Skip to content

Jak zapobiec przerywaniu powiadomień przez wstrzymywanie muzyki? (Przykłady)

22 de marzec de 2021

Obecnie zastosowania, jakie możemy nadać naszym urządzeniom mobilnym, są nieskończone. Od wykonywania typowych czynności, takich jak rozmowa telefoniczna lub wysyłanie wiadomości tekstowych, po tworzenie blogów lub interaktywnych kanałów, za pomocą których można udostępniać interesujące treści.

Istnieje jednak aplikacja, która jest utrzymywana od dziesięcioleci w większości telefonów komórkowych i jest to opcja, która pozwala użytkownikowi słuchaj muzyki z różnych platform na telefonie komórkowym, albo z internetu, albo z tych piosenek, które zostały pobrane i zapisane.

Muzyka przekracza pokolenia i przenosi nas do stanu relaks i satysfakcja który pozwala na przyjęcie pozytywnego nastawienia do otoczenia. Dlatego branża produkująca telefony komórkowe zdecydowała się zachować to narzędzie w nienaruszonym stanie w telefonach komórkowych.

Z drugiej strony jedna z rzeczy, która najbardziej niewygodny kiedy słuchamy muzyki, to jest to następuje awaria z powodu powiadomienia. Dlatego i na szczęście istnieje alternatywa, dzięki której możemy wyeliminować ten problem.

Jak zapobiec przerywaniu powiadomień przez wstrzymywanie muzyki?

Według najnowszych badań przeprowadzonych na czołowych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych szacuje się, że ponad za 87% światowej populacji korzysta z urządzeń mobilnych do słuchania muzyki. Dzieje się to średnio co najmniej dwa razy w tygodniu.

Dzieje się tak, ponieważ gatunki muzyczne są zróżnicowane, co pozwala każdemu poczuć się identyfikowanym z co najmniej dwoma rodzajami muzyki. Z pewnością u większości młodych ludzi istnieje tendencja do słuchania świeższych i bardziej aktualnych gatunków, takich jak hip hop, rap, muzyka elektroniczna czy kontrowersyjny reggaeton.

Ale populacja dorosłych w wieku od 25 do 50 lat preferuje nieco bardziej nostalgiczne lub romantyczne rytmy, takie jak jazz, ballady, salsa, merengue lub rodzima bachata.

Jednak wszyscy użytkownicy się z tym zgadzają to jest irytujące i nużące musieć ponownie odtworzyć muzykęczego słuchają, ponieważ zostało przerwane przez otrzymane powiadomienie lub wiadomość.

Kroki, aby zapobiec przerywaniu muzyki podczas odbierania powiadomienia

W oparciu o problemy opisane powyżej opracowano pewne metody, które mogą być przydatne dla tych użytkowników, którzy musieli przejść przez irytującą sytuację ponownego uruchomienia komputera. Playlista na Twoim urządzeniu po otrzymaniu powiadomienia.

Jeśli jesteś jedną z osób, na które wpłynęła ta irytująca konfiguracja na Twoim urządzeniu mobilnym, możesz przeprowadzić ten proces:

Metoda 1: wyłącz powiadomienia

Ustawienia wyłączają powiadomienia

Istnieją dwa sposoby wyłączenia powiadomień, które możesz zastosować, pierwszy jest dość prosty i bardzo łatwy do wykonania.

  • Wejdź do sekcji „Ustawienia” z szuflady aplikacji na urządzeniu.
  • Kliknij opcję związaną z „Dźwięki i powiadomienia”.
  • Wyłącz powiadomienia naciskając przycisk suwaka.
  • Możesz także użyć przycisku głośności na urządzeniu i obniżyć go do „zero” (Z wyjątkiem sekcji multimedialnej, która w tym przypadku jest odpowiedzialna za zwiększenie lub zmniejszenie dźwięku treści multimedialnych).

Metoda 2: Pobierz aplikację

Jeśli już przeprowadziłeś ten proces i nie powiodło się, musisz skorzystać z innych, bardziej szczegółowych środków, takich jak aplikacja opracowana wyłącznie na ten temat. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące czynności:

  • Wejdz do pobierz sklep Twojego urządzenia (Sklep Play lub App Store, zależnie od przypadku).
  • Przejdź do panelu wyszukiwania i wpisz „Nie przerywaj”, Jest to bardzo przydatna aplikacja do korygowania przerwy w odtwarzaniu muzyki podczas odbierania wiadomości.
  • Stuknij w pobrać i poczekaj na zakończenie procesu pobierania i instalacji na urządzeniu.
  • Na koniec musisz wejść do aplikacji i kliknąć przycisk Grać. Od tego momentu lista odtwarzania na Twoim urządzeniu nie zostanie przerwana przez żadne powiadomienie.
  • Ponadto aplikacja umożliwia dokonywanie spersonalizowanych ustawień poprzez wejście w opcję «Ustawienia» w którym możesz na przykład dezaktywować powiadomienia, ale pozostawić inne powiadomienia, takie jak połączenia, włączone.

Należy zauważyć, że obecnie istnieje szereg metod, które pomagają między innymi blokować reklamy w systemie Android, wyłączać powiadomienia.

dołącz do naszego kanału telegram