Skip to content

Jak zmienić utwór za pomocą przycisków głośności w systemie Android

12 de marzec de 2021

Prawdą jest, że nie może istnieć na świecie system operacyjny które mogą zadowolić wszystkich użytkowników. Zawsze pojawiają się nowe funkcje, które sprawiają, że niektórzy ludzie są szczęśliwi, a inni nie.

Ale ważne jest to, że korzyści jest więcej niż tych, którzy czują się skrzywdzeni. Tym razem możesz wykonać jedną czynność inną, jeśli usłyszysz, będziemy cię uczyć jak zmienić piosenkę za pomocą przycisków głośności na Androidzie.

Dzięki tej funkcji będziesz mógł zmienić piosenkę w telefonie komórkowym, bez konieczności wyjmowania go z kieszeni. Wszystko, co musisz zrobić, to włożyć rękę i po prostu nacisnąć przycisk, aby podnieść lub obniżyć Tom muzyka się zmieni. I naprawdę jest to bardzo wygodny sposób, aby przejść do następnego utworu lub posłuchać tego, który grał ponownie.

To prawdziwy cud móc zmieniać piosenki przyciski głośności na Androidzie, ale możesz się zastanawiać, jak mogę to zrobić? Odpowiedź jest bardzo prosta, zrobimy to za pomocą pliku aplikacja które możemy pobrać na nasz telefon komórkowy, który współpracuje z systemem operacyjnym Android.

Jak zmienić piosenkę za pomocą przycisków głośności na Androidzie

Jak już powiedzieliśmy, abyś mógł zmień piosenkę z przyciskami głośności na Androidzie musisz pobrać aplikację. Możesz to zrobić za pośrednictwem Sklepu Play, a tutaj jest link. To wspaniałe narzędzie nazywa się Pocket Skip Trap jest darmowy i bardzo łatwy w użyciu, a następnie wyjaśnimy, jak zamierzasz to zrobić.

Jak już wspomnieliśmy, musisz przejść do Sklepu Play i pobrać aplikację na swój telefon komórkowy współpracujący z systemem operacyjnym Android. Po pobraniu aplikacji należy ją zainstalować, procedura ta jest bardzo prosta do wykonania i wierzymy, że bez problemu przygotujesz ją do użycia na swoim urządzeniu.

Aby zmienić utwór za pomocą przycisków głośności w systemie Android, musisz wykonać następujące czynności. Idziesz do aplikacja a kiedy będziesz w nim, aktywujesz go, w tym celu przejdziesz do pierwszej opcji Usługa i zamierzasz nacisnąć Wł. Gdy to zrobisz, wybierzesz odtwarzacz muzyki, zrobisz to, wybierając opcję Wybierz odtwarzacz.

I tutaj wybierzesz ten, który zdefiniowałeś jako swój reprodukcje muzyki i voila, nie musisz robić nic więcej. Widać, że tutaj pokazuje inne opcje, które możesz wybrać, ale nie jest to konieczne.

Ponieważ dzięki temu wyborowi wszystko będzie gotowe do użycia, możesz również zobaczyć, co ci każe przejść do następnego utworu musisz nacisnąć dwa razy zwiększyć głośność. Pamiętaj, że ważne jest, aby kontrolować głośność każdej aplikacji, którą instalujesz na swoim Androidzie.

Prosta aplikacja do zmiany utworów za pomocą przycisków głośności

Aby odsłuchać poprzednią piosenkę, należy dwukrotnie nacisnąć przycisk zmniejszyć głośność, oto jak prosta jest ta aplikacja. Również po dokonaniu zmiany urządzenie mobilne wibrować nieznacznie, będzie to oznaczać, że wybrana akcja została wykonana. Ważne jest, aby wiedzieć, że ta aplikacja może czasami ulec awarii.

To narzędzie działa w 100%, gdy ma rootowanie, ale w ten sam sposób może ci służyć i jeśli prowadzisz, czy nie chcesz usunąć Android patrzeć na ekran i przełączać się między nimi piosenka. Dzięki tej aplikacji zaoszczędzisz wiele niedogodności i straci czas. Ta funkcja była bardzo powszechna w telefonach, które były używane wcześniej, a które nie były Androidem.

Możesz nawet użyć tej funkcji z wyłączyć ekranJest to naprawdę wysoce zalecane i nie przegapisz niczego, korzystając z tej aplikacji. Wręcz przeciwnie, możesz dużo zarobić, unikając wyjmowania telefonu komórkowego i patrzenia na ekran jeśli obecnie wykonujesz inną czynność, taką jak prowadzenie samochodu lub roweru.

logo iphone

W ten sposób pokazaliśmy Ci, jak korzystać ze świetnego narzędzia, które bardzo Ci pomoże, gdy wychodzisz na spacer lub wykonujesz inną aktywność. Wreszcie możesz wypróbować inne aplikacje, które pozwalają w bardzo łatwy sposób przyspieszyć tempo słuchanego utworu. I tak łatwo się nauczyłeś jak zmienić piosenkę za pomocą przycisków głośności na Androidzie

dołącz do naszego kanału telegram