Skip to content

Jak odblokować telefon Boost do użytku z inną firmą telefoniczną?

11 de styczeń de 2022

Obecnie istnieje wielu operatorów oferujących plany i usługi telefonii komórkowej. Ale Wiele razy masz telefon komórkowy, który nie jest kompatybilny z tymi innymi operatorami, więc przystępujesz do odblokowania. Tak dzieje się z urządzeniami Boots Mobile. Jeśli chcesz wiedzieć, jak uwolnić swój telefon komórkowy Boots, aby móc go używać z innymi firmami, zalecamy przeczytanie tego artykułu. Poznasz elementy, które należy wziąć pod uwagę przed odblokowaniem, oraz czynności, które należy wykonać, aby je poprawnie wykonać.

Jakie elementy należy wziąć pod uwagę przed próbą odblokowania telefonu Boost?

Urządzenia mobilne są najczęściej używane ze względu na oferowane funkcje i opcje interakcji, a także dostęp do wielu funkcji z urządzenia mobilnego i z dowolnego miejsca. Ale obecnie istnieje wiele modeli sprzętu, które mogą nie być kompatybilne z innymi firmami świadczącymi usługi.

Tak jest w przypadku Boost, działają z sieciami 2G i 3G, co jest ważne, aby znać różne główne sieci między sieciami 3G i 4G. Co więcej, to urządzenie jest tym o najniższym koszcie na rynku, dzięki czemu mogą być łatwo dostępne dla wielu osób. Aby jednak używać go z innymi operatorami, musisz go odblokować. Ale przed wykonaniem tej czynności musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych elementów, aby wiedzieć, czy możesz odblokować swój telefon Boost.

Poczekaj 12 miesięcy

Powinieneś o tym wiedzieć kupując urządzenie mobilne Boost nie możesz przystąpić do natychmiastowego odblokowania, musisz poczekać 12 miesięcy, licząc ten okres od momentu aktywacji konta. Więc chociaż musisz korzystać i korzystać z planów oferowanych przez usługę Boost, aż upłynie 12 miesięcy. Tylko wtedy możesz zakwalifikować się do odblokowania swojego Boosta.

Odblokowanie jest autoryzowane przez Boost Mobile

Na telefonach komórkowych Boosts, Odblokowania nie można wykonać bez autoryzacji firmy Boost Mobile. Dlatego zamawiając usługę odblokowania, musisz podać firmie pewne ważne informacje, takie jak numer i nazwisko właściciela konta, na którym zarejestrowane jest urządzenie. Niezależnie od tego, czy jesteś pierwotnym właścicielem zespołu Boosts, musisz podać te informacje, aby odblokowanie zostało autoryzowane. Możesz wejść na oficjalną stronę Boost Mobile, aby dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu.

Że telefon komórkowy nie został skradziony

W przypadku, gdy kupiłeś telefon z drugiej ręki, a nie bezpośrednio z autoryzowanego centrum, a sprzęt Boosts zostanie skradziony, oczywiście nie kwalifikuje się do odblokowania. Powodem jest to, że urządzenia Boosts pod tym warunkiem nie kwalifikują się do usługi odblokowania.

W jakim czasie Boost pozwoli Ci odblokować telefon?

Po rozważeniu ważnych informacji, czy możesz odblokować swoje buty, możesz przejść do kontaktu z obsługą klienta Boots Mobile, pod tym numerem telefonu (1-888-BOOST-4U). Podczas rozmowy zadadzą Ci kilka pytań dotyczących wyżej wymienionych i na każde z nich musisz odpowiedzieć poprawnie podanie wymaganych informacji, aby mogli podać kod, aby kontynuować odblokowanie.

zwiększyć mobilną obsługę klienta

Ale w większości przypadków może: ten proces odblokowania trwa dłużej niż oczekiwano. W rzeczywistości nie ma określonego czasu na odpowiedź na twoją prośbę. Dlatego wiele osób zwraca się do stron trzecich, aby odblokować swoje urządzenie Boots, nawet jeśli oznacza to, że muszą zapłacić określoną kwotę, aby umożliwić szybkie odblokowanie i bez komplikacji związanych z wymaganiami.

Jakie wymagania potrzebujesz, aby odblokować telefon komórkowy Boost?

Chociaż telefony komórkowe Boosts są najbardziej dostępne na rynku i można nawet płacić za konto Boost Mobile online, wielu woli korzystać z usług innych operatorów, dlatego nalegają na odblokowanie swojego telefonu komórkowego. Wymagania dotyczące odblokowania telefonu komórkowego Boots oprócz tych wskazanych powyżej, takie jak brak zgłoszenia jako skradzione urządzenie, oczekiwanie 12 miesięcy lub rok od aktywacji konta oraz to, że odblokowanie musi być autoryzowane przez firmę. Należy również wziąć pod uwagę ten podstawowy wymóg: telefon komórkowy Boots musi być Urządzenie obsługujące DSU. W ten sposób można go odblokować, aby używać go z innymi operatorami, których uważasz za odpowiednich.

Jakie kroki należy wykonać, aby odblokować telefon Boost i używać go z innym telefonem?

Są ludzie, którzy wiedzą, jak odblokować urządzenia mobilne, aby korzystać bez niedogodności z innymi dostawcami usług, a tym samym łatwo się komunikować. Ta procedura nie jest skomplikowana, ale nie można jej porównać do odblokowania telefonu komórkowego za pomocą kodu PIN lub wzoru.

W każdym razie jest to proces, którego możesz również nauczyć się odblokowywać swój Boost. Zobaczcie, jak to się robi: Najpierw będzie to konieczne pobierz oprogramowanie odblokowujące z Boost Mobile, pobierz je na dysk twardy swojego komputera. Podłącz Boost za pomocą kabla USB do zamówienia i wejdź do aplikacji odblokowującej.

odblokuj wzmocnienie telefonu komórkowego

Następnie zostanie wyświetlona sekcja, w której należy wprowadzić dane telefonu komórkowego Boost, takie jak marka i numer modelu. Następnie kliknij Ustawienia telefonu i wybierz opcję IDEN. Aby kontynuować proces, musisz podać nazwę użytkownika i hasło. Po uzyskaniu oprogramowania Boots Mobile Unlocking otrzymasz swoją nazwę użytkownika i hasło e-mail, aby wprowadź te dane w formularzu, który Cię pokaże, a następnie kliknij Odblokuj IDEB. To są kroki, aby przejść do połączenia telefonu komórkowego z serwerem Boots Mobile i odblokowania go.

dołącz do naszego kanału telegram