Skip to content

Jak łatwo utworzyć lub utworzyć listę życzeń lub listę zakupów Amazon

7 de Maj de 2021

Często zdarza się, że musisz kupić kilka rzeczy i zawsze czegoś brakuje, niezależnie od tego, czy zapomniałeś, czy z innego powodu; dlatego dzisiaj większość ludzi decyduje się na tworzenie list zakupów To może być podobne do listy komunijnej sądu angielskiego, czyli listy zawierającej szczegółowe informacje o wszystkich produktach lub rzeczach, które chcesz kupić w przyszłości, w zasadzie jest to lista prezentów.

Ponadto robienie zakupów online z dostawą do domu jest dziś powszechne, ponieważ ułatwia codzienne życie, oszczędzając czas wyszukiwania w różnych miejscach, ponieważ zakupów online można dokonywać z dowolnego miejscaczy to w domu, biurze czy w parku. Istnieje wiele platform, które oferują tę usługę zakupu i dostawy zakupionego produktu w wybrane miejsce.

Jednym z nich jest Amazon, firma pionierska i największa na świecie, w której można kupić wszystko, co tylko zechcesz, między innymi od książki po telewizor. W ten sposób większość ludzi trafia na jej platformę, aby zrobić zakupy lub też zrobić specjalny prezent, ponieważ ma kilka funkcji, które pomagają użytkownikowi dokonać zakupu.

Wśród różnych funkcji oferowanych przez tę stronę istnieje możliwość utworzenia listy życzeń na Amazon, zlokalizowanej w tym rzeczy do kupienia w przyszłości, aby nic nie zostało przeoczone. Jeśli jednak nadal nie jesteś pewien, co to jest lista życzeń lub zakupy na Amazon? A jeśli chcesz to zrobić, musisz po prostu czytać dalej.

Lista życzeń lub Amazon Shopping

Na Amazon znana jest jako lista życzeń lub kompas, opcja, którą strona udostępnia wszystkim użytkownikom zarejestrowanym na jej platformie, aby pomóc w dokonaniu wszystkich zakupów, które planujesz zrobić, aby niczego nie zapomnieć. To samo można utworzyć za pomocą swojej nazwy użytkownika na stronie i tam szczegółowo opisz produkty, które chcesz później kupić, możesz też udostępnić je komukolwiek zechcesz.

Oprócz wpisania na liście, co chcesz kupić dla siebie, możesz też zapisać na niej prezent, który chcesz zrobić innej osobie, ponieważ pozwala kontroluj ceny, które pasują do Twojego budżetu.

Utwórz listę życzeń lub kup na Amazon

Należy zauważyć, że możesz przygotować listę zakupów Amazon wszystkiego, co chcesz kupić, z oficjalnej strony internetowej przez przeglądarkę internetową, a także z aplikacji Amazon na urządzeniu mobilnym.

Ważne jest również, aby wiedzieć, że tylko właściciel listy będzie jedynym, który może wprowadzać zmiany, a także możesz wysłać cyfrowe lub wirtualne zaproszenie do WhatsApp, powiadamiając znajomych, że masz listę życzeń.

Podobnie powinieneś wiedzieć, że informacje, które są w tym zawarte listę można modyfikować w dowolnym momencie a osoby, które składają prezenty za pośrednictwem listy, będą mogły zobaczyć tylko imię i nazwisko, miasto i adres, pod który zostanie dostarczony zakup.

zakupy z dostawą do domu

Kroki, aby utworzyć listę zakupów lub listę życzeń Amazon

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest wejdź na oficjalną stronę Amazon, a następnie zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła.
  • Następnie poszukaj opcji „Konta i listy”.
  • Tam musisz wybrać opcję „Stwórz listę życzeń”Oprócz wpisania nazwy listy, następnie kliknij „Utwórz listę”.
  • Następnie kliknij na trzypunktowe menu i wybierz „Zarządzaj listą” (tutaj musisz wpisać adres dostawy na wypadek, gdyby nie był aktualizowany oraz inne informacje, takie jak produkty, które chcesz kupić).
  • Na koniec wystarczy „Zapisz zmiany”.

W tym momencie lista zostanie utworzona, a zauważysz, że jej utworzenie jest bardzo łatwe, oprócz tego procesu tworzenia listy życzeń nie ma limitu ilościowego. Możesz więc robić to tyle razy, ile chcesz, aby dokonać zakupu lub zrobić prezent.

W ten sam sposób możesz stworzyć listę życzeń na specjalną okazję, taką jak urodziny, przyjęcie czy wesele, a jeśli brakuje Ci jakichś szczegółów, możesz stworzyć zaproszenie na swój ślub za pomocą Publishera i wszystko będzie gotowe.