Skip to content

Jak sprawdzić saldo w Unefon – przez aplikację, online, SMS-y i rozmowy telefoniczne

11 de sierpień de 2021

Jest kilka sposobów na poznanie równowagi Twojej linii Unefon, dzięki postępowi technologicznemu możesz poznać saldo online za pomocą aplikacji Unefon, dzwoniąc lub sms, tutaj zobaczysz jak to zrobić, a my pokażemy Ci również jak możesz doładować saldo lub przenieść saldo na inny telefon .

Jak mogę naładować mój Unefona?

Teraz naładuj saldo to bardzo łatwe i proste. Nie musisz już wychodzić z domu, aby doładować saldo w Unefon, teraz możesz to zrobić w zaciszu swojego domu.

SMS, który płacisz

SMS Pay You, to jedna z usług oferowanych przez Unefon, za pomocą wiadomości tekstowej możesz poprosić innego użytkownika Unefona o doładowanie salda. Ta opcja jest bardzo przydatna w sytuacji awaryjnej, gdy brakuje Ci równowagi na linii.

Otwórz wiadomości tekstowe w telefonie, umieszczając odbiorcę wystarczy dodać ten numer 033. Zapamiętaj 033 plus numer odbiorcy. Będzie to działać tylko wtedy, gdy osoba odbierająca SMS zaakceptuje potwierdzenie wysłanej wiadomości, w przypadku odrzucenia wiadomość nie zostanie dostarczona ani obciążona.

Metody sprawdzania salda na telefonie Unefon

Wiedza o tym, jaką mamy równowagę, jest bardzo ważna, nawet jeśli ograniczymy zużycie danych, może nadejść czas, kiedy zapomnimy, ile mamy równowagi, a ponieważ nie chcemy, aby opuściła nas ona wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujemy, jest to niezbędne że znasz różne metody sprawdzania salda na telefonie Unefon, a jeśli masz inne linie, takie jak Digitel, możesz również nauczyć się sprawdzać saldo.

Online

Online to jeden z szybkich i bezpiecznych sposobów sprawdź swoje saldo Unefona, a można to zrobić poprzez firmowy czat, nie trzeba poświęcać dużo czasu ani pieniędzy. Jest bardzo prosty w użyciu, wystarczy wejść na stronę Unefon i kliknąć ikonę Czat Unefon, wypełnić formularz i będziesz mógł komunikować się za pośrednictwem czatu z kierownikiem Unefon. Musisz tylko upewnić się, że jesteś w godzinach uwagi opinii publicznej.

Przez telefon

Telefonicznie możesz sprawdzić saldo Unefon na telefonie, z numeru Unefon będziesz zadzwoń 611 lub z numeru 800.331.0500Teraz wystarczy uważnie posłuchać opcji, które ci dają i wybrać tę, która ma związek ze sprawdzaniem salda, i voila, to prosty sposób i jest dostępny 24 godziny na dobę i w każdy dzień tygodnia.

SMS-em

Jeśli chcesz uzyskać saldo swojego numeru Unefon, możesz to zrobić za pomocą wiadomości SMS całkowicie za darmo, wystarczy wybrać * 725 # i zadzwonić, wystarczy poczekać na wiadomość z saldem konta, tam będziesz zobacz także datę ważności lub inne rzeczy. Możesz również wysłać saldo słowne ze swojego telefonu na numer 1111, a otrzymasz SMS ze szczegółami aktualnego salda.

Dzięki aplikacji My Unefon

Jest to jedna z najskuteczniejszych i najczęściej używanych metod poznania salda w Unefon, ponieważ dzięki aplikacji My Unefon żądanie salda jest łatwym i prostym procesem, możesz to zrobić w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Pierwsza rzecz to wejdź do aplikacji My UnefonJeśli nie masz aplikacji, możesz ją pobrać przez Google Play, teraz wystarczy wpisać swój numer telefonu i hasło. Teraz będziesz mógł zobaczyć szczegóły salda, które posiada Twoja linia i to wszystko.

Jak przenieść saldo z jednego telefonu na drugi?

Jak możemy przenieść saldo z jednego telefonu Unefon na inny?

Dziś ta opcja przeniesienia salda z jednego telefonu Unefon na inny nie jest dostępna. Istnieją jednak inne sposoby przeniesienia salda na członka rodziny lub przyjaciela, który zawiódł. Z systemem „SMS Pago Yo” możesz to zrobić, mechanika tej opcji jest podobna do tej z dzieleniem salda, wystarczy tylko upewnić się, że masz odpowiedni sygnał i wysłać wiadomość do użytkownika, którego chcesz doładować.

Zamierzasz wysłać SMS na numer 035 plus numer telefonu, który chcesz doładować, i napisz zwykłą wiadomość. Otrzymasz wiadomość, która jest potwierdzeniem dostarczenia, a po zaakceptowaniu i odpowiedzi przez innego użytkownika otrzymasz potwierdzenie pomyślnego dostarczenia.

Wpis Jak sprawdzić saldo w Unefonie – za pomocą aplikacji, online, SMS-ów i rozmów telefonicznych został po raz pierwszy opublikowany w Look How It Is Made.