Skip to content

Jak przekazać połączenie na moim telefonie Verizon? – Pozostawanie w kontakcie

26 de styczeń de 2022

Obecnie i w dobie technologicznej, w której jesteśmy zanurzeni, wysyłanie wiadomości głosowych na Androida lub rozmowy telefoniczne to przydatne i praktyczne opcje, które pozwalają użytkownikom komunikować się dokładnie z przyjaciółmi i rodziną wtedy, gdy tego wymagają. Ze swojej strony Verizon Wireless pozycjonuje się jako jeden z najlepszych operatorów, a dziś ma miliony użytkowników, którzy wolą jej usługi od usług innych podobnych firm telefonicznych.

Należy zauważyć, że przekazywanie lub przekazywanie połączeń jest również bardzo przydatna alternatywa w trybie online, w zależności od Twoich bieżących potrzeb lub celów w korzystaniu z tej akcji. Najlepsze jest to, że w prosty i przyjemny sposób pokażemy, jak aktywować lub dezaktywować tę funkcję. Pamiętaj, że obecnie masz również możliwość skonfigurowania swojej mobilnej skrzynki pocztowej, aby usuwać wiadomości głosowe na swoim iPhonie, gdy tego potrzebujesz.

Jaka jest procedura aktywacji przekierowania połączeń na moim telefonie Verizon?

Jeśli masz już niektóre z innowacyjnych modeli telefonów oferowanych przez markę Verizon dla swoich użytkowników, możesz aktywuj przekierowanie połączeń, kiedy tylko chcesz. Dlatego w tym rozdziale wskażemy trzy bardzo skuteczne sposoby na jej spełnienie w przyjemny i szybki sposób. Zwróć więc szczególną uwagę i wybierz ten, który Ci odpowiada.

Z aplikacji Mój Verizon

Po zainstalowaniu aplikacji My Verizon na telefonie możesz łatwo aktywować przekierowanie połączeń. Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby to osiągnąć, jest otwarcie aplikacji, a następnie wybranie panelu Menu. Teraz nadszedł czas poszukaj karty z napisem Urządzenia aby wybrać opcję Sterowanie.

Następnie musisz przejść do Konfiguracji przekierowania połączeń, wystarczy dodać odpowiedni numer, na który chcesz przekierowywać połączenia. Po dodaniu numeru zmiany zostaną poprawnie zapisane na platformie.

Na stronie My Verizon

Całą tę procedurę możesz również zrobić po prostu przez komputer i sieć My Verizon. Musisz więc otworzyć daną stronę i poszukać sekcji z napisem Przekazywanie połączeń. Później musisz przejść do części Opcje, aby wybrać, czy chcesz przekierować wszystkie połączenia, kończąc na przycisku Aktualizuj stan przekierowania połączeń, aby zmiany zostały zapisane w systemie i to wszystko.

Wybieranie z telefonu

Teraz możesz również użyć telefonu komórkowego do bardzo łatwo aktywuj przekierowanie połączeń. Następnie przejdź do aplikacji w telefonie, aby otworzyć klawiaturę szybkiego wybierania, wpisując kod „*72”, któremu musi towarzyszyć 10-cyfrowy numer osoby, do której chcesz przekazać wzywa.

jak wyłączyć przekierowanie połączeń na Verizon Mobile?

Po wpisaniu odpowiedniego numeru musisz naciśnij przycisk połączenia, aby potwierdzić tę akcję poprzez wiadomość, która poinformuje Cię, że aktywacja przekierowania powiodła się. Nie zapominaj, że odbieranie i wysyłanie wiadomości za pomocą Android Auto jest również bardzo praktyczną opcją, gdy jesteś zajęty.

Jak wyłączyć przekierowanie połączeń w Verizon?

Z pewnością przekierowanie połączeń to świetna opcja, gdy nie jesteś dostępny z jakiegoś powodu. A jeśli znajdujesz się w zasięgu sieci Verizon, możesz wyłączyć przekazywanie połączeń w sposób, który pokażemy tutaj. To powiedziawszy, możesz uzyskać to przez telefon komórkowy, dzwoniąc „* 73”, aż usłyszysz sygnał odpowiedzi, który poinformuje Cię, czy przekazywanie połączeń jest całkowicie wyłączone.

przekazywać połączenia na verizon z aplikacji mobilnej

Będąc w aplikacji My Verizon, musisz uzyskać dostęp do menu, a konkretnie do części Urządzenia. Raz tam, powinieneś poszukać alternatywy Controls, aby móc skonfigurować przekazywanie połączeń.

Wszystko to, gdy znajdziesz numer telefonu, który jest włączony i w którym musisz odznaczyć pole za pomocą symbolu X, który pojawi się tuż obok niego. Jeśli jesteś zainteresowany zrobieniem tego z komputera, musisz otworzyć stronę Verizon, ustawiając się w opcji Przekierowanie połączeń, abyś mógł anulować przekierowanie połączeń odpowiadające zarejestrowanemu tam numerowi telefonu komórkowego.

dołącz do naszego kanału telegram