Skip to content

Jak poznać mój numer Unefon – Metody z balansem i bez balansu na Androidzie i iOS

10 de sierpień de 2021

Meksykańska firma Unefón oferuje usługi telefonii komórkowej na kartę i szybkie surfowanie. Od momentu powstania 1998 do 2015 firma należała do Grupy Salinas, od tego roku została przejęta przez AT&T i Telefónica Movistar. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem numeru tej firmy, możesz być zainteresowany następującym tematem ”Jak poznać mój numer Unefona?” Poniżej zobaczysz metody łatwego i prostego wyszukiwania informacji.

Jak sprawdzić, który pakiet telefoniczny mam zakontraktowany?

Jak wspomnieliśmy na początku, oferty Usługi Unefón to plany przedpłacone, czyli musisz najpierw anulować koszt usług, aby móc z nich korzystać. Możesz znaleźć różne pakiety, które dostosowują się do potrzeb każdej osoby, wystarczy poszukać tego, którego potrzebujesz zgodnie z mega konsumpcją.

Aby wiedzieć, z którego pakietu telefonicznego korzystasz, wystarczy wybierz * 611, zadzwoń i wysłuchaj opcji swojej linii. Ta rozmowa jest całkowicie bezpłatna i możesz ją wykonać w dowolnym momencie.

Możesz również dowiedzieć się poprzez strona Unefón lub przez aplikacja na iOS i Android, dzięki czemu będziesz wiedział wszystko o swoim numerze.

Jak mogę znaleźć swój numer telefonu na Androidzie lub iOS?

Podczas nabywania nowego numeru telefonu przychodzi proces uczenia się go na pamięć, aby móc się nim dzielić, są ludzie, którzy mają trudności z zapamiętaniem nowego numeru telefonu, więc mogą znaleźć się w trudnej sytuacji, gdy będą musieli podać swój numer , ale zobaczmy, jak poznać swój numer telefonu w systemie Android lub iOS.

Zadzwoń

Jeśli chcesz podać swój numer telefonu, ale nie pamiętasz dokładnie jaki to jest i naprawdę jest bardzo ważne, aby podać ten numer poprawnie, możesz dowiedzieć się zadzwoń. Wystarczy, że wybierzesz numer osoby, która poda Ci Twój numer na Twoim telefonie, a Twój numer telefonu pojawi się na jej ekranie, teraz osoba musi tylko go zarejestrować. Jeśli musisz zapisać numer na kartce papieru, czy to w pracy, czy w celach informacyjnych, a nie masz w pobliżu znajomego lub krewnego, który mógłby wybrać Twój numer, zobaczmy, jakie są inne opcje.

Z opcjami mojego smartfona

Dzisiejsze telefony ułatwiają nam pracę, po prostu trzeba odważ się zarejestrować opcje swojego telefonu. Jeśli przejdziesz do Ustawienia telefonu, jest to ikona orzecha, spojrzysz na koniec opcji O telefonie i otworzysz ją, zobaczysz dużą ilość danych o swoim telefonie, a wśród tych danych jest twój numer telefonu, ty wystarczy poszukać opcji. Istnieją telefony, w zależności od firmy, których numer pojawia się w opcji w obszarze „Informacje o telefonie” o nazwie „Status”.

Drugi sposób znajduje się w Ustawieniach telefonu, otwieramy opcję Sieci komórkowe i szukamy Zarządzanie kartami SIM, jeśli masz dwie karty SIM, wystarczy podać żądany numer. Są to dwa sposoby poznania swojego numeru za pomocą opcji smartfona, ale jest inny sposób, aby zobaczyć nasz numer.

Przez Whatsapp

Jeśli masz już tę aplikację na swoim telefonie możesz go użyć, aby poznać swój numerWystarczy wejść do aplikacji i kliknąć trzy punkty, które są obok lupy lub opcji wyszukiwania, skoro podałeś te trzy punkty, zobaczysz menu i opcję ustawień, otwórz je, zobaczysz swój profil , kliknij na swoje imię i voila jest twój numer telefonu. Jeśli go nie masz, możesz pobrać WhatsApp na swój telefon, możesz też utworzyć konto WhatsApp na tablecie i komputerze i cieszyć się opcjami, które Ci oferuje.

skorzystaj z opcji telefonu, aby znaleźć swój numer telefonu bez konieczności posiadania salda

Procedura poznania numeru mojego chipa bez salda

Wśród opcji, które Ci pokazaliśmy, jest kilka, z których możesz skorzystać, aby poznać numer swojego żetonu, jeśli nie masz salda. Na przykład, z opcjami oferowanymi przez telefon i korzystaniem z WhatsApp, są to sposoby na poznanie bez konieczności balansowania. Zapraszamy do skorzystania z tych opcji a jeśli znasz inny sposób, podziel się nim z nami.

Jak mogę zamówić usługę telefoniczną z moim numerem Unefon?

Przez liczba * 773 Możesz zadzwonić ze swojego numeru Unefón, będziesz mógł wysłuchać planów lub usług, które Ci oferują, pamiętaj, że aby korzystać z usług musisz najpierw anulować koszt pakietu.

Wpis Jak poznać mój numer Unefon – Metody z balansem i bez balansu w Androidzie i iOS został po raz pierwszy opublikowany w Zobacz jak to się robi.