Skip to content

Jak łatwo sprawdzić moje bezpłatne saldo w Telcelu (przykład)

24 de luty de 2021

Dziś ci opowiem jak łatwo sprawdzić moje wolne saldo w Telcelu z pięcioma różnymi metodami.

W przypadku dwóch z nich będziesz musiał mieć dostęp do Internetu, czy to poprzez dane komórkowe, czy przez sieć Wi-Fi (dlatego powinieneś nauczyć się konfigurować Telcel APN na dowolnym telefonie komórkowym). Następnie powiemy Ci, w jaki sposób możesz sprawdzić saldo w Telcelu.

Bez względu na metodę, z której korzystasz, wszystkie są całkowicie bezpłatne i możesz konsultować się z nim tyle razy, ile potrzeba, W przeciwieństwie do innych firm nie masz miesięcznego limitu konsultacji.

Informacje o dostępnym saldzie obejmują:

  • Kredyt lub pieniądze na Twojej linii, aby doładować lub kupić pakiety
  • Protokół rozmów
  • Wiadomości tekstowe SMS
  • Megabajtów Internetu

Zobaczmy teraz, co każda z tych metod ma zamiar sprawdzić saldo w Telcelu.

Jak w kilku krokach sprawdzić moje wolne saldo w Telcelu z My Telcel

Jedną z najwygodniejszych alternatyw jest pobranie aplikację Mi Telcel. Jest dostępny na urządzenia z systemem Android i iPhone, odpowiednio w oficjalnym Sklepie Play i Apple Store.

Aplikacja jest całkowicie darmowa, ale musisz mieć dostęp do internetu, aby pobrać go na swój telefon komórkowy. Aby sprawdzić saldo, musisz utworzyć użytkownika, jeśli masz już utworzony profil, wprowadź swój 10-cyfrowy numer Telcel i hasło.

Aby się zarejestrować, musisz wypełnić wymagane pole, wpisując swój dziesięciocyfrowy numer i poczekać na wiadomość SMS z hasłem do wprowadzenia po raz pierwszy. Po wejściu możesz go zmodyfikować.

Jeśli nie chcesz pobierać żadnej aplikacji, możesz dostęp do My Telcel ze strony internetowej. Aby to zrobić, tak jak w aplikacji, musisz podać dane swojego konta.

W przypadku, gdy nie masz utworzonego konta, najpierw utwórz użytkownika (proces jest tak samo prosty, jak ten, który umożliwia utworzenie konta e-mail na telefonie Movistar)

Przed uzyskaniem dostępu, jeśli robisz to przez Internet, musisz wybrać opcję tego, co chcesz robić w ramach. W takim przypadku musisz wybrać Sprawdź saldo.

W ten sposób po wprowadzeniu informacji o koncie zobaczysz wszystkie informacje związane z saldem konta.

Jak łatwo sprawdzić moje wolne saldo

Istnieją trzy całkowicie darmowe metody z których możesz skorzystać w przypadku braku dostępu do internetu. A najlepsze jest to, że możesz się z nim skonsultować natychmiast i w bardzo prosty sposób. Zobaczmy, o co chodzi w każdym z nich.

Pierwsza alternatywa, którą polecamy, jeśli masz mało czasu, to właśnie to wysłać wiadomość tekstową SMS do 333 ze słowem SALDO. Niemal natychmiast otrzymasz odpowiedź ze wszystkimi szczegółami dostępnego salda.

Jest to jedna z najbardziej polecanych, ponieważ w ten sposób otrzymasz pisemną wiadomość ze wszystkimi szczegółami salda, a jeśli jesteś osobą zapominalską taką jak ja, jest bardzo prawdopodobne, że przy innych metodach powinieneś sprawdzić saldo znacznie częściej.

Innym sposobem na to jest przez połączenie głosowe. Jest to również dość szybka metoda, ale tutaj musisz zwrócić uwagę na szczegóły salda, które zapewnia operator.

linia telefoniczna

Aby to zrobić, wejdź do aplikacji połączeń na swoim urządzeniu, wybierz * 321 i wybierz opcję 3.

Na koniec użyjemy kodu z aplikacji wywołującej do uzyskać dostęp do menu usług Telcel (proces jest taki sam jak ten, który pozwala sprawdzić stan mojego telefonu komórkowego w Movistar). Wybierz * 133 #> zadzwoń. Na ekranie pojawi się menu z szeregiem opcji. W tym przypadku, ponieważ jesteśmy zainteresowani znajomością salda, klikniemy Saldo.

Następnie należy sprawdzić skrzynkę odbiorczą wiadomości tekstowych SMS. Tam otrzymasz wiadomość ze wszystkimi szczegółami salda Telcel.

Mamy nadzieję, że wszystkie te metody Ci pomogły łatwo skonsultuj się i poznaj saldo w Telcel. Jeśli masz jakieś pytania, możesz je zostawić w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram