Saltar al contenido

Pobierz Pro Evolution Soccer 2016 i 2017 na Androida i tablet

9 de noviembre de 2022

Szukam jpiłka nożna gdzie pojawiają się wszyscy twoi ulubieni gracze, a w dodatku to też trochę różni się od pozostałych? jeśli tak, to powinieneś Pobierz Pro Evolution Soccer 2016 na Androida. Bardzo dynamiczna, realistyczna i aktualna gra w piłkę nożną.

Piłka nożna jest jednym z najsłynniejszych sportów na świecie i właśnie z tego powodu gry tego gatunku są bardzo poszukiwane na rynku gier wideo. Każdego roku widzimy, jak pojawiają się nowe tytuły, które obiecują coś zmienić i daj nam bardziej dynamiczne i realne wrażeniaJednak nie każdemu się to udaje.

Co jest takiego specjalnego w Pro Evolution Soccer 2016 na Androida?

Pro Evolution Soccer 2016to nowa odsłona franczyzy ESP, z bardziej precyzyjną kontrolą piłki i bardziej płynnymi meczami. Ta gra strategiczna jest pełna emocji i poczujesz to od pierwszej chwili, gdy w nią zagrasz.

W skrócie, Pro Evolution Soccer 2016 Jest to bardzo wciągająca gra, płynna, z imponującą grafiką i pełna emocji.

Jak pobrać Pro Evolution Soccer 2016 na Androida?

Niestety, Pro Evolution Soccer 2016 Nie jest dostępny w oficjalnym sklepie z aplikacjami Android. Nie ma więc możliwości pobrania go na tej platformie.

Do tej pory wiadomo tylko, że ta gra została wydana na konsole wideo Xbox One, Play Station 4 i wersja na PC. Jednak w sklepie google playmożemy znaleźć wersję tej franczyzy o nazwie Menedżer klubu piłkarskiego Pro Evolutionopracowany przez tę samą firmę KONAMI na telefon komórkowy.

pobierz-pro-evolution-soccer-2016-for-android2

O czym jest Pro Evolution Soccer Club Manager?

W tej wersji gry musimy stworzyć drużynę, w której możemy wybrać graczy z listy sięgającej 5000 opcji i uczestniczyć w najlepszych grach z grafiką 3D.

Teoretycznie w tej grze będziemy trenerem drużyny, więc musimy stworzyć klub, wyszkolić zawodników i podać taktykę, aby wygrać każdy mecz, a tym samym sprawić, by nasza drużyna wygrała wszystkie mecze.

download-pro-evolution-soccer-2016-for-android3

Kroki do pobrania Pro Evolution Soccer Club Manager:

Jeśli chcesz Pobierz Pro Evolution Soccer Club ManagerTo bardzo proste, wystarczy to zrobić:

 1. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest otwarcie aplikacji. google playktóry znajduje się w katalogu aplikacji na Twoim urządzeniu Android.
 2. Teraz musisz znaleźć grę KIEROWNIK KLUBU PESczyli nazwa gry w google play za pomocą paska wyszukiwania. Jeśli nie możesz dostać gry, spróbuj tego połączyć.
 3. Po znalezieniu gry musisz na nią kliknąć, aby wprowadzić szczegóły gry, a następnie zlokalizować przycisk instalacji i nacisnąć go.
 4. Cóż, teraz pojawi się nowe okno z niezbędnymi informacjami, aby uzyskać dostęp do tej gry, więc musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane Akceptować.
 5. Teraz aplikacja powinna rozpocząć pobieranie, musisz poczekać na zakończenie pobierania i automatycznie zainstalować.
 6. Po zakończeniu instalacji będziesz mógł otworzyć grę. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które pojawiają się od teraz, a będziesz mógł z łatwością grać w tę grę.

Nawet jeśli nie możemy Pobierz Pro Evolution Soccer 2016 na Androidanie wszystko jest złe, skoro mamy wersję Android stworzony przez tę samą firmę, abyśmy mogli spędzić wiele godzin zabawy.

Pobierz Pro Evolution Soccer 2016 na tablet

Pro Evolution Soccer 2016 DEMO_20150906085359

Jak pobrać Pro Evolution Soccer 2016 na tablet?

Jeśli Twój tablet ma system operacyjny Androidto musisz wejść google play i poszukaj dobrego emulatora. Osobiście polecam emulator PPSSPP autorstwa Henrika Rydgårdktóry jest całkowicie darmowy i ma wiele pobrań.

Kroki, aby pobrać PPSSPP na tablet:

 1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to iść do google play.
 2. Następnie musisz szukać PPSSPP za pomocą paska wyszukiwania.
 3. Kiedy otrzymasz aplikację, musisz kliknąć na nią, a następnie na przycisk zainstalowaćpojawi się okno z niezbędnymi informacjami, aby uzyskać dostęp do aplikacji i musisz kliknąć Akceptować.
 4. Kiedy to zrobisz, aplikacja powinna zacząć się pobierać, po zakończeniu pobierania możesz ją otworzyć.
 5. Następnym krokiem jest pobranie gry z Pro Evolution Soccer 2016który możesz z tego uzyskać połączyć. Po pobraniu musisz podłącz tablet do komputera za pomocą kabla USB i skopiuj grę na tablet.
 6. Teraz musisz otworzyć emulator PPSSPP.
 7. Znajdź plik gry.
 8. Wybierz i otwórz.

To wszystko, czego potrzebujesz do gry Pro Evolution Soccer 2016 na tabletjeśli nie możesz znaleźć PPSSPP lub jakiś emulator, możesz użyć tego połączyć która przeniesie Cię bezpośrednio do aplikacji w google play.

download-pro-evolution-soccer-2016-for-tablet3-custom

teraz, kiedy już wiesz jak Pobierz Pro Evolution Soccer 2016 na tabletNa co czekasz do gry?Czas wybrać drużynę do wyboru i wygrać wszystkie mecze.

Pobierz PES2017 na telefon komórkowy. Wyjątkowa gra piłkarska

Istnieje zbyt wiele gatunków gier wideo, od jazdy samochodem, akcji, przygodowych, RPG i wielu innych. Ale nie możemy zaprzeczyć, że jedną z najpopularniejszych jest piłka nożna, a w tym mamy praktycznie dwie referencje, które są w skrócie prawie jedynymi grami wysokiej jakości dostępnymi na dowolne urządzenie, w tym przypadku na telefony komórkowe.

pes2017-dla-Android-i-ios

The PES 2017 to najnowsza wersja że możemy znaleźć się dostępni zarówno na urządzenia mobilne, jak i konsole stacjonarne. Dzięki doskonałemu poziomowi szczegółowości, zaktualizowanym drużynom i graczom, z całkowicie intuicyjną i prostą rozgrywką, mamy do czynienia z najlepszą grą piłkarską na urządzenia mobilne.

Oczywiście, jak co roku, mamy do czynienia z Pro Evolution Soccer, który poprawia się w różnych aspektach. Pierwszą, którą szybko zauważymy, jest grafika, która wyraźnie się poprawiła, jeśli będziemy ją porównywać z poprzednikiem.

Będziemy też mogli cieszyć się nowymi możliwościami, czy to w zakresie trybów gry (możesz grać z żeńskimi drużynami), czy nawet strategii, aby łatwo wygrywać nawet najbardziej skomplikowane mecze.

baw się jak nigdy

Mamy wiele opcji do grania, możemy to zrobić sami, a nawet możemy cieszyć się tą grą ze znajomymi i przeciwko nimgranie w mecze online dla wielu graczy aby rzucić wyzwanie tym najlepszym przyjaciołom lub znajomym w meczu „wszystko albo nic”.

pes2017-for-mobile

Pobierz PES2017 na telefon komórkowy

Należy pamiętać, że firma, która opracowała grę, stwierdziła, że ​​niestety PES2017 nie jest dostępny na urządzenia mobilne i może nie być dostępny również na komputery.

Szkoda, bo aby móc cieszyć się tą grą, musielibyśmy mieć konsolę albo z ostatniej generacji (PS3 lub Xbox 360) lub nowej generacji (Xbox One lub PS4) w każdym razie, jeśli nie masz konsoli, możliwe jest, że możesz cieszyć się nią w inny sposób.

Możesz użyć emulatorów, aby móc uruchomić grę na telefonie komórkowym, w Sklepie Play jest wiele emulatorów dla dużej liczby konsol, zalecamy przeszukanie sklepu w poszukiwaniu emulatorów dla konsol tych gier wideo i w ten sposób , będziesz w stanie pobierz PES2017 na komórkę z łatwością.

W każdym razie, jeśli nie możesz znaleźć lub nie chcesz zrobić takiego bałaganu, polecamy kilka interesujących gier, abyś mógł w pełni cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania Android, iOS lub Windows Phone na swoim urządzeniu mobilnym .

Jak pobrać PES 2017 na Androida?

Niedawno wyjaśniliśmy wszystkim naszym czytelnikom, jak w najprostszy i najprostszy sposób pobrać APK FIFA 17 na Androida, bez konieczności korzystania ze Sklepu Google Play tych terminali, jak to zwykle bywa. Rzeczywiście, musimy podkreślić w tym sensie, że nie ma problemu, gdy tak naprawdę chcemy zdobyć głównego rywala tej gry wideo, PES 2017.

Mianowicie, jeśli chcesz, aby móc pobrać APK PES 2017, będziesz mógł to zrobić absolutnie bez żadnego problemu, chociaż istnieją pewne kwestie, które należy wziąć pod uwagę w tym zakresie, aby odnieść sukces. Pierwszą rzeczą, o której chcemy wspomnieć w tym względzie i którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że musisz pobrać APK PES 2017, gdy nie możesz tego zrobić bezpośrednio ze sklepu mobilnego z Androidem.

Kiedy to się dzieje? Zasadniczo, tak się dzieje w konkretnych momentach, gdy nawet jeśli spróbujemy, nie możemy pobrać PES 2017 ze sklepu Google Play. Może się tak zdarzyć, ponieważ nie mamy zainstalowanego sklepu na naszym smartfonie lub z jakiegoś innego powodu pobieranie gry jest zablokowane. W takim przypadku nie martw się, ponieważ nadal możesz grać w PES 2017 bez problemów na swoim terminalu.

pobierz-pes-2017-apk

Pobieranie PES 2017 APK na Androida

Cóż, jeśli masz problemy, o których wspomnieliśmy wcześniej, to musisz wiedzieć, że w tym artykule znajdziesz wszystkie informacje, aby pobrać APK PES 2017 na Androidzie w najszybszy i najłatwiejszy sposób. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do końca artykułu, gdzie znajdziesz link do pobrania na ten temat, wraz z kilkoma wskazówkami i szczegółami dotyczącymi gry.

Zaczynając dokładnie od funkcji, do których będziemy mogli uzyskać dostęp po zainstalowaniu APK PES 2017, musimy wspomnieć o niektórych, takich jak fakt, że transfery graczy są aktualne. Również, pojawiły się wszystkie nowe koszulki drużyn narodowych i selekcje na rok 2017, twarze i fryzury zostały zaktualizowanea wybór muzyczny jest znacznie lepszy od poprzednich.

Jeśli chcesz cieszyć się całą zawartością PES 2017. pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać APK PES 2017 na końcu artykułu, jak powiedzieliśmy, a następnie wszystkie dane OBB na urządzeniu z Androidem. W tym momencie otwieramy Eksplorator plików, który jest zintegrowany z naszym telefonem komórkowym z Androidem, znajdując te dwa konkretne pliki, nad którymi będziemy pracować.

Kiedy je znajdziemy, automatycznie uruchamiamy APK PES 2017, zawsze starając się najpierw włączyć nieznane źródła. lub Nieznane źródła bezpośrednio z sekcji Bezpieczeństwo. Gdy to zrobimy, nastąpi instalacja, która powinna zająć kilka minut i dopiero wtedy nadejdzie czas na wykonanie drugiego pliku, OBB.

W przeciwnym razie, będziesz mógł sprawdzić, czy nie ma więcej okrążeń do pobrania i zainstalowania APK PES 2017 na Androida i że nie musisz też być specjalistą od komputerów lub coś w tym stylu, aby móc uzyskać dostęp do gry na naszym smartfonie. Oczywiście w tym i każdym innym przypadku zalecamy, aby po zakończeniu samouczka powrócić do wspomnianej sekcji Bezpieczeństwo, aby ją dezaktywować i uniknąć ewentualnych problemów z innymi aplikacjami pochodzącymi spoza sklepu Google Play.

Pobierz PES 2017 APK na Androida

Pobierz dane i OBB PES 2017

dołącz do naszego kanału telegram