).

Dlatego tym razem wyjaśnimy jak poznać swój numer telefonu Telcel? za pomocą metod, o których Ci mówimy. Ponadto będziesz mógł również odkryć dostępne mechanizmy kontaktu z obsługą klienta pod tym numerem telefonu w razie potrzeby.

Różne sposoby poznania numeru linii Telcel

Jeśli chcesz znać swój numer telefonu, powinieneś o tym wiedzieć Telcel oferuje trzy bardzo proste metody więc możesz się dowiedzieć. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie ze wskazanymi krokami, aby być świadomym swojego numeru Telcel.

Przez SMS

Aby poznać swój numer Telcel za pomocą sms, musisz: wyślij SMS pod numer 7878 ze słowem „NUMER”, A następnie otrzymasz wiadomość na swój telefon komórkowy z numerem telefonu powiązanym z Twoją linią. Pamiętaj, że ta wiadomość jest bezpłatna, jednak musisz mieć saldo na swoim koncie Telcel, aby móc ją wysłać.

Sposób sieciowy

Możesz wejść na stronę „Mój Telcel” i uzyskaj dostęp do swojego konta za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasło Telcel. Po zalogowaniu będziesz mógł w bardzo prosty i szybki sposób poznać swój numer Telcel.

Z ustawieniami telefonu

Jeśli chcesz znać swój numer telefonu i masz pod ręką swoje urządzenie mobilne, możesz wejść w ustawienia, aby go poznać. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uzyskać dostęp „Ustawienia„Lub tego nie zrobisz”Ustawienie„I alternatywa”System telefoniczny”.

Po wprowadzeniu musisz kliknąć „Informacje o telefonie”A potem przechodzisz do statusu swojej karty SIM. Tutaj pojawi się Twój numer telefonu.

Czy możesz użyć kodu przenoszenia, aby znaleźć numer?

Telcel daje Ci taką możliwość znać swój numer telefonu z kodem przenoszenia. Co powinieneś zrobić, to wybierz numer 051 i zadzwoń w obszarze, w którym masz zasięg Telcel. Podczas rozmowy będziesz mógł poznać swój numer Telcel.

Ważne jest, abyś wiedział, że tę procedurę należy wykonać tylko wtedy, gdy masz Karta SIM numeru, o który prosisz na swoim urządzeniu.

Jak zmienić numer kierunkowy linii Telcel?

reklama telcel na balonie

Jeśli chcesz zmienić numer kierunkowy swojego telefonu komórkowego, najpierw musisz wybierz numer obsługi klienta i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zmienić numer obszaru. Poproszą o informacje, takie jak numer ESN i kod pocztowy miejsca Twojego obecnego zamieszkania.

Telcel ma doskonałą obsługę klienta, ponieważ oddaje do Twojej dyspozycji m.in szeroki wybór sposobów, dzięki którym możesz się z nimi skontaktować tak jak lubisz. Inną z jego wspaniałych cech jest to, że niektóre z tych ścieżek są aktywne 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia.

Zadzwoń

Jeśli chcesz skontaktować się z obsługą klienta Telcel, możesz to zrobić przez telefon. Ta usługa będzie dostępna 24 godziny na dobę. Numery umożliwiające kontakt z nimi zawsze będą się różnić, ponieważ zależą od regionu, w którym się znajdujesz.

Przez czat

Z obsługą klienta można się skontaktować za pośrednictwem czatu online. Platforma Telcel ma „TelcelBot”. Jest to usługa współpracująca ze sztuczną inteligencją, która może odpowiedzieć na Twoje pytania każdego dnia, 24 godziny na dobę. Możesz jednak również skontaktować się z doradcą za pośrednictwem czatu Telcel w godzinach od 07:00 do 22:00 czasu meksykańskiego.

W sieciach społecznościowych

Telcel udostępnia swoje portale społecznościowe, aby poprzez bezpośrednią wiadomość mogli rozwiać Twoje wątpliwości. Sieci społecznościowe, z których korzystają; Facebook, Instagram i Twitter. Należy zauważyć, że jeśli skontaktujesz się z nimi za pośrednictwem postu w którejkolwiek z wyżej wymienionych sieci społecznościowych, musisz umieścić „@Telcel”.