Skip to content

Jak aktywować przedpłacony chip Entel — wymagania i procedura

4 de sierpień de 2021

Tym razem powinieneś wiedzieć, że Entel to duża firma telekomunikacyjna, która ma długą historię na rynku, więc jeśli chcesz kupić przedpłacony chip Entel, wymagania i procedura jego aktywacji jest dość prostym zadaniem.

W ten sam sposób poniżej wyjaśnimy wszystko, czego potrzebujesz aktywować chip Entel i korzystaj w pełni z ich usług.

Co jest potrzebne do aktywacji chipa Entel?

Entel zapewnia wiele udogodnień, a korzystanie z usługi jest bardzo proste, możesz nawet pożyczyć saldo od Entel przez Presta Luca, z tego i innych powodów coraz więcej użytkowników dołącza do Entel.

Osiągnąć aktywacja chipa Entel jest konieczna do spełnienia trzech wymagań które wyjaśnimy ci później.

Odblokowany telefon

Ważne jest, aby telefon, na którym zamierzasz aktywować prepaid chip Entel był telefonem odblokowanym i nie należał do żadnego innego operatora, ponieważ w przeciwnym razie po włożeniu chipa do telefonu komórkowego nie będzie to możliwe aby kontynuować aktywację.

Chip Entel

Mając odblokowany telefon komórkowy, będziesz bezpośrednio do autoryzowanego agenta aby mógł sprzedać ci chip, który zamierzasz aktywować, aby móc korzystać z usług oferowanych przez Entel i są one zawarte w zakupie chipa.

Dowód osobisty

Aby mogli sprzedać Ci chip firmy Entel, obowiązkowym wymogiem jest udanie się i kup go za pomocą dowodu osobistego lub z jakąś identyfikacją, bo wszystko co związane z chipem będzie zrobione z numerem identyfikacyjnym karty, to znaczy, że bez karty identyfikacyjnej nie mogą sprzedać Ci chipa, a bez chipa nie ma aktywacji do wykonania.

Jak długo trwa aktywacja chipa?

Aktywacja przedpłaconego chipa Entel jest czymś bardzo prostym i szybkim, inwestycja czasu, którą musisz zrobić, aby móc kontynuować aktywację i pomyślnie wykonać kroki nie przekracza 5 minutponieważ są to krótkie i łatwe kroki.

Różne sposoby aktywacji chipa

W celu aktywuj przedpłacony układ Entel Istnieją dwa sposoby, a raczej dwie procedury, aby wykonać rejestrację przydzielonego numeru telefonu, ponieważ podczas przypisywania numeru telefonu rejestracja jest zakończona i linia zostanie automatycznie aktywowana.

Istniejące sposoby aktywacji linii to przez Internet, bezpośrednio z oficjalnej strony Entel lub telefonicznie z zakupionym chipem.

Ze strony internetowej Entel

Jeśli chcesz aktywować usługę bezpośrednio z sieci, konieczne jest wejście na oficjalną stronę Entel, aby przejść do sekcji, która mówi „Moja porta Entel”W tej części znajduje się opcja „Aktywuj chip z nowym numerem telefonu”, po wykonaniu tych kroków strona poprowadzi Cię do wpisania przypisanego numeru telefonu i będziesz mógł korzystać z usług Entel.

Telefonicznie

karta sim z chipem entel

Aby aktywować linię telefoniczną chipa prepaid Entel za pomocą rozmowy telefonicznej, należy: zadzwoń pod numer 103, Innymi słowy, chip musi być włożony do telefonu (pamiętaj, że musi być odblokowany), aby zadzwonić pod numer 103 i postępować zgodnie z instrukcjami, które mówią, jak zarejestrować numer telefonu, który został ci przypisany. Po zakończeniu rejestracji numeru telefonu linia zostanie natychmiast aktywowana.

Jak doładować linię Entel?

Zaletą korzystania z Entel są oferowane przez niego udogodnienia, nawet jeśli numer telefonu komórkowego Entel jest prosty, co oznacza, że ​​zapamiętywanie go nie jest obowiązkowe. Teraz, aby naładować linię Entel, są dwie opcje, pierwsza to zrobienie tego przez autoryzowanego agenta w multicentrum z opcją „Doładuj Entel”. Drugą opcją jest zrobienie tego kartą przedpłaconą i odbywa się to dzwoniąc pod numer * 109 i wykonując czynności wskazane przez operatora.