Skip to content

Jak łatwo utworzyć konto w Crello, aby projektować i edytować

5 de sierpień de 2021

Design to dość szeroki świat dzięki kreatywności, którą trzeba mieć, z tego powodu dostępnych jest wiele narzędzi i aplikacji do pracy z edycjami, stworzenie darmowego animowanego logo to coś prostego, ale trzeba znać programy, systemy i odpowiednie aplikacje w tym celu. Jeśli lubisz projektować, to wyjaśnimy jak założyć konto w Crello więc możesz zacząć pracować i puścić wodze fantazji.

Jakim narzędziem jest aplikacja Crello i do czego służy?

Crello to bardzo przydatne narzędzie do projektowania dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć w świecie projektowania graficznego, ponieważ tak jest bardzo łatwe w obsłudze oprogramowanie oraz że ma możliwość oferowania gotowych szablonów, które można modyfikować i edytować za darmo.

Ważne jest, aby wiedzieć, że Crello służy do projektowania obrazów i filmów. Wszystkie narzędzia, które są obecne na platformie zostały stworzone przez grafików lub pod czyimś nadzorem. Jeśli chcesz mieć znacznie lepsze wrażenia, możesz skorzystać z opcji Premium.

Jak mogę się zarejestrować, aby utworzyć konto Crello? Krok po kroku

Kroki, aby założyć konto w Crello są dość łatwe i szybkie, jeśli chcesz zacząć projektować z Crello, musisz postępować zgodnie z następującymi instrukcjami:

  1. Wejdz do oficjalna strona internetowa z Crello: www.crello.com.
  2. Na górnym pasku wybierz opcję, która mówi „Zameldować się”.
  3. Możesz wybrać śledzenie rejestracji przez Google, Facebook lub Apple lub zrobić to za pomocą adresu e-mail i hasła od podstaw.
  4. Naciśnij przycisk „Zameldować się”.
  5. Podaj informacje wymagane przez internet.
  6. Wejdź do Crello i ciesz się doświadczeniem.

Czy można uzyskać Crello Pro za darmo?

Możesz cieszyć się bezpłatnymi usługami oferowanymi przez Crello i w ten sam sposób będziesz mieć dość pełne doświadczenie, ponieważ Crello oferuje świetne funkcje w bezpłatnej opcji. Z drugiej strony, jeśli chcesz skorzystać z opcji Pro platformy, powinieneś to zrobić tylko płacąc za jej usługi, nie ma możliwości uzyskania dostępu do wersji Pro za darmo.

Chociaż ważne jest, aby wiedzieć, że jeśli chcesz zaprojektować plakat komercyjny, istnieją inne dobre opcje, które można również wykorzystać za darmo i uzyskać bardzo dobre wyniki.

Czym jest i jak działa nowy element zespołu Crello?

Projekt jest często pracą zespołową, w związku z czym Crello odpowiada za stworzenie wersji zespołowej, aby projekty mogły być rozwijanym jako zespół z pomocą do 10 projektantów znalezionych w Crello.

Funkcja zespołu Crello polega na przejściu z wersji Pro do wersji zespołowej, aby w ramach tego samego konta inni projektanci, którym udzielasz dostępu, mogli ingerować w projektowanie prac znajdujących się na Twoim koncie.

Jakie inne wskazówki powinieneś wiedzieć, pracując w Crello?

Najlepszą sztuczką dostępną do pracy w Crello jest wejście na platformę i eksperymentuj, aby poznać każdą z jego funkcji. Jeśli chcesz nauczyć się korzystać z platformy w sposób profesjonalny i płynny, powinieneś zadbać o to, by zostać profesjonalistą w zakresie dostosowywania szablonów.

szablony dostępne w crello

Jak mogę łatwo edytować w Crello?

Aby łatwo edytować w Crello, najlepszą opcją jest wejście na platformę i przejście gdzieś zaprojektuj szablon które lubisz, ponieważ jeśli zaczniesz projekt od zera i dopiero zaczynasz korzystać z Crello, będzie to dość skomplikowane, ponieważ najpierw musisz znać jego główne funkcje, a to osiąga się, pracując z edycją i dostosowywaniem szablonów.

Co zrobić, jeśli chcę opublikować swoją pracę na Instagramie?

Crello oferuje tylko opcję pobrania Twojej pracy na komputer, telefon lub tablet. Dlatego jeśli chcesz udostępnić swój projekt na Instagramie, musisz dostosuj rozmiar swojej pracy aby był zgodny z pomiarami Instagrama przed pobraniem końcowego wyniku.

Jakich szablonów najlepiej używać w Crello?

Najlepsze szablony, z których możesz skorzystać w Crello, to te, które strona będzie pozycjonować przy głównym wejściu, ponieważ są to najpopularniejsze i najnowsze darmowe projekty dostępne w tej chwili.

Jak opublikować swoją pracę na Facebooku?

Aby pokazać swoją pracę i uzyskać większą sprzedaż na Facebooku, musisz pobrać plik, aby później móc go opublikować na Facebooku, ale przed pobraniem musisz dostosuj rozmiar do ustalonych wymiarów Facebooka aby publikacja nie została naruszona.

dołącz do naszego kanału telegram